Na úvodní stránku





BTM zakončily letošní sezónu v Neratovicích a Vlašimi

Začněme dnešní reportáží z Neratovic, kde v konkurenci 56 nejmladších žáků bojoval i náš Vašek Podarazil, který opět postoupil z 2. místa ze skupiny. V prvním kole potom těsně nestačil na Martina Truněčka z Hradce Králové. Výkonnostní cíl tohoto turnaje ale splnil, jím byl postup ze skupiny.

 

Nejmladší žáci

 

1. stupeň

 

Skupina A

Dzida – Kamarád 3:1(5,-11,2,8), Květoň – Dzida 3:1(10,9,-7,3), Kamarád - Květoň 0:3(-8,-10,-9)

 

Pořadí skupiny A

1. Ondřej Květoň – Sokol Pocinovice, 2. Lukáš Dzida - KST Slezan Opava, 3. Prokop Kamarád – TJ Sokol Přibyslav

 

Skupina B

Podrazil – Sixta 3:2(8,9,-6,-9,5), Černohorský – Podrazil 3:0(5,4,6), Sixta – Černohorský 0:3(-1,-10,-5)

 

Pořadí skupiny B

1. Tomáš Černohorský – TJ Sokol Vsetín, 2. Václav Podarzil – TTC Praha, 3. Vít Sixta – TJ Tatran Hostinné

 

Skupina C

Vraný – Kupčík 3:0(4,8,4), Waldhauser – Vraný 3:1(9,-9,8,6), Kupčík – Waldhauser 0:3(-1,-2,-6)

 

Pořadí skupiny C

1. Štěpán Waldhauser – SKST Liberec, 2. Jan Vraný – TJ Sokol Plzeň, 3. Albert Kupčík – TJ Lomnice

 

Skupina D

Starka – Luxemburk 0:3(-3,-5,-4), Skotnica – Starka 3:0(8,3,9), Luxemburk – Skotnica 0:3(-3,-9,-8)

 

Pořadí skupiny D

1. Martin Skotnica – SK Frýdlant nad Ostravicí, 2. Filip Luxemburk – Kotlářka Praha, 3. Martin Starka – TJ Sokol Chrudim

 

Skupina E

Marek – Rada 3:0(6,3,47), Pisár – Marek 3:0(3,9,6), Rada – Pisár 0:3(-2,-7,-7)

 

Pořadí skupiny E

1. Jan Pisár – KST Rakovník, 2. Jakub Marek – TJ Jiskra Strážnice, 3. Kvído rada – TJ Lomnice

 

Skupina F

Mlejnek – Pyskáček 3:0(8,6,7), Lebeda J. – Mlejnek 3:0(5,3,2), Pyskáček – Lebeda J. 0:3(-7,-8,-7)

 

Pořadí skupiny F

1. Josef Lebeda – Kotlářka Praha, 2. Antonín Mlejnek – TJ Loko Nymburk, 3. Ondřej Pyskáček – Sokol Horní Jiřetín

 

Skupina G

Bureš – Šíp 3:0(6,13,5), Vondráček – Matej 3:0(8,7,7), Bureš – Vondráček 3:0(6,8,10), Matej – Šíp 1:3(-6,8,-8,-6), Matej – Bureš 0:3(-8,-1,-4), Šíp – Vondráček 2:3(6,-2,-8,6,-6)

 

Pořadí skupiny G

1. Martin Bureš – TJ Jiskra Strážnice, 2. Filip Vondráček – Sokol Horní Jiřetín, 3. Martin Šíp – Kotlářka Praha, 4. Daniel Matej – TJ Loko Vršovice

 

Skupina H

Otáhal – Zelený 3:0(8,2,6), Pukl – Otáhal 3:1(7,-9,3,8), Zelený – Pukl 0:3(-5,-4,-7)

 

Pořadí skupiny H

1. Ondřej Pukl – TJ Jiskra Strážnice, 2. Bořek Otáhal – DDM Olomouc, 3. Jonáš Zelený – Kotlářka Praha

 

Skupina I

Truněček – Hájek 3:0(3,1,8), Koběrský – Och 0:3(-10,-9,-8), Truněček – Koběrský 3:0(5,5,7), Och – Hájek 3:0(3,2,5), Och – Truněček 0:3(-7,-8,-1), Hájek – Koběrský 0:3(-14,-15,-4)

 

Pořadí skupiny I

1. Martin Truněček – TJ Sokol Hradec Králové, 2. František Och – TJ Jiskra Humpolec, 3. Matěj Koběrský – Kotlářka Praha, 4. Lukáš Hájek – TJ Loko Nymburk

 

Skupina J

Šorm – Oplt 3:0(4,6,5), Gajda – Košťál 0:3(-6,-4,-4), Šorm – Košťál 3:2(6,11,-5,-8,9), Gajda – Oplt 3:1(10,-8,3,10), Šorm - Gajda 3:0(8,1,9), Košťál – Oplt 3:0(7,5,6)

 

Pořadí skupiny J

1. Luboš Šorm – TJ Sokol Hradec Králové, 2. Daniel Košťál – SKST Baník Havířov, 3. Jonáš Gajda – Kotlářka Praha, 4. Pavel Oplt – TJ AŠ Mladá Boleslav

 

Skupina K

Chadima – Hofman 3:0(1,3,7), Chaloupka – Pech 3:0(7,6,8), Chadima – Chaloupka 1:3(-10,2,-7,-8), Pech – Hofman 0:3(-8,-6,-7), Pech – Chadima 1:3(6,-7,-11,-5), Hofman – Chaloupka 0:3(-8,-8,-6)

 

Pořadí skupiny K

1. Mikuláš Chaloupka – TSM Kladno, 2. Ondřej Chadima – STC Slaný, 3. Jan Hofman – Sparta Praha, 4. Adam Pech – Sokol Horní Jiřetín

 

Skupina L

Smažík – Brada 3:0(5,3,9), Vojna – Fuxa T. (10,3,3), Smažík – Vojna 3:1(6,-10,8,6), Fuxa T. – Brada 3:1(3,8,-8,5), Fuxa T. – Smažík 0:3(-4,-2,-8), Brada – Vojna 0:3(-8,-5,-4)

 

Pořadí skupiny L

1. David Smažík – SK Pedagog ČB, 2. Daniel Vojna – TSM Kladno, 3. Tomáš Fuxa – TJ Soklol Chlumec n. Cidlinou, 4. Lukáš Brada – TJ Slavoj Praha

 

Skupina M

Sláčal – Kadlec V. 3:1(-10,5,7,6), Vítů – Holub 3:2(13,8,-10,-8,6), Sláčal – Vítů 3:0(8,6,6), Holub – Kadlec V. 3:0(12,7,10), Holub – Sláčal 0:3(-3,-5,-9), Kadlec V. -Vítů 1:3(-6,-5,9,-5)

 

Pořadí skupiny M

1. Pavel Sláčal – TJ Loko Nymburk, 2. Václav Vítů – TJ Krupka, 3. Matěj Holub – SK Jihlava, 4. Vít Kadlec – Sportovní JM

 

Skupina N

Vích – Dzuro 3:0(8,6,7), Slavík – Pazderka 3:0(2,6,12), Vích – Slavík 3:1(7,-9,8,8), Pazderka – Dzuro 3:2(10,-9,7,-7,8), Pazderka – Vích 0:3(-8,-5,-6), Dzuro – Slavík 1:3(-9,-6,9,-7)

 

Pořadí skupiny N

1. David Vích – TJ Tatran Hostinné, 2. Lukáš Slavík – TJ Sokol Děhylov, 3. Patrik Pazderka – TJ Jiskra Humpolec, 4. Robin Dzuro – TJ Sokol Plzeň

 

Skupina O

Černý – Hendrich 3:0(7,4,7), Kopecký – Beneš 0:3(-10,-9,-9), Černý – Kopecký 0:3(-13,-7,-9), Beneš – Hendrich 3:0(4,2,6), Beneš – Černý 1:3(-9,-8,7,-9), Hendrich – Kopecký 0:3(-3,-6,-2)

 

Pořadí skupiny O

1. Petr Beneš – TJ Spartak Kaplice 5(4:3), 2. Michael Kopecký – Kotlářka Praha 5(3:3), 3. Martin Černý – STC Slaný 5(3:4), 4. Radek Hendrich – TJ Sokol Hradec Králové 3

 

Skupina P

Lebeda M. - Fuxa J. 3:0(8,7,7), Hlavsa – Melíšek 3:0(5,3,10), Lebeda M. - Hlavsa 3:2(-5,-11,8,9,6), Melíšek – Fuxa J. 3:0(8,7,9), Melíšek – Lebeda M. 0:3(-8,-7,-5), Fuxa J. - Hlavsa 0:3(-5,-3,-7)

 

Pořadí skupiny P

1. Matyáš Lebeda – TJ Sokol Hradec Králové, 2. Alexander Hlavsa – TTC Ústí n. Orlicí, 3. Ondřej Melíšek – Sparta Praha, 4. Jiří Fuxa – TJ Sokol Chlumec n. Cidlinou

 

2. stupeň

 

Šestnáctifinále

Květoň – Luxemburk 3:0(3,5,6), Podrazil – Truněček 0:3(-7,-12,-9), Šorm – Mlejnek 3:0(8,9,2), Vítů – Pisár 0:3(-9,-8,-7), Pukl – Vondráček 3:2(9,-11,8,-14,6), Hlavsa – Vích 2:3(-9,8,-10,9,-5), Smažík – Chadima 3:2(-7,2,5,-7,7), Kopecký – Waldhauser 0:3(-5,-5,-4), Skotnica – Och 3:0(7,10,7), Marek – Sláčal 0:3(-2,-4,-7), Lebeda M. - Košťál 3:0(2,7,8), Vojna – Lebeda J. 0:3(-5,-10,-8), Bureš – Otáhal 3:0(8,9,7), Dzida – Chaloupka 3:0(4,8,3), Beneš – Vraný 3:1(9,-12,6,5), Slavík – Černohorský 0:3(-9,-7,-2)

 

Osmifinále

Květoň – Truněček 3:0(9,9,4), Šorm – Pisár 1:3(-8,9,-2,-6), Pukl – Vích 3:2(8,13,-9,-7,8), Smažík – Waldhauser 1:3(7,-7,-10,-4), Skotnica – Sláčal 3:0(3,3,8), Lebeda M. - Lebeda J. 1:3(-5,-4,9,-7), Bureš – Dzida 3:0(9,6,5), Beneš – Černohorský 1:3(4,-2,-9,-9)

 

Čtvrtfinále

Květoň – Pisár 3:0(2,5,9), Pukl – Waldhauser 0:3(-10,-8,-10), Skotnica – Lebeda J. 3:0(4,8,4), Bureš – Černohorský 0:3(-4,-10,-4)

 

Semifinále

Květoň – Waldhauser 3:1(5,7,-10,7), Skotnica – Černohorský 0:3(-8,-8,-7)

 

Finále

Květoň – Skotnica 3:1(8,-12,10,10)

 

Pořadí dvouher

1. Ondřej Květoň – Sokol Pocinovice, 2. Tomáš Černohorský – TJ Sokol Vsetín, 3. Štěpán Waldhauser – SKST Liberec a Martin Skotnica – SK Frýdlant n. Ostravicí, 5. až 8. Jan Pisár – KST Rakovník, Ondřej Pukl – TJ Jiskra Strážnice, Josef Lebeda – Kotlářka Praha a aMartin Bureš – TJ Jiskra Strážnice, 9. až 16. Martin Truněček – TJ Sokol Hradec Králové, Luboš Šorm – TJ Sokol Hradec Králové, David Vích – TJ Tatran Hostinné, David Smažík – SK Padagog ČB, Pavel Sláčal – TJ Loko Nymburk, Matyáš Lebeda – TJ Sokol Hradec Králové, Lukáš Dzida – KST Slezan Opava a Petr Beneš – TJ Spartak Kaplice, 17. až 32. Filip Luxemburk – Kotlářka Praha, Václav Podrazil – TTC Praha, Antonín Mlejnek – TJ Loko Nymburk, Václav Vítů – TJ Krupka, Filip Vondráček – Sokol Horní Jiřetín, Alexander Hlavsa – TTC Ústí n. O., Ondřej Chadima – STC Slaný, Michael Kopecký – Kotlářka Praha, František Och – TJ Jiskra Humpolec, Marek Jakub – TJ Jiskra Strážnice, Daniel Košťál – SKST Baník Havířov, Daniel Vojna – TSM Kladno, Bořek Otáhal – DDM Olomouc, Mikuláš Chaloupka – TSM Kladno, Jan Vraný – TJ Sokol Plzeň a Lukáš Slavík – TJ Sokol Děhylov

 

Soutěž útěchy

 

Semifinále

Černý – Holub 3:2(-2,5,-9,11,8), Starka – Koběrský 2:3(7,12,-8,-7,-4)

 

Finále

Černý – Koběrský 3:2(-9,15,-5,7,7)

 

Pořadí soutěže útěchy

1. Martin Černý – STC Slaný, 2. Matěj Koběrský – Kotlářka Praha, 3. Matěj Holub – SK Jihlava a Martin Starka – TJ Sokol Chrudim

 

Čtyřhra

 

1. kolo

Podrazil, Melíšek – Holub, Kamarád 3:1(6,10,-9,9)

 

2. kolo

Podrazil, Melíšek – Šorm, Lebeda M. 0:3(-5,-8,-8)

 

Semifinále

Květoň, Skotnica – Lebeda J., Koběrský 3:2(5,-9,5,-6,4), Šorm, Lebeda M. - Waldhauser, Pisár 0:3(-12,-8,-10)

 

Finále

Květoň, Skotnica – Waldhauser, Pisár 3:0(4,6,11)

 

Pořadí čtyřher

1. Ondřej Květoň – Sokol Pocinovice a Martin Skotnica – SK Frýdlant nad Ostravicí, 2. Štěpán Waldhauser – SKST Liberec a Jan Pisár – KST Rakovník, 3. Josef Lebeda a Matěj Koběrský – oba Kotlářka Praha a Luboš Šorm a Matyáš Lebeda – oba TJ Sokol Hradec Králové

 

Pořadí dvouher nejmladších žákyň

1. Helena Sommerová – Kotlářka Praha, 2. Štěpánka Vrzalová - KST Zlín, 3. Lucie Bačinová – SK Dobré a Patricie Segetová – TJ Sokol Děhylov

 

Dorost

 

Zde stojí za povšimnutí z 2. stupně výsledky skupiny A

 

Skupina A

Buben – Vévoda 3:0(10,4,6), Fischer – Rubeš 1:3(-8,9,-7,-6), Buben – Fischer 0:3(-7,-8,-9), Rubeš – Vévoda 3:0(6,9,7), Rubeš – Buben 2:3(6,-9,-3,10,-3), Vévoda – Fischer 0:3(-10,-4,-6)

 

Pořadí skupiny A

1. Karel Fischer – TTC MS Brno 5(4:3), 2. Michal Rubeš – TJ Sokol Chrudim 5(5:4), 3. Vlastimil Buben – TJ Sokol Hradec Králové 5(3:5), 4. Ondřej Vévoda – BSK Malenovice 3

 

Nasazený hráč č. 1 Vlastimil Buben skončil třetí a dio 3. stupně nepostoupil. To otevřelo cestu k bezproblémovému vítězství Jiřímu Martinkovi, který byl do turnaje nasezen jako hráč č. 2.

 

Osmifinále

Fischer – Strejc 0:3(-10,-3,-9), Gorecki – Hort 2:3(8,9,-8,-7,-10), Koldas – Průša D. 1:3(-7,-3,5,-8), Dusík – Valenta 3:2(-9,7,4,-6,3), Brát – Mikolašík 0:3(-5,-6,-10), Siwiec – Vítovec 0:3(-8,-5,-3), Šálený – Rubeš 2:3(-11,7,-9,6,-11), Lapčík – Martinko 0:3(-2,-4,-2)

 

Čtvrtfinále

Strejc – Hort 0:3(-3,-8,-13), Průša D. – Dusík 2:3(-9,8,-10,9,-7), Mikolašík – Vítovec 3:2(3,-8,12,-9,9), Rubeš – Martinko 0:3(-7,-4,-9)

 

Semifinále

Hort – Dusík 3:0(10,8,6), Mikolašík – Martinko 0:3(-8,-4,-3)

 

Finále

Hort – Martinko 0:3(-7,-7,-1)

 

Pořadí dvouher

1. Jiří Martinko – TJ Ostrava KST, 2. Tomáš Hort – TJ Sokol Hradec Králové, 3. Stanislav Dusík – Kotlářka Praha a Michal Mikolašík – SKST Baník Havířov

 

Útěchu vyhrál Filip Černota – Sparta Praha, který ve finále porazil Martina Vlacha – SK Přerov.

 

Čtyřhra – finále

Siwiec, Valenta – Koldas, Hobl 3:1(10,11,-13,4)

 

Pořadí dvouher dorostenek

1. Markéta Ševčíková – KST Hluk, 2. Nikita Petrovová – SKST Baník Havířov, 3. Dagmar Pěnkavová – SKST Vlašim a Kamila Sikorová – SKST Baník Havířov

 

Mladší žáci

 

Osmifinále

Skála – Morávek 3:0(5,6,8), Přída – Šikl 3:0(6,4,3), Skopal – Svojanovský 3:0(5,5,5), Rusnák – Onderka 0:3(-3,-7,-9), Jadrný – Janečka 3:0(6,1,5), Hejda – Bělík 0:3(-4,-7,-5), Záboj – Pešek 3:1(8,8,-10,7), Dufek – Martinko 0:3(-6,-9,-6)

 

Čtvrtfinále

Skála – Přída 3:0(2,5,6), Skopal – Onderka 1:3(-7,10,-10,-6), Jadrný – Bělík 1:3(-9,-8,4,-6), Záboj – Martinko 0:3(-6,-9,-6)

 

Semifinále

Skála – Onderka 3:0(7,8,9), Bělík – Martinko 0:3(-8,-8,-9)

 

Finále

Skála – Martinko 2:3(-5,-5,6,9,-9)

 

Pořadí dvouher

1. Tomáš Martinko – TJ Ostrava KST, 2. Radek Skála – TTC MS Brno, 3. František Onderka – KST Slezan Opava a Šimon Bělík – TJ Ostrava KST

 

Finále čtyřhry

Skála, Onderka – Martinko, Bělík 3:2(-9,9,4,-6,8)

 

Pořadí dvouher žákyň

1. Klára Witoszová – SKST Baník Havířov, 2. Jana Vašendlová – TJ Sokol Kozlovice, 3. Klára Malíková – KST Hluk a Helena Sommerová – Kotlářka Praha

 

Finále útěchy žákyň

Šimůnková – Blažková 3:1(8,-6,6,9)

 

Starší žáci

 

Kvalifikace

Dufek Jan (KST Zlín) – Sedláček Tomáš (TTC Praha) 3:0(7,8,4)

V dalších kolech kvalifikace: Dufek – Kulveit 3:1(12,-3,5,6) a v závěrečném boji Dvořák Petr (Sportovní JM) – Dufek Jan (KST Zlín) 3:0(5,8,10)

Petr Dvořák skončil ve 2. stupni na 4. místě ve skupině A. Útěchu nehrál.

 

Útěcha – 1. kolo

Sedláček Tomáš (TTC Praha) – Divecký Jan (TJ Sokol Jaroměř – Josefov) 1:3(-12,7,-1,-11)

Útěcha – 2. kolo

Hýža Daniel (TSM Kladno) – Divecký Jan 3:0(1,8,4)

Útěcha – 3. kolo

Hýža Daniel – Pachner Jan (TJ Union Plzeň) 3:0(11,9,7)

Útěcha – semifinále

Přída Kryštof (Kotlářka Praha) – Jakubský Filip (TJ Sokol Hradec Králové) 0:3(-6,-3,-8), Hýža Daniel (TSM Kladno) – Soukup Adam (SK Přerov) 3:2(9,-7,1,-8,8)

Útěcha – finále

Jakubský – Hýža 2:3(11,6,-8,-8,-9)

 

Osmifinále

Koldas – Skála 3:0(2,10,9), Olejník – Hromek 1:3(-7,-7,10,-9), Martinko – Skopal 3:2(-4,-10,9,11,5), Veigl – Průša D. 3:2(-3,9,8,-7,9), Plachta – Blinka 3:1(5,-11,4,6), Růžička – Černota 3:1(9,-9,9,7), Valenta – Vitásek 3:0(9,6,6), Bělík – Siwiec 1:3(-11,9,-4,-5)

 

Čtvrtfinále

Koldas – Hromek 3:0(6,5,9), Martinko – Veigl 3:0(3,8,5), Plachta – Růžička 3:2(3,-9,3,-4,8), Valenta – Siwiec 3:2(7,7,-9,-9,4)

 

Semifinále

Koldas – Martinko 3:1(-10,4,10,9), Plachta – Valenta 0:3(-5,-14,-8)

 

Finále

Koldas – Valenta 0:3(-6,-6,-5)

 

Pořadí dvouher

1. Jan Valenta – TSM Kladno, 2. Tomáš Koldas – KST Zlín, 3. Tomáš Martinko – TJ Ostrava KST a Jakub Plachta – TJ Ostrava KST

 

Pořadí čtyřher

1. Matěj Siwiec – SKST Baník Havířov a Jan valenta – TSM Kladno, 2. Jakub Plachta a Tomáš Martinko – oba TJ Ostrava KST, 3. František Onderka – KST Slezan Opava a Radek Skála – TTC MS Brno a Filip Hromek a Filip Růžička – oba SKST Hodonín

 

Pořadí dvouher žákyň

1. Klára Ševčíková – SKST Hodonín, 2. Anna Matějovská – SKST Vlašim, 3. Anežka Ilčíková – SKST Hodonín a Barbora Hnátková – TJ Sokol Vsetín



Přidání komentáře k článku BTM zakončily letošní sezónu v Neratovicích a Vlašimi



Nadpis:


Autor:


Email:


Komentář:




Kontrolní součin: jedenáct krát pět =



Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je středa
17.01.2018