Na úvodní stránku





Na Elizze včera opět Jan Pisár

Dvouhry – 1. stupeň

 

Skupina A

Mašek – Gajda 0:3, Pisár – Mašek 3:0, Ghajda – Pisár 0:3

 

Pořadí skupiny A

1. Jan Pisár – KST Rakovník, 2. Jonáš Gajda – Kotlářka, 3. Milan Mašek – Slavoj Praha

 

Skupina B

Knop – Benák J. 1:3, Chadima – Knop 3:0, Benák J. - Chadima 1:3

 

Pořadí skupiny B

1. Ondřej Chadima – STC Slaný, 2. Jan Benák – Sportovní JM, 3. Jiří Knop – Kotlářka

 

Skupina C

Koběrský – Rakušanová 3:0, Zlámal – Pisárová 1:3, Rakušanová – Pisárová 0:3, Koběrský – Zlámal 3:0, Zlámal – Rakušanová 3:0, Pisárová – Koběrský 0:3

 

Pořadí skupiny C

1. Matěj Koběrský – Kotlářka, 2. Kateřina Pisárová – KST Rakovník, 3. Vojtěch Zlámal – Sportovní JM, 4. Tereza Rakušanová – Loko Vršovice

 

Skupina D

Sláčal – Šedivý 3:0, Botková – Matej 3:1, Šedivý – Matej 0:3, Sláčal – Botková 3:0, Botková – Šedivý 3:0, Matej – Sláčal 0:3

 

Pořadí skupiny D

1. Pavel Sláčal – Loko Nymburk, 2. Michaela Botková – JT AŠ Mladá Boleslav, 3. Daniel Matej – Loko Vršovice, 4. Ondřej Šedivý – Sportovní JM

 

Skupina E

Kopecký – Zacharda 3:0, Horká – Chaloupka 0:3, Zacharda - Chaloupka 0:3, Kopecký – Horká 3:0, Horká – Zacharda 0:3, Chaloupka – Kopecký 0:3

 

Pořadí skupiny E

1. Michael Kopecký – Kotlářka, 2. Mikuláš Chaloupka – TSM Kladno, 3. Jáchym Zacharda – ZŠ Lužiny, 4. Nela Horká – Loko Vršovice

 

Skupina F

Podrazil – Lamoš 3:0(3,11,8), Janeček – Kelnárová 3:2(7,-7,-2,8,10), Lamoš – Kelnárová 0:3(-4,-3,-7), Podrazil – Janeček 3:0(10,11,12), Janeček – Lamoš 3:0(2,8,5), Kelnárová – Podrazil 2:3(5,-4,-9,7,-4)

 

Pořadí skupiny F

1. Václav Podrazil – TTC Praha, 2. Marek Janeček – Sokol Mnichovo Hradiště, 3. Antonie Kelnárová – ZŠ Lužiny, 4. Vít Lamoš – Sportovní JM

 

Skupina G

Luxemburk – Káš 3:0, Benák V. - Handlová 0:3, Káš – Handlová 0:3,. Luxemburk – Benák V. 3:2, Benák – Káš 3:2, Handlová – Luxemburk 0:3

 

Pořadí skupiny G

1. Filip Luxemburk – Kotlářka, 2. Natálie Handlová – Slovan Bohnice, 3. Vít Benák – Sportovní JM, 4. Pavel Káš – TJ Sokol Dřínov

 

Skupina H

Černý – Votava 3:0, Horáček – Sochor 0:3, Votava – Sochor 0:3, Černý – Horáček 3:0, Horáček – Votava 3:2, Sochor – Černý 3:2

 

Pořadí skupiny H

1. David Sochor – Stadion Žižkov, 2. Martin Černý – STC Slaný, 3. Vojtěch Horáček – TJ AŠ Mladá Boleslav, 4. Rdaim Votava – SK Hamr

 

Skupina I

Kadlec – Hejný 3:0, Stránský – Šíp 3:1, Hejný – Šíp 0:3, Kadlec – Stránský 3:0, Stránský – Hejný 3:0, Šíp – Kadlec 1:3

 

Pořadí skupiny I

1. Vít Kadlec – Sportovní JM, 2. Matyáš Stránský – Sokol Mnichovo Hradiště, 3. Martin Šíp – Kotlářka, 4. Matěj Hejný – TJ Střížkov

 

Skupina J

Mlejnek – Lorenz 3:0, Klokočníková – Hofman 3:1, Lorenz – Hofman 1:3, Mlejnek – Klokočníková 3:2, Klokočníková – Lorenz 3:0, Hofman – Mlejnek 1:3

 

Pořadí skupiny J

1. Antonín Mlejnek – Loko Nymburk, 2. Petra Klokočníková – TJ Sadská, 3. Jan Hofman – Sparta Praha, 4. Matyáš Lorenz – TJ Střížkov

 

Skupina K

Vojna – Konopásek 3:0, Jaroňová – Rochowanski 0:3, Konopásek – Rochowanski 0:3, Vojna – Jaroňová 3:0, Jaroňová – Konopásek 0:3, Rochowanski – Vojna 3:2

 

Pořadí skupiny K

1. Jan Rochowanski – Sportovní JM, 2. Daniel Vojna – TSM Kladno, 3. Jan Konopásek – TJ Sokol Dřínov, 4. Karolína Jaroňová – Sokol Krchleby

 

Dvouhry – 2. stupeň

 

Předkolo

Benák J. - Klokočníková 0:3, Handlová – Rochowanski 3:2, Černý – Pisárová 3:0, Stránský – Sochor 1:3, Janeček – Vojna 1:3, Gajda – Botková 2:3

 

Osmifinále

Pisár – Klokočníková 3:0, Chaloupka – Kadlec 3:1, Podrazil – Handlová 3:1(7,10,-9,9), Černý – Sláčal 3:0(4,11,6), Koběrský – Sochor 3:0(9,5,15), Vojna – Kopecký 1:3, Luxemburk – Mlejnek 3:1, Botková – Chadima 3:2

 

Čtvrtfinále

Pisár – Kadlec 3:0, Podrazil – Černý 1:3(-6,-8,9,-6), Koběrský – Kopecký 0:3, Luxemburk – Botková 3:0

 

Semifinále

Pisár – Černý 3:2(-8,8,7,-7,4), Kopecký – Luxemburk 3:0(1,12,6)

 

Finále

Pisár – Kopecký 3:1(-6,6,8,4)

 

O 3. místo

Černý – Luxemburk 1:3

 

O 5. až 8. místo

Kadlec – Podrazil 3:1(-5,8,5,12), Koběrský – Botková 3:2(7,-7,-9,6,7)

 

O 5. místo

Kadlec – Koběrský 3:1(-12,7,13,6)

 

O 7. místo

Podrazil – Botková 3:0(5,10,9)

 

O 9. až 16. místo

Klokočníková – Chaloupka 1:3, Handlová – Sláčal 1:3, Sochor – Vojna 2:3, Mlejnek – Chadima 2:3

 

O 9. až 12. místo

Chaloupka – Sláčal 1:3, Vojna – Chadima 3:1

 

O 9. místo

Sláčal Vojna 0:3

 

O 11. místo

Chaloupka – Chadima 3:0

 

O 13. až 16. místo

Klokočníková – Handlová 3:0, Sochor – Mlejnek 2:3

 

O 13. místo

Klokočníková – Mlejnek 0:3

 

O 15.místo

Handlová – Sochor 1:3

 

Pořadí dvouher

1. Jan Pisár -KST Rakovník, 2. Michael Kopecký – Kotlářka,. 3. Filip Luxemburk – Kotlářka, 4. Martin Černý – STC Slaný, 5. Vít Kadlec – Sportovní JM, 6. Matěj Koběrský – Kotlářka, 7. Václav Podrazil – TTC Praha, 8. Michaela Botková – TJ AŠ Mladá Boleslav, 9. Daniel Vojna – TSM Kladno, 10. Pavel Sláčal – Loko Nymburk, 11. Mikuláš Chaloupka – TSM Kladno, 12. Ondřej Chadima – STC Slaný, 13. Antonín Mlejnek – Loko Nymburk, 14. Petra Klokočníková – TJ Sadská, 15. David Sochor – Stadion Žižkov, 16. Natálie Handlová – Slovan Bohnice

 

Pořadí soutěže útěchy

1. Antonie Kelnárová – ZŠ Lužiny, 2. Martin Šíp – Kotlářka, 3. Vojtěch Zlámal – Sportovní JM a Daniel Matej – Loko Vršovice

 

Čtyřhra

 

Předkolo

Káš, Konopásek – Horáček, Jaroňová 3:0, Hejný, Lorenz – Mašek, Zacharda 0:3, Kadlec, Zlámal – Horká, Rakušanová 3:0, Hofman, Votava – Handlová, Klokočníková 0:3, Janeček, Stránský – Šedivý, Lamoš 3:0

 

Osmifinále

Pisár, Podrazil – Káš, Konopásek 3:0(4,4,4), Rochowanski, Knop – Šíp, Gajda 2:3(7,5,-5,-8,-4), Koběrský, Kelnárová – Mašek, Zacharda 3:0, Kadlec, Zlámal – Sláčal, Mlejnek 1:3, Kopecký, Luxemburk - Handlová, Klokočníková 3:1, Benák J., Benák V. - Vojna, Chaloupka 0:3, Sochor, Matej – Pisárová, Botková 2:3, Janeček, Stránský – Chadima, Černý 1:3

 

Čtvrtfinále

Pisár, Podrazil – Šíp, Gajda 3:19,-7,5,2), Koběrský, Kelnárová – Sláčal, Mlejnek 1:3, Kopecký, Luxemburk – Vojna, Chaloupka 3:1, Pisárová, Botková – Chadima, Černý 2:3

 

Semifinále

Pisár, Podrazil – Sláčal, Mlejnek 3:0(8,8,7), Kopecký, Luxemburk – Chadima, Černý 3:0(4,8,5)

 

Finále

Pisár, Podrazil – Kopecký, Luxemburk 3:0(4,2,11)

 

Pořadí čtyřhry

1. Jan Pisár – KST Rakovník a Václav Podrazil – TTC Praha, 2. Michael Kopecký a Filip Luxemburk – oba Kotlářka, 3. Pavel Sláčal a Antonín Mlejnek – oba Loko Nymburk a Ondřej Chadima a Martin Černý – oba STC Slaný

 

Na Elizze se pokračuje dnes Grand Prix mladších žáků.



Přidání komentáře k článku Na Elizze včera opět Jan Pisár



Nadpis:


Autor:


Email:


Komentář:




Kontrolní součin: jedenáct krát pět =



Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je pondělí
22.01.2018