Na úvodní stránku





Jan Pisár – opět plný počet bodů

Při účasti 50 nejmladších žáků a žákyň se hrálo v deseti skupinách. Horní „dvacítka“ se dohrávalo o konečné pořadí.

 

Dvouhra – 1. stupeň

 

Skupina A

Gräf – Hejný 3:0(1,3,5), Šedivý – Botková 0:3(-2,-2,-3), Hejný – Šedivý 3:1(9,8,-8,10), Pisár – Gräf 3:0(1,3,3), Šedivý – Pisár 0:3(-3,-4,-5), Botková – Hejný 3:0(7,2,8), Pisár – Botková 3:0(8,8,4), Gräf – Šedivý 3:0(3,5,5), Botková – Gräf 3:0(6,9,6), Hejný – Pisár 0:3(-5,-4,-1)

 

Pořadí skupiny A

1. Jan Pisár – KST Rakovník, 2. Michaela Botková – TJ AŠ Mladá Boleslav, 3. Adam Gräf – Slavoj Praha, 4. Matěj Hejný – TJ Střížkov, 5. Ondřej Šedivý – Sportovní JM

 

Skupina B

Rochowanski – Kokoška 3:0(5,4,1), Nádvorník – Fencl 0:3(-7,-8,-12), Kokoška – Nádvorník 0:3(-3,-5,-5), Kopecký – Rochowanski 3:0(3,5,9), Nádvorník – Kopecký 0:3(-3,-4,-4), Fencl – Kokoška 3:0(1,4,4), Kopecký – Fencl 3:1(6,-12,10,8), Rochowanski – Nádvorník 3:0(9,8,6), Fencl – Rochowanski 3:2(8,-5,-8,5,9), Kokoška – Kopecký 0:3(-5,-2,-0)

 

Pořadí skupiny B

1. Michael Kopecký – Kotlářka, 2. Jakub Fencl – TTC Litvínov, 3. Jan Rochowanski – Sportovní JM, 4. Václav Nádvorník – Slavoj Praha, 5. Matěj Kokoška – Loko Vršovice

 

Skupina C

Hofman – Rakušanová 3:0(5,2,7), Střela – Vondráček 0:3(-0,-2,-0), Rakušanová – Střela 3:1(-8,4,14,7), Koběrský – Hofman 3:0(1,10,7), Střela – Koběrský 0:3(-2,-3,-3), Vondráček – Rakušanová 3:0(3,0,6), Koběrský – Vondráček 3:1(5,10,-7,7), Hofman – Střela 3:0(7,3,2), Vondráček – Hofman 3:0(3,4,5), Rakušanová – Koběrský 0:3(-6,-4,-3)

 

Pořadí skupiny C

1. Matěj Koběrský – Kotlářka, 2. Filip Vondráček – Sokol Horní Jiřetín, 3. Jan Hofman – Sparta Praha, 4. Tereza Rakušanová – Loko Vršovice, 5. Roman Střela – TSM Kladno

 

Skupina D

Pisárová – Brada 3:1(4,-9,9,7), Vožický – Gajda 0:3(-7,-3,-5), Brada – Vožický 3:1(3,8,-9,5), Podrazil – Pisárová 3:1(8,5,-9,7), Vožický – Podrazil 0:3(-7,-7,-1), Gajda – Brada 3:1(5,-8,4,7), Podrazil – Gajda 3:0(10,5,7), Pisárová – Vožický 3:0(6,8,6), Gajda – Pisárová 1:3(-9,10,-9,-9), Brada – Podrazil 0:3(-5,-7,-6)

 

Pořadí skupiny D

1. Václav Podrazil – TTC Praha, 2. Kateřina Pisárová – KST Rakovník, 3. Jonáš Gajda – Kotlářka, 4. Lukáš Brada – Slavoj Praha, 5. Šimon Vožický – Sportovní JM

 

Skupina E

Benák J. - Vydrová 0:3(-7,-7,-7), Petráš – Handlová 0:3(-0,-2,-1), Vydrová – Petráš 3:0(4,3,7), Luxemburk – Benák J. 3:1(-9,4,8,8), Petráš – Luxemburk 0:3(-1,-1,-1), Handlová – Vydrová 2:3(-5,-10,8,6,-11), Luxemburk – Handlová 3:1(8,-7,8,9), Benák J. - Petráš 3:0(1,3,6), Handlová – Benák J. 3:0(9,8,11), Vydrová – Luxemburk 0:3(-6,-2,-4)

 

Pořadí skupiny E

1. Filip Luxemburk – Kotlářka, 2. Lucie Vydrová – TJ Sadská, 3. Natálie Handlová – Slovan Bohnice, 4. Jan Benák – Sportovní JM, 5. David Petráš – TSM Kladno

 

Skupina F

Klokočníková – Zacharda 3:1(3,-5,8,11), Nasli – Šíp 0:3(-3,-7,-4), Zacharda – Nasli 3:0(0,5,3), Černý – Klokočníková 3:1(-9,9,7,8), Nasli – Černý 0:3(-1,-0,-1), Šíp – Zacharda 2:3(10,-13,9,-10,-13), Černý – Šíp 3:0(9,8,7), Klokočníková – Nasli 3:0(3,2,6), Šíp – Klokočníková 3:0(8,9,8), Zacharda – Černý 0:3(-8,-5,-8)

 

Pořadí skupiny F

1. Martin Černý – STC Slaný, 2. Martin Šíp – Kotlářka, 3. Jáchym Zacharda – ZŠ Lužiny, 4. Petra Klokočníková – TJ Sadská, 5. Nicolas Nasli – Loko Vršovice

 

Skupina G

Benák V. - Horká 3:0(3,8,7), Slavíček – Kelnárová 0:3(-5,-2,-1), Horká – Slavíček 3:0(11,4,9), Sláčal – Benák V. 3:0(2,5,4), Slavíček – Sláčal 0:3(-4,-3,-2), Kelnárová – Horká 3:0(2,3,10), Sláčal – Kelnárová 3:1(8,9,-6,6), Benák V. - Slavíček 3:0(4,4,7), Kelnárová – Benák V. 3:0(9,7,9), Horká – Sláčal 0:3(-7,-3,-5)

 

Pořadí skupiny G

1. Pavel Sláčal – Loko Nymburk, 2. Antonie Kelnárová – ZŠ Lužiny, 3. Vít Benák – Sportovní JM, 4. Nela Horká – Loko Vršovice, 5. Jan Slavíček – Slavoj Praha

 

Skupina H

Mašek – Knop 3:1(-10,11,5,11), Kolařík Kryštof – Chaloupka 0:3(-2,-4,-1), Knop – Kolařík Kryštof 3:0(4,0,5), Kadlec – Mašek 3:0(6,9,4), Kolařík Kryštof – Kadlec 0:3(-2,-2,-2), Chaloupka – Knop 3:0(8,3,9), Kadlec – Chaloupka 0:3(-5,-9,-8), Mašek – Kolařík Kryštof 3:0(4,3,3), Chaloupka – Mašek 3:0(4,6,6), Knop – Kadlec 0:3(-15,-6,-12)

 

Pořadí skupiny H

1. Mikuláš Chaloupka – TSM Kladno, 2. Vít Kadlec – Sportovní JM, 3. Milan mašek – Slavoj Praha, 4. Jiří Knop – Kotlářka, 5. Kryštof Kolařík – Loko Vršovice

 

Skupina I

Pech – Jaroňová 3:0(7,7,4), Ošmera – Melíšek 0:3(-4,-6,-7), Jaroňová – Ošmera 0:3(-6,-5,-2), Mlejnek – Pech 3:1(5,-7,3,8), Ošmera – Mlejnek 0:3(-6,-6,-4), Melíšek – Jaroňová 3:0(6,4,7), Mlejnek – Melíšek 2:3(10,6,-10,-8,-7), Pech – Ošmera 3:1(7,3,-8,6), Melíšek – Pech 0:3(-6,-8,-12), Jaroňová – Mlejnek 0:3(-3,-7,-6)

 

Pořadí skupiny I

1. Adam Pech – Sokol Horní Jiřetín 7(4:3), 2. Antonín Mlejnek – Loko Nymburk 7(5:4), 3. Ondřej Melíšek – Sparta Praha 7(3:5), 4. Jan Ošmera – Sportovní JM 5, 5. Karolína Jaroňová – Sokol Krchleby 4

 

Skupina J

Zlámal – Piskáček 3:1(6,6,-10,10), Kolařík Kristián – Chadima 0:3(-3,-3,-8), Piskáček – Kolařík Kristián 3:0(7,3,5), Sochor – Zlámal 3:0(8,6,9), Kolařík Kristián – Sochor 0:3(-1,-3,-1), Chadima – Piskáček 3:0(11,8,10), Sochor – Chadima 0:3(-2,-5,-9), Zlámal – Kolařík Kristián 3:0(1,1,4), Chadima – Zlámal 3:0(5,12,5), Piskáček – Sochor 0:3(-11,-11,-6)

 

Pořadí skupiny J

1. Ondřej Chadima – STC Slaný, 2. David Sochor – Stadion Žižkov, 3. Vojtěch Zlámal – Sportovní JM, 4. Ondřej Piskáček – Sokol Horní Jiřetín, 5. Kristián Kolařík – Loko Vršovice

 

Dvouhry – 2. stupeň

 

Předkolo

Kadlec – Kelnárová 2:3(-10,10,-8,6,-9), Pech – Pisárová 0:3(-4,-1,-5), Sochor – Šíp 2:3(7,-8,-8,5,-9), Botková – Mlejnek 3:2(-10,8,5,-7,9)

 

Osmifinále

Pisár – Kelnárová 3:0(9,3,6), Chadima – Luxemburk 1:3(11,-6,-7,-8), Černý – Fencl 3:0(6,7,9), Pisárová – Koběrský 0:3(-7,-9,-12), Podrazil – Šíp 3:0(7,9,12), Vydrová – Sláčal 0:3(-5,-10,-9), Chaloupka – Vondráček 1:3(6,-8,-5,-8), Botková – Kopecký 0:3(-8,-6,-8)

 

Čtvrtfinále

Pisár – Luxemburk 3:0(6,9,7), Černý – Koběrský 0:3(-10,-6,-5), Podrazil – Sláčal 3:1(-7,8,6,2), Vondráček – Kopecký 1:3(8,-7,-6,-9)

 

Semifinále

Pisár – Koběrský 3:0(9,7,7), Podrazil – Kopecký 1:3(-8,-7,7,-6)

 

Finále

Pisár – Kopecký 3:1(5,-11,11,4)

 

O 3. místo

Koběrský – Podrazil 3:0(9,6,10)

 

O 5. až 8. místo

Luxemburk – Černý 1:3(-9,-5,10,-6), Sláčal – Vondráček 0:3(-11,-7,-7)

 

O 5. místo

Černý – Vondráček 3:2(-9,-4,6,11,4)

 

O 7. místo

Luxemburk – Sláčal 0:3(-7,-6,-9)

 

O 9. až 16. místo

Kelnárová – Chadima 3:0(5,8,9), Fencl – Pisárová 1:3(-9,-5,6,-12), Šíp – Vydrová 3:2(6,-10,4,-10,6), Chaloupka – Botková 0:3(-9,-6,-9)

 

O 9. až 12. místo

Kelnárová – Pisárová 3:0(6,4,8), Šíp – Botková 3:2(-9,6,11,-10,7)

 

O 9. místo

Kelnárová – Šíp 3:0(5,4,12)

 

O 11. místo

Pisárová – Botková 0:3(-4,-5,-6)

 

O 13. až 16. místo

Chadima – Fencl 0:3(-5,-5,-8), Vydrová – Chaloupka 2:3(11,-13,-4,10,-11)

 

O 13. místo

Fencl – Chaloupka 3:0(9,7,7)

 

O 15. místo

Chadima – Vydrová 1:3(-4,5,-3,-4)

 

O 17. až 20. místo

Kaldec – Pech 3:0(12,9,7), Sochor – Mlejnek 1:3(-10,9,-6,-7)

 

O 17. místo

Kadlec – Mlejnek 3:1(3,7,-8,3)

 

O 19. místo

Pech – Sochor 0:3(-1,-7,-5)

 

Pořadí dvouher

1. Jan Pisár – KST Rakovník, 2. Michael Kopecký – Kotlářka, 3. Matěj Koběrský – Kotlářka, 4. Václav Podrazil – TTC Praha, 5. Martin Černý – STC Slaný, 6. Filip Vondráček – Sokol Horní Jiřetín, 7. Pavel Sláčal – Loko Nymburk, 8. Filip Luxemburk – Kotlářka, 9. Antonie Kelnárová – ZŠ Lužiny, 10. Martin Šíp – Kotlářka, 11. Michaela Botková – TJ AŠ Mladá Boleslav, 12. Kateřina Pisárová – KST Rakovník, 13. Jakub Fencl – TTC Litvínov, 14. Mikuláš Chaloupka – TSM Kladno, 15. Lucie Vydrová – TJ Sadská, 16. Ondřej Chadima – STC Slaný, 17. Vít Kadlec – Sportovní JM, 18. Antonín Mlejnek – Loko Nymburk, 19. David Sochor – Stadion Žižkov, 20. Adam Pech – Sokol Horní Jiřetín

 

Útěcha

 

Šestnáctifinále

Gräf – bye, Knop – Handlová 1:3, Brada – Střela 3:0, Piskáček – Benák V. 3:2, Zacharda – Petráš 3:0, Kokoška – Ošmera 0:3, Nádvorník – Vožický 3:1, Nasli – Hofman 0:3, Gajda – Kolařík Kristián 3:0, Slavíček – Benák J. 0:3, Zlámal – Kolařík Kryštof 3:0, Klokočníková – Melíšek 3:2, Mašek – Šedivý 3:1, Jaroňová – Rakušanová 0:3, Hejný – Horká 1:3, Rochowanski – bye

 

Osmifinále

Gräf – Handlová 0:3, Brada – Piskáček 3:1, Zacharda – Ošmera 3:0, Nádvorník – Hofman 0:3, Gajda – Benák J. 2:3, Zlámal – Klokočníková 3:2, Mašek – Rakušanová 3:0, Horká – Rochowanski 0:3

 

Čtvrtfinále

Handlová – Brada 3:0, Zacharda – Hofman 2:3, Benák J. - Zlámal 1:3, Mašek – Rochowanski 3:2

 

Semifinále

Handlová – Hofman 3:0(6,5,6), Zlámal – Mašek 3:1(-9,8,6,9)

 

Finále

Handlová – Zlámal 3:1(6,-6,4,9)

 

Pořadí soutěže útěchy

1. Natálie Handlová – Slovan Bohnice, 2. Vojtěch Zlámal – Sportovní JM, 3. Jan Hofman – Sparta Praha a Milan Mašek – Slavoj Praha

 

Čtyřhra

 

Šestnáctifinále

Pisár, Podrazil – bye, Kolařík, Kolařík – Koběrský, Knop 0:3(-2,-0,-1), Vondráček, Fencl – Šedivý, Ošmera 3:0(0,1,4), Hejný, Slavíček – Chaloupka, Hofman 0:3(-3,-5,-3), Šíp, Gajda – bye, Benák V., Vožický – Jaroňová, Zacharda 3:0(7,7,7), Gräf, Mašek – Horká, Rakušanová 3:0(6,6,5), Černý, Chadima – bye, Sláčal, Mlejnek – bye, Kokoška, Nasli – Klokočníková, Vydrová 0:3(-7,-1,-3), Rochowanski, Benák J. - Pech, Piskáček 0:3(-8,-7,-9), Kelnárová, Handlová – bye, Sochor, Melíšek – bye, Brada, Nádvorník – Botková, Pisárová 3:2(9,-7,-7,9,3), Kadlec, Zlámal – Střela, Petráš 3:0(3,0,1), Kopecký, Luxemburk – bye

 

Osmifinále

Pisár, Podrazil – Koběrský, Knop 3:0(5,6,13), Vondráček, Fencl – Chaloupka., Hofman 3:0(7,5,3), Šíp, Gajda – Benák V., Vožický 3:0(4,4,4), Gräf, Mašek – Černý, Chadima 1:3(-4,-3,5,-8), Sláčal, Mlejnek – Klokočníková, Vydrová 3:0(6,8,4), Pech, Piskáček – Kelnárová, Handlová 0:3(-2,-3,-5), Sochor, Melíšek – Brada, Nádvorník 3:0(7,10,3), Kadlec, Zlámal – Kopecký, Luxemburk 0:3(-7,-7,-10)

 

Čtvrtfinále

Pisár, Podrazil – Vondráček, Fencl 3:0(9,11,8), Šíp, Gajda – Černý, Chadima 0:3(-6,-8,-4), Sláčal, Mlejnek – Kelnárová, Handlová 3:0(6,8,7), Sochor, Melíšek – Kopecký, Luxemburk 0:3(-10,-4,-4)

 

Semifinále

Pisár, Podrazil – Černý, Chadima 3:0(2,5,2), Sláčal, Mlejnek – Kopecký, Luxemburk 2:3(-8,-2,5,7,-9)

 

Finále

Pisár, Podrazil – Kopecký, Luxemburk 3:1(7,-9,12,5)

 

Pořadí čtyřhry

1. Jan Pisár – KST Rakovník a Václav Podrazil – TTC Praha, 2. Michael Kopecký a Filip Luxemburk – oba Kotlářka, 3. Martin Černý a Ondřej Chadima – oba STC Slaný a Pavel Sláčal a Antonín Mlejnek – oba Loko Nymburk

 

Nakonec bylo vyhlášeno i celkové pořadí série této kategorie nejmladšího žactva, která nemá Masters. Ve čtyřhrách byl nejúspěšnější Jan Pisár – KST Rakovník před Václavem Podrazilem – TTC Praha a Michaelekm Kopeckým – Kotlářka. V dvouhrách zvízězil vítěz všech sedmi turnajů Jan Pisár – KST Rakovník před Michaelem Kopeckým – Kotlářka, Matějem Koběrským – Kotlářka a Filipem Luxemburkem – Kotlářka. Za pořadí žákyň si poháry odnesly 1. Natálie Handlová – Slovan Bohnice, 2. Antonie Kelnárová – ZŠ Lužiny a 3. Kateřina Pisárová – KST Rakovník, což je shodné pořadí s umístěním žákyň v dnešním turnaji.

 

Série turnajů Grand Prix bude zakončena turnaji Masters 2. 5. na Elizze v kategorii staršího žactva, 3. 5. na Elizze v kategorii dorostu a 8. 5. v Modřanech v kategorii mladšího žactva.



Přidání komentáře k článku Jan Pisár – opět plný počet bodů



Nadpis:


Autor:


Email:


Komentář:




Kontrolní součin: jedenáct krát pět =



Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je sobota
20.01.2018