Na úvodní stránku





Grand Prix mladších žáků na Elizze vyhrál Jakub Kaucký

Dvouhry – 1. stupeň

 

Skupina A

Brož – Buček 1:3, Buček – Krameš 0:3, Krameš – Brož 1:3

 

Pořadí skupiny A

1. Jan Krameš – Loko Vršovice 3(4:3), 2. Patrik Brož – Kotlářka 3(4:4), 3. Tadeáš Buček – Slavoj Praha 3(3:4)

 

Skupina B

Kaucký – Rulc 3:0, Šusta – Havránek 0:3, Kaucký – Šusta 3:1, Havránek – Rulc 3:0, Kaucký – Havránek 3:2, Šusta – Rulc 3:0

 

Pořadí skupiny B

1. Jakub Kaucký – Kotlářka, 2. Jakub Havránek – Loko Vršovice, 3. Petr Šusta – Sparta Praha, 4. Lukáš Rulc – Sokol Stodůlky

 

Skupina C

Marat – Redlich 3:0, Pfleger – Lebeda 1:3, Marat – Pfleger 3:0, Lebeda – Redlich 3:1, Marat – Lebeda 3:2, Pfleger – Redlich 3:1

 

Pořadí skupiny C

1. Filip Marat – Sportovní JM, 2. Josef Lebeda – Kotlářka, 3. Michal Pfleger – Slavoj Praha, 4. Michal Redlich – ZŠ Lužiny

 

Skupina D

Pašek – Havlík 3:0, Němec – Bartoňová 2:3, Pašek – Němec 3:0, Bartoňová – Havlík 3:0, Pašek – Bartoňová 3:0, Němec – Havlík 3:0

 

Pořadí skupiny D

1. Adam Pašek – Slavoj Praha, 2. Tereza Bartoňová – Slovan Bohnice, 3. Filip Němec – Kotlářka, 4. Tomáš Havlík – Loko Vršovice

 

Skupina E

Jaroň – Landa 3:0, Sloup – Zítek 0:3, Jaroň – Sloup 3:0, Zítek – Landa 3:0, Jaroň – Zítek 3:2, Sloup – Landa 3:0

 

Pořadí skupiny E

1. Daniel Jaroň – Sokol Krchleby, 2. Martin Zítek – TTC Brandýs n. L., 3. Richard Sloup – Sportovní JM, 4. Dominik Landa – Kotlářka

 

Skupina F

Knobloch – Michlík 3:0(7,4,5), Podrazil – Průša 3:1(9,-11,8,3), Knobloch – Podrazil 3:0(10,10,7), Průša – Michlík 3:0(2,7,2), Knobloch – Průša 3:2(7,5,-9,-3,5), Podrazil – Michlík 3:0(4,12,9)

 

Pořadí skupiny F

1. Miroslav Knobloch – Loko Vršovice, 2. Václav Podrazil – TTC Praha, 3. Ondřej Průša – Sportovní JM, 4. Michal Michlík – Slavoj Praha

 

Skupina G

Sochor – Josef 3:0, Bendzák – Blažková 0:3, Sochor – Bendzák 3:0, Blažková – Josef 3:0, Bendzák – Josef 3:0, Sochor – Blažková 3:0

 

Pořadí skupiny G

1. Adam Sochor – Stadion Žižkov, 2. Anežka Blažková – Loko Vršovice, 3. Jakub Bendzák – Sportovní JM, 4. Josef Tomáš – Sparta Praha

 

Dvouhra – 2. stupeň

 

Osmifinále

Krameš – bye, Havránek – Zítek 3:0, Sochor – Bartoňová 3:0, Podrazil – Marat 1:3(-2,9,9,-7), Pašek - Lebeda 3:0, Brož – Knobloch 2:3, Jaroň – Blažková 3:0, Kaucký – bye

 

Čtvrtfinále

Krameš – Havránek 3:0, Sochor – Marat 3:0, Pašek – Knobloch 2:3, Jaroň - Kaucký 0:3

 

Semifinále

Krameš – Sochor 3:0, Knobloch – Kaucký 0:3

 

Finále

Krameš – Kaucký 2:3(13,-13,9,-11,-9)

 

O 3. místo

Sochor – Knobloch 3:0

 

O 5. až 8. místo

Havránek – Marat 3:1, Pašek – Jaroň 3:2

 

O 5. místo

Havránek – Pašek 1:3

 

O 7. místo

Marat – Jaroň 3:0 w.o.

 

O 9. až 14. místo

Zítek – bye, Bartoňová – Podrazil 3:1(13,8,-4,12), Lebeda - Brož 1:3, Blažková – bye

 

O 9. místo

Bartoňová – Brož 0:3

 

O 11.místo

Zítek – Blažková 3:0

 

O 13. místo

Podrazil – Lebeda 1:3(-11,6,-7,-8)

 

Soutěž útěchy

 

1. kolo

Buček – bye, Havlík – Redlich 0:3, Sloup – Rulc 3:0, Michlík – Bendzák 0:3, Pfleger – bye, Josef – Němec 1:3, Šusta – Landa 3:0, Průša - bye

 

2. kolo

Buček – Redlich 3:1, Sloup – Bendzák 3:0 w.o., Pfleger – Němec 1:3, Šusta – Průša 2:3

 

3. kolo

Buček – Sloup 3:2, Němec – Průša 1:3

 

Finále – o 15. místo

Buček – Průša 3:2(-11,10,14,-6,10)

 

O 17. místo

Sloup – Němec 2:3

 

O 19. až 22. místo

Redlich – Bendzák 0:3, Pfleger – Šusta 3:0

 

O 19. místo

Redlich – Pfleger 2:3

 

O 21. místo

Bendzák – Šusta 3:1

 

O 23. až 27. místo

Havlík – bye, Rulc – Michlík 0:3 w.o., Josef – bye, Landa – bye

 

O 23. až 26. místo

Havlík – Michlík 1:3, Josef – Lamda 3:0

 

O 23. místo

Michlík – Tomáš 2:3

 

O 25. místo

Havlík – Landa 3:0

 

Pořadí dvouher

1. Jakub Kaucký – Kotlářka, 2. Jan Krameš – Loko Vršovice, 3. Adam Sochor – Stadion Žižkov, 4. Miroslav Knobloch – Loko Vršovice, 5. Adam Pašek – Slavoj Praha, 6. Jakub Havránek – Loko Vršovice, 7. Filip Marat – Sportovní JM, 8. Daniel Jaroň – Sokol Krchleby, 9. Patrik Brož – Kotlářka, 10. Tereza Bartoňová – Slovan Bohnice, 11. Martin Zítek – TTC Brandýs n. L., 12. Anežka Blažková – Loko Vršovice, 13. Josef Lebeda – Kotlářka, 14. Václav Podrazil – TTC Praha, 15. Tadeáš Buček – Slavoj Praha, 16. Ondřej Průša – Sportovní JM, 17. Filip Němec – Kotlářka, 18. Richard Sloup – Sportovní JM, 19. Michal Pfleger – Slavoj Praha, 20. Michal Redlich – ZŠ Lužiny, 21. Jakub Bendzák – Sportovní JM, 22. Petr Šusta – Sparta Praha, 23. Tomáš Josef – Sparta Praha, 24. Michal Michlík – Slavoj Praha, 25. Tomáš Havlík – Loko Vršovice, 26. Dominik Landa – Kotlářka, 27. Lukáš Rolc – Sokol Stodůlky

 

Čtyřhra

 

Čtvrtfinále

Krameš, Knobloch – bye, Šusta, Michlík – Bartoňová, Blažková 0:3, Průša, Bendzák – Brož, Němec 2:3, Pfleger, Redlich – Jaroň, Zítek 0:3, Pašek, Buček – bye, Havlík. Landa – Kaucký, Lebeda 0:3, Havránek, Sloup – Podrazil, Tomáš 3:0(7,1,6), Marat, Sochor – bye

 

Semifinále

Krameš, Knobloch – Bartoňová, Blažková 3:1, Brož, Němec – Jaroň, Zítek 2:3, Pašek, Buček – Kaucký, Lebeda 2:3, Havránek, Sloup – Marat, Sochor 0:3

 

Finále

Krameš, Knobloch – Marat, Sochor 3:1(-8,6,12,6)

 

Pořadí čtyřher

1. Jan Krameš a Miroslav Knobloch – oba Loko Vršovice, 2. Filip Marat – Sportovní JM a Adam Sochor – Stadion Žižkov, 3. Daniel Jaroň – Sokol Krchleby a Martin Zítek – TTC Brandýs n. L. a Jakub Kaucký a Josef Lebeda – oba Kotlářka

 

Závěrečné turnaje pražských Grand Prix budou za dva týdny na Elize v kategoriích starších žáků a dorostu a za tři týdny v Modřanech v kategoriích nejmladších a mladších žáků.



Přidání komentáře k článku Grand Prix mladších žáků na Elizze vyhrál Jakub Kaucký



Nadpis:


Autor:


Email:


Komentář:




Kontrolní součin: jedenáct krát pět =



Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je pondělí
16.07.2018