Na úvodní stránku





Minulý týden vyhrál na Kotlářce mladší žáky suverénně Jan Krameš

Devětadvacet hráčů se sešlo v neděli 15. 2. 2015 na Kotlářce v Grand Prix mladšího žactva. Hrálo se v osmi skupinách.

 

Skupina A

Lorencová – Podrazil Vojtěch 0:3(-8,-7,-8), Přída – Lorencová 3:0(7,5,9), Podrazil Vojtěch – Přída 0:3(-3,-8,-6)

 

Pořadí skupiny A

1. Kryštof Přída – Kotlářka, 2. Vojtěch Podrazil – TTC Praha, 3. Kateřina Lorencová – Slavoj Praha

 

Skupina B

Kopecký – Bartoňová 2:3(-9,-4,8,4,-9), Krameš – Kopecký 3:0(1,7,2), Bartoňová – Krameš 1:3(7,-2,-6,-8)

 

Pořadí skupiny B

1. Jan Krameš – Loko Vršovice, 2. Tereza Bartoňová – Slovan Bohnice, 3. Michael Kopecký – Kotlářka

 

Skupina C

Pfleger – Podrazil Václav 1:3(10,-2,-8,-3), Kaucký – Pfleger 3:0(6,7,2), Podrazil Václav – Kaucký 0:3(-5,-2,-4)

 

Pořadí skupiny C

1. Jakub Kaucký – Kotlářka, 2. Václav Podrazil – TTC Praha, 3. Michal Pfleger – Slavoj Praha

 

Skupina D

Marat – Šritrová 3:0(1,1,2), Svoboda – Buček 0:3(-1,-9,-7), Šritrová – Buček 0:3(-3,-1,-1), Marat – Svoboda 3:0(10,2,10), Svoboda – Šritrová 3:0(2,2,3), Buček – Marat 1:3(9,-10,-8,-12)

 

Pořadí skupiny D

1. Filip Marat – Sportovní JM, 2. Tadeáč Buček – Slavoj Praha, 3. Maxim Svoboda – Kotlářka, 4. Karolína Šritrová – Slovan Bohnice

 

Skupina E

Pašek – Bruk 3:1(5,8,-9,7), Němec – Havránek 1:3(-3,9,-4,-6), Bruk – Havránek 0:3(-1,-7,-7), Pašek – Němec 3:0(1,7,9), Němec – Bruk 3:0(2,2,8), Havránek – Pašek 0:3(-5,-5,-7)

 

Pořadí skupiny E

1. Adam Pašek – Slavoj Praha, 2. Jakub Havránek – Loko Vršovice, 3. Filip Němec – Kotlářka, 4. Martin Bruk – SK Hamr

 

Skupina F

Šimůnková – Suchý 3:0(40,7,7), Luxemburk – Mrázková 3:1(8,-8,9,10), Suchý – Mrázková 0:3(-9,-8,-3), Šimůnková – Luxemburk 3:0(6,8,7), Luxemburk – Suchý 1:3(-9,7,-3,-4), Mrázková – Šimůnková 0:3(-12,-5,-8)

 

Pořadí skupiny F

1. Veronika Šimůnková – Slavoj Praha, 2. Lia Mrázková – Slovan Bohnice, 3. Filip Luxemburk – Kotlářka, 4. Adam Suchý – Sokol Stodůlky

 

Skupina G

Šmíd – Rulc 3:0(1,4,1), Sloup – Brož 2:3(8,-2,-12,9,-7), Rulc – Brož 0:3(-3,-5,-6), Šmíd – Sloup 3:0(4,6,9), Sloup – Rulc 3:0(1,2,5), Brož – Šmíd 1:3(9,-7,-10,-9)

 

Pořadí skupiny G

1. Miroslav Šmíd – TTC Říčany, 2. Patrik Brož – Kotlářka, 3. Richard Sloup – Sportovní JM, 4. Lukáš Rulc – Sokol Stodůlky

 

Skupina H

Sochor A. - Šíp 3:0(4,2,3), Josef – Knobloch 0:3(-5,-6,-3), Šíp – Knobloch 0:3(-2,-6,-1), Sochor A. - Josef 3:0(6,4,4), Josef – Šíp 1:3(-4,7,-4,-3), Knobloch – Sochor 3:1(-9,8,8,7)

 

Pořadí skupiny H

1. Miroslav Knobloch – Loko Vršovice, 2. Adam Sochor – Stadion Žižkov, 3. Martin Šíp – Kotlářka, 4. Josef Tomáš – Sparta Praha

 

Osmifinále

Přída – Mrázková 3:0(6,5,3), Bartoňová – Knobloch 0:3(-2,-4,-8), Pašek – Podrazil Václav 3:0(8,4,8), Sochor A. - Marat 1:3(-8,7,-6,-2), Kaucký – Havránek 3:0(9,9,9), Podrazil Vojtěch – Šimůnková 0:3(-9,-5,-8), Šmíd – Buček 3:0(3,7,5), Brož – Krameš 0:3(-7,-8,-9)

 

Čtvrtfinále

Přída – Knobloch 3:0(4,6,4), Pašek – Marat 1:3(-9,9,-9,-5), Kaucký – Šimůnková 3:0(11,7,7), Šmíd – Krameš 0:3(-7,-6,7,-10)

 

Semifinále

Přída – Marat 2:3(-7,9,1,-14,-14), Kaucký – Krameš 1:3(-7,-6,7,-10)

 

Finále

Marat – Krameš 0:3(-7,-10,-3)

 

O 3. místo

Přída – Kaucký 0:3(-3,-5,-6)

 

O 5. až 8. místo

Knobloch – Pašek 3:2(-7,6,8,-4,12), Šimůnková – Šmíd 0:3(-6,-6,-7)

 

O 5. místo

Knobloch – Šmíd 3:2(-11,8,-14,8,7)

 

O 7. místo

Pašek – Šimůnková 3:1(-8,8,7,8)

 

O 9. až 16. místo

Mrázková – Bartoňová 2:3(6,10,-7,-3,-6), Podrazil Václav – Sochor A. 1:3(-4,-11,7,-3), Havránek – Podrazil Vojtěch 3:2(4,-7,-14,6,8), Buček – Brož 3:2(-8,9,11,-7,9)

 

O 9. až 12. místo

Bartoňová – Sochor A. 1:3(-8,-4,14,-3), Havránek – Buček 3:0(4,9,8)

 

O 9. místo

Sochor – Havránek 3:1(-9,12,8,5)

 

O 11. místo

Bartoňová – Buček 1:3(8,-10,-12,-5)

 

O 13. až 16. místo

Mrázková – Podrazil Václav 2:3(-8,11,6,-7,-11), Podrazil Vojtěch – Brož 1:3(-8,9,-5,-6)

 

O 13. místo

Podrazil Václav – Brož 2:3(-10,-6,10,4,-10)

 

O 15. místo

Mrázková – Podrazil Vojtěch 3:0(3,5,6)

 

Pořadí dvouher

1. Jan Krameš – Loko Vršovice, 2. Filip Marat – Sportovní JM, 3. Jakub Kaucký – Kotlářka, 4. Kryštof Přída – Kotlářka, 5. Miroslav Knobloch – Loko Vršovice, 6. Miroslav Šmíd – TTC Říčany, 7. Adam Pašek – Slavoj Praha, 8. Veronika Šimůnková – Slavoj Praha, 9. Adam Sochor – Stadion Žižkov, 10. Jakub Havránek – Loko Vršovice, 11. Tadeáš Buček – Slavoj Praha, 12. Tereza Bartoňová – Slovan Bohnice, 13. Patrik Brož – Kotlářka, 14. Václav Podrazil – TTC Praha, 15. Lia Mrázková – Slovan Bohnice, 16. Vojtěch Podrazil – TTC Praha

 

Soutěž útěchy

 

Semifinále

Němec – Luxemburk 1:3(-9,-7,1,-6), Svoboda – Kopecký 0:3(-11,-9,-9)

 

Finále

Luxemburk – Kopecký 3:1(12,-10,12,9)

 

Pořadí soutěže útěchy

1. Filip Luxemburk – Kotlářka, 2. Michael Kopecký – Kotlářka, 3. Filip Němec a Maxim Svoboda – oba Kotlářka

 

Čtyřhra

 

Předkolo

Podrazil V., Podrazil V. - Pašek, Buček 0:3(-4,-9,-6)

 

Semifinále

Přída, Kaucký – Pašek, Buček 3:0(4,6,9), Marat, Sochor A. - Krameš, Knobloch 0:3(-6,-12,-11)

 

Finále

Přída, Kaucký – Krameš, Knobloch 3:1(4,-2,4,11)

 

Pořadí čtyřhry

1. Kryštof Přída a Jakub Kaucký – oba Kotlářka, 2. Jan Krameš a Miroslav Knobloch – oba Loko Vršovice, 3. Adam Pašek a Tadeáš Buček – oba Slavoj Praha a Filip Marat – Sportovní JM a Adam Sochor – Stadion Žižkov

 

Dorost

 

Dvouhry

 

Čtvrtfinále

Pašek D. – Jež 3:0, Lácha – Kubát 0:3(-9,-9,-9), Kulveit – Šimůnek 3:1(5,6,-7,9), Komín – Šebl 3:0(4,10,8)

 

Semifinále

Jež – Kubát 3:0(8,7,5), Kulveit – Šebl 3:2(-9,4,4,-8,8)

 

Finále

Jež – Kulveit 3:0(8,8,8)

 

O 3. místo

Kubát – Šebl 3:2(9,-9,-9,9,9)

 

Pořadí dvouher

1. Dominik Jež – Kotlářka, 2. Jonáš Kulveit – Slavoj Praha, 3. Petr Kubát – Kotlářka, 4. Jáchym Šebl – Slavoj Praha, 5. Ondřej Šimůnek – Slavoj Praha, 6. Dominik Pašek – Slavoj Praha, 7. Ondřej Komín – Slovan Bohnice, 8. Petr Lácha – Sparta Praha, 9. Aneta Kohlmannová – Sparta Praha, 10. Anna Dvořáková – Avia Čakovice, 11. až 12. Daniel Hoke – Sportovní JM a Tomáš Pour – TJ Střížkov, 13. až 16. Martin Kubelka – Kotlářka, Petr Kušta – TJ Střížkov, Filip Veselý – Loko Vršovice a Veronika Drgoňová – ABC Braník, 17. Tomáš Runštuk – TJ Střížkov

 

Pořadí čtyher

1. Dominik Pašek a Ondřej Šimůnek – oba Slavoj Praha, 2. Jonáš Kulveit a Jáchym Šebl – oba Slavoj Praha, 3. Petr Lácha a Aneta Kohlmanová – oba Sparta Praha a Dominik Jež a Petr Kubát – Kotlářka



Přidání komentáře k článku Minulý týden vyhrál na Kotlářce mladší žáky suverénně Jan Krameš



Nadpis:


Autor:


Email:


Komentář:




Kontrolní součin: jedenáct krát pět =



Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je sobota
15.12.2018