Na úvodní stránku





Vítězné kolo pražského přeboru

TJ Pankrác C – TTC Praha A 4:10

Holub, Siblík – Remunda, Chlumský 0:3, Müller, Vokurka – Barcal, Ševčík 3:0, Holub – Remunda 0:3, Siblík -Barcal 0:3, Müller – Chlumský 3:2, Vokurka – Ševčík 2:3, Siblík – Remunda 0:3, Müller – Barcal 3:1, Vokurka – Chlumský 0:3, Holub – Ševčík 2:3, Müller – Remunda 1:3, Vokurka – Barcal 3:2, Holub – Chlumský 1:3, Siblík – Ševčík 1:3, Vokurka – Remunda 2:3

Body domácích: Müller 2,5, Vokurka 1,5, Siblík 0, Holub 0

Body hostů: Remunda 3,5, Ševčík 3, Chlumský 2,5, Barcal 1

Soutěž: 2. třída B

Hráno: Pankrác 19. 3. 2015

 

TTC Praha B – KK Konstruktiva Praha B 10:3

Remunda, Houček – Černý, Peller 3:0 w.o., Zahradníček, Fejks – Boštíková, Toman 1:3(
-9,3,-8,-5), Zahradníček – Boštíková 2:3(-8,10,8,-9,-11), Houček – Toman 3:0(10,5,9), Fejks – Černý 3:2(9,-6,-8,10,7), Remunda – Peller 3:0 w.o., Houček – Boštíková 3:2(-9,8,-9,10,7), Fejks – Toman 3:0(7,9,9), Remunda – Černý 3:0(3,8,8), Zahradníček – Peller 3:0 w.o., Fejks – Boštíková 0:3(-4,-6,-6), Remunda – Toman 3:0(5,7,7), Zahradníček – Černý 3:2(-12,5,-10,5,6)

Body domácích: Remunda 2, Houček 2, Fejks 2, Zahradníček 1, w.o. 3

Body hostů: Boštíková 2,5, Toman 0,5, Černý 0

Soutěž: 4. třída A

Hráno: PinecAréna 18. 3. 2015

 

TJ Sokol Běchovice C – TTC Praha C 8:10

Procházka ml., Procházka st. - Fejks, Jansa 0:3(-8,-6,-9), Veselý, Nagy – Houček, Szilágyi 2:3(9,-9,9,-11,-9), Procházka ml. - Houček 3:1(-9,9,5,6), Nagy – Fejks 1:3(-8,7,-7,-8), Veselý – Jansa 0:3(-9,-5,-7), Procházka st. - Szilágyi 1:3(-7,10,-8,-7), Nagy – Houček 3:2(-5,9,-6,10,9), Veselý – Fejks 0:3(-10,-11,-6), Procházka st. - Jansa 3:2(8,5,-8,-3,7), Procházka ml. - Szilágyi 3:0(9,8,2), Veselý – Houček 3:2(-9,-4,6,6,9), Procházka st. - Fejks 3:1(9,-9,7,6), Procházka ml. - Jansa 3:0(4,8,9), Nagy – Szilágyi 1:3(-5,11,-12,-10), Procházka st. - Houček 2:3(12,8,-12,-5,-7), Procházka ml. - Fejks 3:1(-8,4,4,10), Nagy – Jansa 0:3(-8,-5,-6), Veselý – Szilágyi 1:3(3,-7,-9,-7)

Body domácích: Procházka ml. 4, Procházka st. 2, Nagy 1, Veselý 1

Body hostů: Szilágyi 3,5, Fejks 2,5, Jansa 2,5, Houček 1,5

Soutěž: 5. třída B

Hráno: Běchovice 16. 3. 2015

 

TTC Praha D – TJ Kyje C 6:10

Fiala, Sedláček – Turcmanovič, Trnka 2:3(-2,8,8,-5,-8), Zahradník, Váňa – Trubl, Kára 1:3(-4,12,-8,-7), Zahradník – Turcmanovič 2:3(-11,-4,7,2,-7), Sedláček – Trnka 3:1(-9,6,9,9), Váňa – Trubl 2:3(8,-4,-4,7,-7), Fiala – Kára 3:0(3,6,3), Sedláček – Turcmanovič 3:2(12,11,-9,-5,8), Váňa – Trnka 2:3(-6,9,-5,14,-0), Fiala – Trubl 2:3(-11,-4,9,11,-11), Zahradník – Kára 2:3(4,7,-8,-7,-9), Váňa – Turcmanovič 0:3(-8,-7,-6), Fiala – Trnka 1:3(5,-8,-5,-7), Zahradník – Trubl 3:2(-9,-6,9,10,11), Sedláček – Kára 3:1(9,5,-7,6), Fiala – Turcmanovič 3:1(-7,9,8,1), Zahradník – Trnka 2:3(-9,13,-10,11,-4), Sedláček – Trubl 3:2(11,-3,8,-14,7)

Body domácích: Sedláček 3, Fiala 2, Zahradník 1, Váňa 0

Body hostů: Trnka 3,5, Turcmanovič 2,5, Trubl 2,5, Kára 1,5

Soutěž: 6. třída B

Hráno: Harlequin 19. 3. 2015

 

TJ Sokol Žižkov C – TTC Praha E 10:2

Ruml, Trejbal 3:0 w.o., Vláčil, Králová – Moravec, Haba 1:3, Trejbal – Moravec 3:1, Ruml – Haba 3:2, Vláčil – Smíšek Jan 3:0, Slováček 3:0 w.o., Ruml – Moravec 0:3, Vláčil – Haba 3:1, Slováček – Smíšek Jan 3:0, Trejbal 3:0 w.o., Vláčil – Moravec 3:1, Slováček – Haba 3:1

Body domácích: Vláčil 3, Slováček 2, Trejbal 1, Ruml 1, w.o. 3

Body hostů: Moravec 1,5, Haba 0,5, Smíšek Jan 0

Soutěž: 6. třída A

Hráno: Žižkov 19. 3. 2015

 

KK Konstruktiva D – TTC Praha F 3:10

Černý, Nebeský – Mutl, Pouč 1:3(-8,6,-15,-10), Fleissig, Bauer – Paroubek P., Paroubek J. 0:3(-8,-6,-5), Bauer – Pouč 0:3(-6,-8,-6), Fleissig – Mutl 2:3(10,-4,9,-10,-5), Nebeský – Paroubek P. 2:3(6,-6,8,-8,-9), Černý – Paroubek J. 3:1(8,8,-10,8), Fleissig – Pouč 0:3(-11,-7,-4), Nebeský – Mutl 0:3(-6,-2,-8), Černý – Paroubek P. 3:2(2,2,-3,-5,9), Bauer – Paroubek J. 0:3(-9,-6,-6), Nebeský – Pouč 0:3(-6,-7,-8), Černý – Mutl 3:0(8,4,4), Bauer – Paroubek P. 0:3(-7,-8,-8), Fleissig – Paroubek J. 2:3(7,10,-6,-8,-3)

Body domácích: Černý 3, ostatní 0

Body hostů: Pouč 3,5, Mutl 2,5, Paroubek P. 2,5, Paroubek J. 1,5

Soutěž: 6. třída A

Hráno: Konstruktiva 19. 3. 2015

 

TTC Praha G – SK Vršovice C 10:4

Váňa, Nedvěd – Pocar, Jantačová 3:2(8,-7,6,-12,5), Haba, Fuček – Jantač, Klabeček 0:3(-9,-8,-6), Haba – Jantač 3:0(12,5,8), Váňa – Pocar 3:1(-8,8,7,3), Nedvěd – Klabeček 3:0(7,4,7), Fuček – Jantačová 3:1(5,-10,8,4), Váňa – Jantač 3:0(8,7,8), Nedvěd – Pocar 3:1(6,4,-12,5), Fuček – Klabeček 0:3(-10,-7,-4), Haba - Jantačová 3:0(5,7,3), Nedvěd – Jantač 1:3(5,-7,-8,-7), Fuček – Pocar 1:3(-12,8,-8,-8), Haba – Klabeček 3:0(9,9,7), Váňa – Jantačová 3:0(2,1,0)

Body domácích: Váňa 3,5, Haba 3, Nedvěd 2,5, Fuček 1

Body hostů: Jantač 1,5, Klabeček 1,5, Pocar 1, Jantačová 0

Soutěž: 7. třída

Hráno: Harlequin 18. 3. 2015

 

SF SKK El Nino Praha M – TTC Praha H 2:10

Lebeda, Koběrský – Bárta, Poulíček 2:3(-5,-6,10,3,-7), Niederle, Náhlik – Buriánek, Dvořák 1:3(-4,-4,5,-8), Náhlik – Poulíček 2:3(-9,-9,7,6,-7), Koběrský – Bárta 2:3(-6,9,-5,4,-10), Lebeda – Buriánek 3:1(10,-9,5,7), Niederle – Dvořák 0:3(-0,-4,-9), Koběrský – Poulíček 0:3(-9,-9,-6), Lebeda – Bárta 2:3(-7,-5,10,8,-7), Niederle – Buriánek 1:3(6,-6,-10,-4), Náhlik – Dvořák 3:0(7,2,5), Lebeda – Poulíček 0:3(-6,-2,-8), Niederle – Bárta 1:3(7,-9,-2,-8), Náhlik – Buriánek 3:1(-7,4,5,7)

Body domácích: Náhlik 1, Lebeda 1, Koběrský 0, Niederle 0

Body hostů: Poulíček 3,5, Bárta 3,5, Dvořák 1,5, Buriánek 1,5

Soutěž: 7. třída

Hráno: Kotlářka 17. 3. 2015

 

TTC Praha I – TJ Loko Vršovice G

odloženo na 27. 3. 2015

 

TJ ABC Braník D – TTC Praha A 5:5

Vysušilová, Hypšová – Otrusinová, Mamchur 3:2(9,8,-8,-7,7), Hypšová – Otrusinová 3:1(9,-10,10,11), Charamzová – Machur 0:3(-4,-4,-3), Vysušilová – Antošová 0:3(-6,-9,-11), Charamzová – Otrusinová 0:3(-4,-3,-7), Hypšová – Antošová 1:3(-8,-8,7,-6), Vysušilová – Machur 3:0(4,8,8), Charamzová – Antošová 0:3(-2,-5,-3), Vysušilová – Otrusinová 3:2(11,-5,-7,4,11), Hypšová – Mamchur 3:2(5,-7,-9,7,9)

Body domácích: Vysušilová 2,5, Hypšová 2,5, Charamzová 0

Body hostů: Antošová 3, Otrusinová 1,5, Mamchur 1,5

Soutěž: 1. třída žen

Hráno: Braník 18. 3. 2015



Přidání komentáře k článku Vítězné kolo pražského přeboru



Nadpis:


Autor:


Email:


Komentář:




Kontrolní součin: jedenáct krát pět =



Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je čtvrtek
19.07.2018