Na úvodní stránku





Vítězem Masters staršího žactva se stal Jonáš Kulveit

Turnaje se zúčastnilo 15 hráčů, omluvený byl Jáchym Šebl, za kterého nastoupil jako náhradník Miroslav Knobloch z Loko Vršovice a Daniel Skopec za Sparty Praha, za kterého náhradník nebyl.

 

Skupina A

Dvořák P. – Pašek 3:1(6,-8,8,3), Beran M. - Dvořák J. 2:3(3,-4,-4,8,-9), Beran T. - Balák 1:3(-9,-11,8,-8), Knobloch – Kohlmanová 0:3(-8,-12,-12),

Pašek – Kohlmanová 2:3(-11,9,9,-4,-8), Balák – Knobloch 3:1(2,6,-14,9), Dvořák J. - Beran T. 2:3(9,9,-5,-7,-7), Dvořák P. - Beran M. 3:1(-9,4,5,3),

Beran M. - Pašek 3:1(3,8,-7,5), Beran T. - Dvořák P. 1:3(-6,-6,9,-5), Knobloch – Dvořák J. 3:0(9,8,7), Kohlmanová – Balák 1:3(-4,-10,8,-7),

Pašek – Balák 0:3(-8,-7,-8), Dvořák J. - Kohlmanová 3:0(3,5,7), Dvořák P. - Knobloch 3:0(6,7,10), Beran M. - Beran T. 1:3(-9,9,-7,-8),

Beran T. - Pašek 3:1(3,-8,6,8), Knobloch – Beran M. 1:3(-4,-4,9,-9), Kohlmanová – Dvořák P. 1:3(-5,-6,9,-7), Balák – Dvořák J. 1:3(4,-9,-10,-9),

Pašek – Dvořák J. 1:3(8,-10,-11,-6), Dvořák P. - Balák 3:0(8,8,9), Beran M. - Kohlmanová 3:2(8,-6,8,-9,8), Beran T. - Knobloch 3:2(-8,6,4,-5,8),

Knobloch – Pašek 1:3(-9,6,-8,-4), Kohlmanová – Beran T. 0:3(-9,-7,-9), Balák – Beran M. 3:2(-9,9,6,-9,2), Dvořák J. - Dvořák P. 1:3(11,-3,-7,-7)

 

Pořadí skupiny A

1. Petr Dvořák – Sportovní JM, 2. Kryštof Balák – TTC Brandýs n. L., 3. Tomáš Beran – Kotlářka, 4. Jan Dvořák – Kotlářka, 5. Matěj Beran – Kotlářka, 6. Aneta Kohlmanová – Sparta Praha, 7. Adam Pašek – Slavoj Praha, 8. Miroslav Knobloch – Loko Vršovice

 

Skupina B

Kulveit – Sedláček 3:1(-8,8,9,8), Mitka – Krameš 0:3(-3,-9,-5), Marat – Skopec 3:0 w.o., Kaucký – Přída 3:2(-15,10,6,-7,8),

Sedláček – Přída 1:3(9,-6,-6,-5), Skopec – Kaucký 0:3 w.o., Krameš – Marat 3:0(6,9,6), Kulveit – Mitka 3:1(7,-7,11,8),

Mitka – Sedláček 3:2(-8,9,9,-7,8), Marat – Kulveit 2:3(9,9,-8,-5,-7), Kaucký – Krameš 2:3(9,5,-5,-6,-9), Přída – Skopec 3:0 w.o.,

Sedláček – Skopec 3:0 w.o., Krameš – Přída 3:0(4,8,6), Kulveit – Kaucký 3:1(8,-5,4,7), Mitka – Marat 3:1(-8,15,9,10),

Marat – Sedláček 3:1(11,-4,9,5), Kaucký – Mitka 3:0(11,10,8), Přída – Kulveit 0:3(-6,-6,-9), Skopec – Krameš 0:3 w.o.,

Sedláček – Krameš 0:3(-4,-6,-6), Kulveit – Skopec 3:0 w.o., Mitka – Přída 0:3(-7,-6,-6), Marat – Kaucký 2:3(-13,10,10,-7,-9),

Kaucký – Sedláček 3:2(-6,5,18,-7,8), Přída – Marat 3:2(-9,10,-9,9,9), Skopec – Mitka 0:3 w.o., Krameš – Kulveit 1:3(-8,7,-7,-10)

 

Pořadí skupiny B

1. Jonáš Kulveit – Slavoj Praha, 2. Jan Krameš – Loko Vršovice, 3. Jakub Kaucký – Kotlářka, 4. Kryštof Přída – Kotlářka, 5. Kryštof Mitka – TTC Brandýs n. L., 6. Filip Marat – Sportovní JM, 7. Tomáš Sedláček – TTC Praha, 8. Daniel Skopec – Sparta Praha

 

O 1. až 4. místo

Dvořák P. - Krameš 1:3(-5,6,-9,-11), Balák – Kulveit 1:3(-7,-12,7,-7), Krameš – Kulveit 1:3, Dvořák P. - Balák 3:0, Balák – Krameš 0:3(-12,-8,-8), Kulveit – Dvořák 2:3(8,-6,-2,6,-3)

 

Pořadí

1. Jonáš Kulveit – Slavoj Praha 5 (5:4), 2. Jan Krameš – Loko Vršovice 5 (4:4), 3. Petr Dvořák – Sportovní JM 5 (4:5),. 4. Kryštof Balák – TTC Brandýs n. L. 3

 

O 5. až 8. místo

Beran T. - Přída 1:3(-9,-10,9,-8), Dvořák J. - Kaucký 0:3(-6,-7,-4), Přída – Kaucký 2:3, Beran T. - Dvořák J. 3:2, Dvořák J. - Přída 0:3(-6,-7,-4), Kaucký – Beran T. 1:3(-8,8,-8,-8)

 

Pořadí

1. Kryštof Přída – Kotlářka 5 (5:4), 2. Tomáš Beran – Kotlářka 5 (4:4), 3. Jakub Kaucký – Kotlářka 5 (4:5), 4. Jan Dvořák – Kotlářka 3

 

O 9. až 12. místo

Beran M. - Marat 2:3(-7,4,5,-4,-8), Kohlmanová – Mitka 0:3(-8,-9,-12), Marat – Mitka 1:3, Beran M. - Kohlmanová 3:2, Kohlmanová – Marat 1:3(-5,-8,12,-8), Mitka – Beran M. 1:3(-5,5,-10,-8),

 

Pořadí

1. Matěj Beran – Kotlářka 5 (5:4), 2. Kryštof Mitka – TTC Brandýs n. L. 5 (4:4), 3. Filip Marat – Sportovní JM 5 (4:5), 4. Aneta Kohlmanová – Sparta Praha 3

 

O 13. až 15. místo

Knobloch – Sedláček 1:3(-4,-7,9,-8), Pašek – Knobloch 3:1, Sedláček – Pašek 3:2(9,-8,-7,9,10)

 

Pořadí

1. Tomáš Sedláček – TTC Praha 4, 2. Adam Pašek – Slavoj Praha 3, 3. Miroslav Knobloch – Loko Vršovice 2

 

Výsledky uvedené kurzívou bez míčků jsou výsledky, které byly započteny ze skupin A a B (1. stupně).

 

Pořadí dvouher

1. Jonáš Kulveit – Slavoj Praha, 2. Jan Krameš – Loko Vršovice, 3. Petr Dvořák – Sportovní JM, 4. Kryštof Balák – TTC Brandýs n. L., 5. Kryštof Přída – Kotlářka, 6. Tomáš Beran – Kotlářka, 7. Jakub Kaucký – Kotlářka, 8. Jan Dvořák – Kotlářka, 9. Matěj Beran – Kotlářka, 10. Kryštof Mitka – TTC Brandýs n. L., 11. Filip Marat – Sportovní JM , 12. Aneta Kohlmanová – Sparta Praha, 13. Tomáš Sedláček – TTC Praha, 14. Adam Pašek – Slavoj Praha, 15. Miroslav Knobloch – Loko Vršovice

 

Celkové pořadí série Grand Prix staršího žactva

a1. Petr Dvořák – Sportovní JM 8050, 2. Jonáš Kuveit – Slavoj Praha 7950, 3. Jáchym Šebl – Slavoj Praha 7430, 4. Jan Krameš – Loko Vršovice 7270, 5. Kryštof Přída – Kotlářka 6249, 6. Tomáš Beran – Kotlářka 6076, 7. Jakub Kaucký – Kotlářka 5704, 8. Daniel Skopec – Sparta Praha 5660, 9. Kryštof Balák – TTC Brandýs n. L. 5128, 10. Filip Marat – Sportovní JM 5001, 11. Jan Dvořák – Kotlářka 4933, 12. Adam Pašek – Slavoj Praha 4430, 13. Matěj Beran – Kotlářka 4273, 14. Kryštof Mitka – TTC Brandýs n. L. 4034, 15. Tomáš Sedláček – TTC Praha 3863, 16. Aneta Kohlmanová – Sparta Praha 3669, 17. Miroslav Knobloch – Loko Vršovice 3369, 18. Petr Vaněk – Slavoj Praha 3155, 19. Jan Hlaváč – ZŠ Lužiny 2640, 20. Filip Veselý – Loko Vršovice 2585, 21. Pavol Náhlik – Kotlářka 2430, 22. Matěj Cihlář – Slovan Bohnice 2160, 23. Adam Sochor – Stadion Žižkov 1470, 24. Veronika Šimůnková – Slavoj Praha 1395, 25. Anna Dvořáková – Avia Čakovice 1385, 26. Tadeáš Buček – Slavoj Praha 1380, 27. Matyáš Fales – Sparta Praha 1260, 28. Josef Lebeda – Kotlářka 1215, 29. Tereza Bartpňová – Slovan Bohnice 1200, 30. Jan Kubelka – Kotlářka 961, 31. Tereza Buchtová – Kotlářka 840, 32. Daniel Jaroň – Sokol Krchleby 840, 33. Adam Petr – TTC Praha 781, 34. Matouš Suk – Sparta Praha 780, 35. Anna Stránská – Viktorie Radim 770, 36. Filip Němec – Kotlářka 721, 37. Matěj Beránek – Kotlářka 721, 38. Michal Dobej – STC Slaný 690, 39. Jakub Havránek – Loko Vršovice 660, 40. František Ezr – Kotlářka 615. Celkově se zúčastnilo 95 hráčů.

 

Další teoretickou šancí se zúčastnit Masters má Václav Podrazil v Grand Prix mladšího žactva, kde je třetím náhradníkem. Toto Maters se bude hrát 8. 5. 2015 v Modřanech.



Přidání komentáře k článku Vítězem Masters staršího žactva se stal Jonáš Kulveit



Nadpis:


Autor:


Email:


Komentář:




Kontrolní součin: jedenáct krát pět =



Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je čtvrtek
20.09.2018