Na úvodní stránku





V Hostinném vyhrál nejmladší žáky Šimon Bělík

Dvouhra

 

Skupina 1 – pořadí

1. Šimon Bělík – TJ Ostrava, 2. Václav Vítů – TJ Krupka, 3. David Vích – TJ Tatran Hostinné, 4. Marek Janeček – TJ Sokol Mnichovo Hradiště

 

Skupina 2 – pořadí

1. Ondřej Květoň – Sokol Pocinovice, 2. Lukáš Slavík – TJ Sokol Děhylov, 3. Jakub Sivák – SK Dobré, 4. Marek macl – Loko Trutnov

 

Skupina 3 – pořadí

1. Karel Filip – TJ SB Světlá n. S., 2. Ondřej Chadima – STC Slaný, 3. Vít Sixta – TJ Tatran Hostinné, 4. Tomáš Jarolínek – TJ Jiskra Jaroměř

 

Skupina 4 – pořadí

1. Štěpán Waldhauser – SKST Liberec, 2. Martin Černý – STC Slaný, 3. Filip Vondráček – Sokol Horní Jiřetín, 4. Radek Hendrich – TJ Sokol Hradec Králové

 

Skupina 5 – pořadí

1. Martin Skotnica – SK Frýdlant n. Ostravicí, 2. Daniel Vojna – TSM Kladno, 3. Michal Doubek – Loko Trutnov, 4. Peter Tegza – STAR Sokol Turnov

 

Skupina 6

Černohorský – Podrazil Václav 3:0(2,5,3), Sivák – Piskáček 3:0(5,6,10), Černohorský – Sivák 3:0(5,5,3), Piskáček – Podrazil Václav 1:3(-9,-7,8,-7), Podrazil Václav – Sivák 3:0(8,8,9), Piskáček – Černohorský 0:3(-3,-6,-2)

 

Pořadí skupiny 6

1. Tomáš Černohorský – TJ Sokol Vsetín, 2. Václav Podrazil – TTC Praha, 3. Ivan Sivák – SK Dobré, 4. Ondřej Piskáček – Sokol Horní Jiřetín

 

Skupina 7 – pořadí

1. Josef Lebeda – Kotlářka Praha, 2. Matyáš Lebeda – TJ Sokol Hradec Králové, 3. Martin Kadaník – TJ Sokol Jaroměř Josefov, 4. Kryštof Mencl – STAR Sokol Turnov

 

Skupina 8 – pořadí

1. Jan Pisár – KST Rakovník, 2. Antonín Mlejnek – TJ Loko Nymburk, 3. Ondřej Melíšek – Sparta Praha, 4. Matěj bastler – TJ Dvůr Králové n. L.

 

Skupina 9 – pořadí

1. Matěj Truněček – TJ Sokol Hradec Králové, 2. Jakub Svojanovský – TTC Ústí n. O., 3. Jonáš Gajda – Kotlářka Praha, 4. Jiří Fuxe – TJ Sokol Chlumec n C.

 

Skupina 10 – pořadí

1. Ondřej Pukl – TJ Jiskra Strážnice, 2. Lukáš Dzida – KST Slezan Opava, 3. Mikuláš Chaloupka – TSM Kladno

 

Skupina 11 – pořadí

1. Bořek Otáhal – DDM Olomouc, 2. Martin Bureš – TJ Jiskra Strážnice, 3. Jan Rochowanski – Sportovní JM, 4. Jan Gabriel – Loko Česká Lípa

 

Skupina 12 – pořadí

1. Pavel Prázdný – TJ Sokol Náklo, 2. Luboš Šorm – TJ Sokol Hradec Králové, 3. Matyáš Stránský – TJ Sokol Mnichovo Hradiště, 4. Adam Pech – Sokol Horní Jiřetín

 

Skupina 13 – pořadí

1. Pavel Sláčal – TJ Loko Nymburk, 2. Alexander Hlavsa – TTC Ústí n. O., 3. Tomáš Fuxa – TJ Sokol Chlumec n. C., 4. Filip Stein – TJ Jiskra Jaroměř

 

Šestnáctifinále

Bělík – bye, Černý – Slavík 2:3(-5,8,-3,10,-6), Truněček – Bureš 0:3(-9,-7-,10), Podrazil – Lebeda J. 1:3(-11,5,19,-6), Pisár – bye, Hlavsa – Pukl 0:3(-10,-4,-7), Šorm – Vojna 3:0(9,3,13), Karel – bye, Waldhauser – bye, Chadima – Sláčal 3:0(4,5,4), Otáhal – Lebeda M. 3:0(9,2,7), Černohorský – bye, Skotnica – Vítů 3:0(7,8,7), Mlejnek – Prázdný 1:3(8,-5,-2,-5), Svojanovský – Dzida 0:3(-9,-5,-4), Květoň – bye

 

Osmifinále

Bělík – Slavík 3:0(2,3,9), Bureš – Lebeda J. 3:1(10,-11,7,10), Pisár – Pukl 3:0(9,5,8), Šorm – Karel 0:3(-8,-6,-5), Waldhauser – Chadima 3:2(5,-9,16,-11,9), Otáhal – Černohorský 0:3(-8,-3,-7), Skotnica – Prázdný 3:0(8,6,6), Dzida – Květoň 0:3(-5,-5,-6)

 

Čtvrtfinále

Bělík – Bureš 3:0(2,2,3), Pisár – Filip 1:3(9,-7,-7,-13), Waldhauser – Černohorský 0:3(-9,-6,-9), Skotnica – Květoň 0:3(-6,-5,-2)

 

Semifinále

Bělík – Karel 3:0(6,3,2), Černohorský – Květoň 0:3(-3,-7,-4)

 

Finále

Bělík – Květoň 3:2(-10,8,4,-7,4)

 

Pořadí dvouher

1. Šimon Bělík – TJ Ostrava, 2. Ondřej Květoň – Sokol Pocinovice, 3. Karel Filip – TJ SB Světlá n. S. a Tomáš Černohorský – TJ Sokol Vsetín, 5. až 8. Martin Bureš – TJ Jiskra Strážnice, Jan Pisár – KST Rakovník, Štěpán Waldhauser – SKST Liberec a Martin Skotnica – SK Frýdlant n. Ostravicí, 9. až 16. Lukáš Slavík – TJ Sokol Děhylov, Josef Lebeda – Kotlářka Praha, Ondřej Pukl – TJ Jiskra Strážnice, Luboš Šorm – TJ Sokol Hradec Králové, Ondřej Chadima – STC Slaný, Bořek Otáhal – DDM Olomouc, Pavel Prázdný – TJ Sokol Náklo, Lukáš Dzida – KST Slezan Opava, 17. až 26. Martin Černý – STC Slaný, Martin Truněček – TJ Sokol Hradec Králové, Václav Podrazil – TTC Praha, Alexander Hlavsa – TTC Ústí n. O., Daniel Vojna – TSM Kladno, Pavel Sláčal – TJ Loko Nymburk, Matyáš Lebeda – TJ Sokol Hradec Králové, Václav Vítů – TJ Krupka, Antonín Mlejnek – TJ Loko Nymburk, Jakub Svojanovský – TTC Ústí n. O.

 

Čtyřhra

 

Šestnáctifinále

Bělík, Karel – bye, Prázdný, Otáhal – Jarolímek, Stein 3:0(3,1,1), Hlavsa, Svojanovský – Rochowanski, Basler 3:1(4,10,-9,7), Slavík, Dzida – Lebeda, Gajda 3:1(10,9,-10,7), Chadima, Černý – bye, Vondráček, Piskáček – Truněček, Hendrich 1:3(-10,-9,8,-9), Vítů, Kadaník – Fuxa J., Fuxa T. 3:0(10,9,4), Pukl, Bureš – bye, Waldhauser, Pisár – bye, Sivák I., Sivák J. - Janeček, Stránský 0:3(-6,-7,-5), Vojna, Chaloupka – Mencl, Tegza 3:0(9,9,7), Šorm, Lebeda M. - bye, Sláčal, Mlejnek – bye, Doubek, Macl – Vích, Sixta 0:3(-9,-10,-9), Melíšek, Podrazil – Gabriel, Pech 3:0(1,1,2)

 

Osmifinále

Bělík, Karel – Prázdný, Otáhal 3:0(1,8,6), Hlavsa, Svojanovský – Slavík, Dzida 0:3(-8,-7,-6), Chadima, Černý – Truněček, Hendrich 3:0(7,9,8), Vítů, Kadaník – Pukl, Bureš 1:3(4,-4,-7,-6), Waldhauser, Pisár – Janeček, Stránský 3:0(4,5,7), Vojna, Chaloupka – Šorm, Lebeda M. 0:3(-4,-1,-2), Sláčal, Mlejnek – Vích, Sixta 3:1(9,9,-7,9), Melíšek, Podrazil – Květoň, Skotnica 0:3(-5,-10,-5)

 

Čtvrtfinále

Bělík, Karel – Slavík, Dzida 3:0(11,6,8), Chadima, Černý – Pukl, Bureš 0:3(-7,-2,-10), Waldhauser, Pisár – Šorm, Lebeda M. 3:0(4,5,7), Sláčal, Mlejnek – Květoň, Skotnica 0:3(-3,-8,-3)

 

Semifinále

Bělík, Karel – Pukl, Bureš 3:0(7,6,8), Waldhauser, Pisár – Květoň, Skotnica 0:3(-3,-8,-3)

 

Finále

Bělík, Karel – Květoň, Skotnica 3:0(9,2,3)

 

Pořadí čtřyhry

1. Šimon Bělík – TJ Ostrava a Filip Karel – TJ SB Světlá n. S., 2. Ondřej Květoň – Sokol Pocinovice a Martin Skotnica – SK Frýdlant n. O., 3. Ondřej Pukl a Martin Bureš – oba TJ Jiskra Strážnice a Štěpán Waldhauser – SKST Liberec a Jan Pisár – KST Rakovník

 

Na první republikový turnaj je postup ze skupiny Vaška úspěchem. Potom jej zastavil těžký los. Nnyí již ale bude na republikovém žebříčku a jeho pozice se bude postupně lepšit, jak bude na tomto žebříčku stoupat výše. Tuto sezónu můžeme brát asi spíše jako přípravnou, během níž by se měl „vyšplhat“ na žebříčku co nejvýše to půjde.



Přidání komentáře k článku V Hostinném vyhrál nejmladší žáky Šimon Bělík



Nadpis:


Autor:


Email:


Komentář:




Kontrolní součin: jedenáct krát pět =



Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je sobota
20.10.2018