Na úvodní stránku





Vítězem Masters mladšího žactva se stal v Modřanech Jan Krameš

Masters se hrálo tradičně ve dvou osmičlenných skupinem s postupem do čtyř skupin o konečné pořadí. Turnaj probíhal na čtyřech stolech.

 

Skupina A

Přída – Brož 3:0(8,7,9), Havránek – Krameš 0:3(-9,-6,-4), Podrazil Václav – Marat 0:3(-2,-3,-1), Šimůnková – Jaroň 2:3(6,9,-6,-8,-11),

Brož – Jaroň 2:3(8,-7,-10,6,-5), Marat – Šimůnková 1:3(-10,9,-5,-5), Krameš – Podrazil Václav 3:0(4,5,1), Přída – Havránek 3:0(6,6,10),

Havránek – Brož 0:3(-9,-2,-10), Podrazil Václav – Přída 0:3(-6,-6,-4), Šimůnková – Krameš 0:3(-6,-5,-6), Jaroň – Marat 0:3(-12,-7,-0),

Brož – Marat 0:3(-9,-9,-13), Krameš – Jaroň 3:0(4,3,4), Přída – Šimůnková 3:0(8,6,9), Havránek – Podrazil Václav 3:0(3,3,4),

Podrazil Václav – Brož 0:3(-6,-5,-3), Šimůnková – Havránek 1:3(-9,-10,8,-8), Jaroň – Přída 0:3(-6,-8,-7), Marat – Krameš 1:3(-6,-7,9,-7),

Brož – Krameš 0:3(-6,-4,-3), Přída – Marat 0:3(-11,-10,-5), Havránek – Jaroň 0:3(-11,-4,-3), Podrazil Václav – Šimůnková 3:2(-3,-2,10,9,10),

Šimůnková – Brož 1:3(-5,9,-8,-8), Jaroň – Podrazil Václav 3:0(8,4,6), Marat – Havránek 3:1(9,7,-9,7), Krameš – Přída 3:1(9,-12,7,5)

 

Pořadí skupiny A

1. Jan Krameš – Loko Vršovice 14, 2. Filip Marat – Sportovní JM 12, 3. Kryštof Přída – Kotlářka 12, 4. Daniel Jaroň – Sokol Krchleby 11, 5. Patrik Brož – Kotlářka 10, 6. Jakub Havránek – Loko Vršovice 9, 7. Václav Podrazil – TTC Praha 8, 8. Veronika Šimůnková – Slavoj Praha

 

Skupina B

Nováková – Podrazil Vojtěch 3:0(7,5,7), Lebeda – Kaucký 0:3(-2,-5,-6), Buček – Sochor 0:3(-7,-3,-9), Bartoňová – Knobloch 1:3(-4,-9,11,-4),

Podrazil Vojtěch – Knobloch 0:3(-5,-5,-4), Sochor – Bartoňová 3:0(4,4,5), Kaucký – Buček 3:0(13,8,1), Nováková – Lebeda 3:0(5,2,8),

Lebeda – Podrazil Vojtěch 3:0(7,8,6), Buček – Nováková 1:3(9,-5,-9,-3), Bartoňová – Kaucký 0:3(-4,-6,-6), Knobloch – Sochor 1:3(-3,-11,6,-8),

Podrazil Vojtěch – Sochor 0:3(-3,-8,-6), Kaucký – Knobloch 3:0(5,8,3), Nováková – Bartoňová 3:0(5,5,8), Lebeda – Buček 2:3(-11,-7,6,7,-8),

Buček – Podrazil Vojtěch 3:0(8,8,7), Bartoňová – Lebeda 2:3(11,-4,-8,8,-9), Knobloch – Nováková 1:3(-12,14,-5,-3), Sochor – Kaucký 1:3(-6,-3,9,-5),

Podrazil Vojtěch – Kaucký 0:3(-6,-2,-6), Nováková – Sochor 3:1(7,7,-6,7), Lebeda – Knobloch 1:3(-4,10,-10,-9), Buček – Bartoňová 3:0(9,9,9),

Bartoňová – Podrazil Vojtěch 1:3(-9,-7,8,-7), Knobloch – Buček 2:3(6,8,-5,-8,-7), Sochor – Lebeda 3:0(8,6,2), Kaucký – Nováková 1:3(-7,6,-8,-8)

 

Pořadí skupiny B

1. Martina Nováková – SKP Ústí n. L. 14, 2. Jakub Kaucký – Kotlářka 13, 3. Adam Sochor – Stadion Žižkov 12, 4. Tadeáš Buček – Slavoj Praha 11, 5. Miroslav Knobloch – Loko Vršovice 10, 6. Josef Lebeda – Kotlářka 9, 7. Vojtěch Podrazil – TTC Praha 8, 8. Tereza Bartoňová – Slovan Bohnice 7

 

Skupina o 1. až 4. místo

Krameš – Kaucký 3:0(9,7,4), Marat – Nováková 3:1(7,12,-8,9), Kaucký – Nováková 1:3(-7,6,-8,-8), Krameš – Marat 3:1(6,7,-9,7), Marat – Kaucký 2:3(-6,10,6,-12,-8), Nováková – Krameš 0:3(-7,-4,-9)

 

Pořadí 1 až 4

1. Jan Krameš – Loko Vršovice 6, 2. Filip Marat – Sportovní JM 4 (5:4), 3. Martina Nováková – SKP Ústí n. L. 4 (4:4), 4. Jakub Kaucký – Kotlářka 4 (4:5)

 

Skupina o 5. až 8. místo

Přída – Buček 3:0(8,8,3), Jaroň – Sochor 1:3(-7,10,-7,-6), Buček – Sochor 0:3(-7,-3,-9), Přída – Jaroň 3:0(6,8,7), Jaroň – Buček 3:1(9,-8,8,7), Sochor – Přída 2:3(-9,12,9,-9,-6)

 

Pořadí 5 až 8

5. Kryštof Přída – Kotlářka 6, Adam Sochor – Stadion Žižkov 5, 7. Daniel Jaroň – Sokol Krchleby 4, 8. Tadeáš Buček – Slavoj Praha 3

 

Skupina o 9. až 12. místo

Brož – Lebeda 3:0(5,15,8), Havránek – Knobloch 1:3(12,-7,-8,-7), Lebeda – Knobloch 1:3(-4,10,-10,-9), Brož – Havránek 3:0(9,2,10), Havránek – Lebeda 3:0(11,4,9), Knobloch – Brož 3:0(6,6,10)

 

Pořadí 9 až 12

9. Miroslav Knobloch – Loko Vršovice 6, 10. Patrik Brož – Kotlářka 5, 11. Jakub Havránek – Loko Vršovice 4, 12. Josef Lebeda – Kotlářka 3

 

Skupina o 13. až 16. místo

Podrazil Václav – Bartoňová 2:3(-6,12,-7,10,-6), Šimůnková – Podrazil Vojtěch 3:0(3,4,7), Bartoňová – Podrazil Vojtěch 1:3(-9,-7,8,-7), Podrazil Václav – Šimůnková 3:2(-3,-2,10,9,10), Šimůnková – Bartoňová 3:0(3,6,6), Podrazil Vojtěch – Podrazil Václav 3:0(7,7,7)

 

Pořadí 13 až 16

13. Veronika Šimůnková – Slavoj Praha 5, 14. Vojtěch Podrazil – TTC Praha 5, 15. Tereza Bartoňová – Slovan Bohnice 4, 16. Václav Podrazil – TTC Praha 4

 

Celkové pořadí dvouher Grand Prix

a1. Jan Krameš – Loko Vršovice 8400, 2. Kryštof Přída – Kotlářka 7550, 3. Filip Marat – Sportovní JM 7480, 4. Jakub Kaucký – Kotlářka 7338, 5. Adam Sochor – Stadion Žižkov 6526, 6. Miroslav Knobloch – Loko Vršovice 5859, 7. Adam Pašek – Slavoj Praha 5650, 8. Martina Nováková – SKP Ústí n. L. 5623, 9. Daniel Jaroň – Sokol Krchleby 5579, 10. Veronika Šimůnková – Slavoj Praha 5210, 11. Miroslav Šmíd – TTC Říčany 4495, 12. Tadeáš Buček – Slavoj Praha 4348, 13. Jakub Havránek – Loko Vršovice 4271, 14. Kryštof Mitka – TTC Brandýs n. L. 3915, 15. Tereza Bartoňová – Slovan Bohnice 3800, 16. Josef Lebeda – Kotlářka 3774, 17. Patrik Brož – Kotlářka 3479, 18. Anežka Blažková – Loko Vršovice 2705, 19. Václav Podrazil – TTC Praha 2576, 20. Michael Kopecký – Kotlářka 2490, 21. Vojtěch Podrazil – TTC Praha 2253, 22. Helena Sommerová - Kotlářka 1850, 23. David Kratochvíl – Sportovní JM 1575, 24. Ondřej Průša – Sportovní JM 1455, 25. Filip Němec – Kotlářka 1260, 26. Richard Sloup – Sportovní JM 1200, 27. Martin Bartoš – Kotlářka 1140, 28. Kateřina Lorencová – Slavoj Praha 1131, 29. Jakub Bendzák – Sportovní JM 1020, 30. až 31. Petr Šusta – Sparta Praha a Michal Redlich – ZŠ Lužiny oba 960, 32. Martin Bruk – SK Hamr 900, 33. Martin Zítek – TTC Brandýs n. L. 855, 34. Filip Luxemburk – Kotlářka 780, 35. až 36. Tomáš Josef – Sparta Praha a Michal Pfleger – Slavoj Praha oba 721, 37. Liliana Plachá – TSM Kladno 690, 38. Adam Suchý – Sokol Stodůlky 601, 39. Maxim Svoboda – Kotlářka 600, 40. Lia Mrázková – Slovan Bohnice 540, 41. Tomáš havlík – Loko Vršovice 421, 42. Marco Mallarino – Kotlářka 420, 43. až 44. Vojtěch Soukup – ZŠ Lužiny a Michal Michlík – Slavoj Praha oba 301, 45. až 48. Matěj Koběrský – Kotlářka, Jan Helík – ABC Braník, Daniel Grisa – TTC Klánovice a Václav Hodík – TTC Klánovice všichni 300, 49. František Lanžhotský – Kotlářka 241, 50. až 56. František Řehák – Kotlářka, Jiří Hájek – SK Hamr, Roman Mikoláš – Loko Vršovice, Lukáš Macek – SK Vršovice, František Kuchař – TTC Klánovice, Martin Fišera – TTC Klánovice a Tomáš Garček – TTC Klánovice všichni 240



Přidání komentáře k článku Vítězem Masters mladšího žactva se stal v Modřanech Jan Krameš



Nadpis:


Autor:


Email:


Komentář:




Kontrolní součin: jedenáct krát pět =



Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je úterý
23.01.2018