Na úvodní stránku





V 19. kole to máme 5:5

TTC Praha A – SK RTTI Poplatky.com A 3:10

Remunda, Chlumský – Rybář, Poledne 2:3(5,-21,-4,7,-10), Barcal, Ševčík – Sladovník, Adášek 0:3(-10,-8,-7), Barcal – Sladovník 2:3(-10,10,12,-8,-10), Chlumský – Poledne 1:3(5,-6,-7,-6), Ševčík – Rybář 0:3(-10,-2,7), Remunda - Adášek 3:0(6,4,4), Chlumský – Sladovník 0:3(-8,-6,-7), Ševčík – Poledne 0:3(-4,-6,-10), Remunda – Rybář 2:3(-8,3,-5,5,-7), Barcal – Adášek 3:2(7,-8,-9,9,10), Ševčík – Sladovník 1:3(-5,-6,8,-9), Remunda – Poledne 3:0(6,3,7), Barcal – Rybář 0:3(-10,-8,-8)

Body domácích: Remunda 2, Barcal 1, Chlumský 0, Ševčík 0

Body hostů: Sladovník 3,5, Rybář 3,5, Poledne 2,5, Adášek 0,5

Soutěž: 2. třída B

Hráno: PinecAréna 12. 3. 2015

 

TJ Stadion Žižkov DDM Ulita D – TTC Praha B 4:10

Sochor, Dalešický – Houček, Moravec 1:3, Ťuík, Baxa – Zahradníček, Fejks 1:3, Baxa – Zahradníček 3:0, Dalešický – Houček 0:3, Sochor – Fejks 0:3, Ťuík – Moravec 3:2, Baxa – Moravec 0:3, Sochor – Zahradníček 1:3, Ťuík – Houček 0:3, Baxa – Fejks 3:1, Dalešický – Moravec 0:3

Body domácích: Baxa 2, Ťuík 2, Dalešický 0, Sochor 0

Body hostů: Houček 3,5, Zahradníček 2,5, Moravec 2,5, Fejks 1,5

Soutěž: 4. třída A

Hráno: Stadion Žižkov 9. 3. 2015

 

TTC Praha C - TJ Stadion Žižkov DDM Ulita E 10:1

Houček, Pouč – Vokál J., Vokál R. 3:0(6,3,7), Fejks, Fiala – Najbertová, Vejdělek 3:0(5,7,16), Pouč – Vokál R. 3:0(10,4,3), Fejks – Vokál J. 3:2(-10,-7,7,9,7), Fiala – Vejdělek 1:3(-9,8,-8,-4), Houček – Najbertová 3:0(6,5,5), Fejks – Vokál R. 3:2(8,-12,-8,8,4), Fiala – Vokál J. 3:0(8,8,5), Houček – Vejdělek 3:0(7,10,5), Pouč – Najbertová 3:0(7,8,5), Fiala – Vokál R. 3:0(6,3,7), Houček – Vokál J. 3:0(4,7,6)

Body domácích: Houček 2,5, Pouč 2,5, Fejks 2,5, Fiala 2,5

Body hostů: Vejdělek 1, ostatní 0

Soutěž: 5. třída B

Hráno: PinecAréna 11. 3. 2015

 

TJ Slovan KST Bohnice I – TTC Praha D 5:10

Pražák, Čáha – Bárta, Fiala 1:3(-4,4,-6,-5), Cihlář, Bednárik – Váňa, Sobota 2:3(6,-6,6,-6,-3), Čáha – Bárta 1:3(-6,8,-1,-8),. Cihlář – Sobota 3:2(-8,-6,9,8,10), Bednárik – Fiala 1:3(-6,-8,9,-6), Pražák – Váňa 1:3(-4,7,-3,-5), Cihlář – Bárta 3:1(7,9,-8,6),. Bednárik – Sobota 3:0(10,1,9), Pražák – Fiala 0:3(-8,-1,-5), Čáha – Váňa 0:3(-9,-9,-5), Bednárik – Bárta 3:2(5,13,-3,-8,5), Pražák – Sobota 0:3(-9,-6,-8), Čáha – Fiala 1:3(-6,10,-7,-5), Cihlář – Váňa 3:1(-4,10,11,9), Čáha – Sobota 3:0(6,7,8)

Body domácích: Cihlář 3, Bednárik 2, Čáha 0, Pražák 0

Body hostů: Fiala 3,5, Bárta 2,5, Váňa 2,5, Sobota 1,5

Soutěž: 6. třída B

Hráno: Bohnice 13. 3. 2015

 

TTC Praha E – SK Slivenec D 10:4

Haba, Fuček – Ondráček, Vobruba 3:2(6,7,-5,-8,7), Moravec, Smíšek Jaroslav – Kop, Čítek 0:3(-8,-7,-8), Haba – Kop 3:1(-6,8,10,3), Moravec – Vobruba 3:1(-9,9,7,7), Smíšek Jaroslav – Ondráček 3:0(9,8,8), Fuček – Čítek 0:3(-3,-8,-8), Moravec – Kop 3:0(10,4,10), Smíšek Jaroslav – Vobruba 3:2(9,11,-6,-3,6), Fuček – Ondráček 3:0(11,12,8), Haba – Čítek 2:3(-8,8,-14,4,-4), Smíšek Jaroslav – Kop 3:1(6,6,-5,9), Fuček – Vobruba 1:3(8,-7,-4,-13), Haba – Ondráček 3:0(6,5,5), Moravec – Čítek 3:0(8,7,3)

Body domácích: Moravec 3, Smíšek Jaroslav 3, Haba 2,5, Fuček 1,5

Body hostů: Čítek 2,5, Vobruba 1, Kop 0,5, Vondráček 0

Soutěž: 6. třída A

Hráno: Harlekýn 13. 3. 2015

 

TTC Praha F – TTC Elizza Praha K 7:10

Mutl, Paroubek P. - Marat F., Kotlorz 0:3(-8,-7,-11), Pouč, Paroubek J. - Šedivý S., Vohradský 3:0(6,5,7), Pouč – Marat F. 2:3(7,9,-8,-11,-5), Mutl – Kotlorz 1:3(10,-7,-3,-11), Paroubek P. - Šedivý S. 3:2(-8,8,9,-6,9), Paroubek J. - Vohradský 3:0(10,9,6), Mutl – Marat F. 0:3(-5,-4,-4), Paroubek P. - Kotlorz 1:3(-7,-5,6,-9), Paroubek J. - Šedivý S. 1:3(10,-7,-6,-5), Pouč – Vohradský 3:0(11,5,9), Paroubek P. - Marat F. 0:3(-4,-6,-10), Paroubek J. - Kotlorz 1:3(9,-9,-12,-7), Pouč – Šedivý S. 3:0(2,2,4), Mutl – Vohradský 3:1(5,10,-10,7), Paroubek J. - Marat F. 0:3(-4,-6,-4), Pouč – Kotlorz 3:0(8,3,3), Mutl – Šedivý S. 1:3(-6,-10,8,-5)

Body domácích: Pouč 3,5, Paroubek J. 1,5, Mutl 1, Paroubek J. 1

Body hostů: Marat F. 4,5, Kotlorz 3,5, Šedivý 2, Vohradský 0

Soutěž: 6. třída A

Hráno: Elizza 12. 3. 2015

 

KST OBO Praha A – TTC Praha G 3:10

Hausmann, Teuchmann 1:3(7,-3,-5,-6), Brýna, Staněk – Haba, Fuček 0:3(-6,-5,-8), Teuchmann – Haba 1:3(-5,5,-6,-7), Staněk – Váňa 0:3(-3,-9,-8), Brýna – Fuček 1:3(-9,-7,6,-12), Hausmann – Nedvěd 3:2(-9,3,8,-9,8), Staněk – Haba 0:3(-10,-9,-8), Brýna – Váňa 1:3(-11,8,-7,-6), Hausmann – Fuček 3:1(9,8,-4,8), Teuchmann – Nedvěd 0:3(-2,-4,-6), Brýna – Haba 1:3(-8,9,-5,-8), Hausmann – Váňa 3:1(5,-5,6,2), Teuchmann – Fuček 0:3(-5,-11,-7), Staněk – Nedvěd 0:3(-2,-6,-2)

Body domácích: Hausmann 3, ostatní 0

Body hostů: Haba 3,5, Váňa 2,5, Fuček 2,5, Nedvěd 1,5

Soutěž: 7. třída

Hráno: Juliska 9. 3. 2015

 

TTC Praha H – Bulldogs Pub A 6:10

Bárta, Havlíček – Černý, Horák T. 1:3(7,-6,-3,-5), Buriánek, Dvořák – Kalicher, Kozák 1:3(-11,-7,5,-5), Havlíček – Kalicher 1:3(-6,4,-11,-4), Bárta – Kozák 2:3(7,-6,-7,8,-7), Dvořák – Horák T. 3:2(9,-19,5,-3,7), Buriánek – Chalupský 3:0(5,4,2), Bárta – Kalicher 1:3(8,-2,-13,-9), Dvořák – Kozák 0:3(-10,-13,-6), Buriánek – Horák T. 0:3(-6,-7,-7), Havlíček – Chalupský 2:3(-9,2,1,-6,-7), Dvořák – Kalicher 3:2(10,4,-5,-10,6), Buriánek – Kozák 0:3(-7,-4,-6), Havlíček – Černý 3:1(-7,0,4,8), Bárta – Chalupský 3:0(8,3,7), Buriánek – Kalicher 3:0(6,6,4), Havlíček – Kozák 0:3(-9,-5,-4)

Body domácích: Dvořák 2, Buriánek 2, Havlíček 1, Bárta 1

Body hostů: Kozák 4,5, Kalicher 2,5, Horák 1,5, Chalupský 1, Černý 0,5

Soutěž: 7. třída

Hráno: Harlekýn 12. 3. 2015

 

TJ Sokol Žižkov D – TTC Praha I 10:0

Hladík, Oláh – Podrazil J., Podrazil Václav 3:0, Traxler, Krejčí 3:0 w.o., Hladík – Podrazil J. 3:0, Olach – Podrazil Václav 3:0, Traxler – Mamchur 3:0, Krejčí 3:0 w.o., Olach – Podrazil J. 3:0, Traxler – Podrazil Václav 3:1, Krejčí – Machur 3:0, Hladík 3:0 w.o.

Body domácích: Olach 2,5, Traxler 2, Hladík 1,5, Krejčí 1, w.o. 3

Body hostů: nikdo

Soutěž: 7. třída

Hráno: Žižkov 12. 3. 2015

 

TTC Praha A – TJ Kočíře A 3:7

Bláhová, Malá – Bulantová, Čápová 1:3(10,-3,-8,-5), Otrusinová – Bulantová 0:3(-8,-9,-8), Bláhová – Čápová 0:3(-10,-8,-7), Malá 3:0 w.o., Bláhová – Bulantová 0:3(-10,-8,-7), Otrusinová 3:0 w.o., Malá – Čápová 0:3(-6,-13,-10), Bláhová 3:0 w.o., Malá – Bulantová 2:3(3,-3,-2,8,-8), Otrusinová – Čápová 1:3(-9,-13,8,-5)

Body domácích: w.o. 3, jinak nikdo

Body hostů: Bulantová 3,5, Čápová 3,5

Soutěž: 1. třída žen

Hráno: Harlekýn 13. 3. 2015



Přidání komentáře k článku V 19. kole to máme 5:5



Nadpis:


Autor:


Email:


Komentář:




Kontrolní součin: jedenáct krát pět =



Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je středa
24.01.2018