Na úvodní stránku





V druhém kole pražského přeboru výrazně záporná bilance našich týmů

TTC Praha A – TJ Sokol Stodůlky B 6:10

Vokurka, Remunda – Semrád, Klempířová 0:3(-9,-10,-8), Chlumský, Zahradníček – Boš, Zuzčák 3:0(8,8,9), Vokurka – Zuzčák 2:3(-9,9,12,-12,-9), Chlumský – Semrád 1:3(10,-4,-9,-8), Zahradníček – Boš 2:3(-6,8,-8,8,-8), Remunda – Klempířová 3:0(7,6,8), Chlumský – Zuzčák 2:3(-6,6,7,-9,-8), Zahradníček – Semrád 0:3(-8,-4,-9), Remunda – Boš 3:1(8,12,-8,7), Vokurka – Klempířová 3:1(7,-12,9,7), Zahradníček – Zuzčák 2:3(-8,8,-3,3,-8), Remunda – Semrád 2:3(9,-9,-8,7,-7), Vokurka – Boš 1:3(10,-9,-8,-9), Chlumský – Klempířová 3:2(-9,10,-6,8,9), Remunda – Zuzčák 3:0(7,3,3), Vokurka – Semrád 1:3(-9,-8,5,-10)

Body domácích: Remunda 3, Chlumský 1,5, Vokurka 1, Zahardníček 0,5

Body hostů: Semrád 4,5, Zuzčák 3, Boš 2, Klempířová 0,5

Soutěž: 1. třída A

Hráno: PinecAréna 8. 10. 2015

 

TJ Sokol Petrovice D – TTC Praha B 10:4

Schützner, Lukáč – Zahradník, Fejks 3:2(6,-9,-10,7,5), Novotný, Zajíček – Zahradníček, Moravec 2:3(6,-8,-9,10,-9), Novotný – Zahradníček 0:3(-8,-8,-8), Lukáč – Fejks 3:2(3,-4,7,-9,9), Zajíček – Moravec 1:3(-11,4,-11,-8), Schützner – Zahradník 3:0(2,8,6), Lukáč – Zahradníček 3:0(8,10,12), Zajíček – Fejks 3:1(6,-6,9,6), Schützner – Moravec 3:1(8,7,-11,8), Novotný – Zahradník 3:1(3,-9,5,5), Zajíček – Zahradníček 3:2(4,-6,9,-9,7), Schützner – Fejks 3:1(-13,9,5,10), Novotný – Moravec 2:3(-3,6,5,-11,-6), Lukáč – Zahradník 3:0(6,8,12)

Body domácích: Schützner 3,5, Lukáč 3,5, Zajíček 2, Novotný 1

Body hostů: Moravec 2,5, Zahradníček 1,5, Fejks 0, Zahradník 0

Soutěž: 4. třída B

Hráno: Petrovice 6. 10. 2015

 

VŠSK MFF Praha A – TTC Praha C 10:4

Helisová, Patho G. - Fiala, Jansa 3:0, Habera, Patho R. - Mutl, Moravec 3:0, Helisová – Jansa 3:0, Habera – Moravec 1:3, Patho G. - Fiala 3:2, Patho R. - Mutl 2:3, Habera – Jansa 3:1, Patho G. - Moravec 3:1, Patho R. - Fiala 3:0, Helisová – Mutl 3:0, Patho G. - Jansa 1:3, Patho R. - Moravec 0:3, Helisová – Fiala 3:0, Habera – Mutl 3:0

Body domácích: Helisová 3,5, Habera 2,5, Patrho G. 2,5, Patho R. 1,5

Body hostů: Moravec 2, Jansa 1, Mutl 1, Fiala 0

Soutěž: 5. třída A

Hráno: SC UK Praha 10, 12. 10. 2015

 

TTC Praha D – TJ Zelená Liška C 8:10

Váňa, Haba – Hajný, Pavlíček 0:3(-6,-10,-14), Smíšek Jaroslav, Bárta – Konopa, Krieger 3:1(8,7,-8,9), Haba – Konopa 3:0(6,8,7), Váňa – Pavlíček 3:0(13,3,6), Bárta – Hajný 0:3(-5,-7,-8), Smíšek Jaroslav – Krieger 1:3(7,-4,-7,-8), Váňa – Konopa 0:3(-9,-7,-1), Bárta – Pavlíček 3:0(10,6,6), Smíšek Jaroslav – Hajný 3:1(-9,9,8,9), Haba – Krieger 1:3(-3,-9,6,-9), Bárta – Konopa 0:3(-7,-8,-6), Smíšek Jaroslav – Pavlíček 3:1(11,-11,9,7), Haba – Hajný 1:3(7,-5,-3,-1), Váňa – Krieger 0:3(-3,-5,-5), Smíšek Jaroslav – Konopa 3:0(5,3,10), Haba – Pavlíček 3:2(-5,6,7,-5,6), Váňa – Hajný 2:23(-5,6,-9,9,-9), Bárta – Krieger 0:3(-7,-5,-8)

Body domácích: Smíšek Jaroslav 3,5, Haba 2, Bárta 1,5, Váňa 1

Body hostů: Krieger 4, Hajný 3,5, Konopa 2, Pavlíček 0,5

Soutěž: 6. třída B

Hráno: CST Ďáblice 8. 10. 2015

 

SK Vršovice B – TTC Praha E 10:5

Hnilička, Šmidt I. - Trmota, Havlíček 3:0(4,4,7), Klabeček, Jantačová – Poulíček, Paroubek P. 1:3(7,-12,-9,-6), Jantačová – Paroubek P. 3:1(-1,5,6,3), Pospíšil – Poulíček 0:3(-4,-12,-9), Klabeček – Trmota 3:1(-5,6,9,9), Hnilička – Havlíček 3:1(-8,8,6,5), Pospíšil – Paroubek P. 3:1(11,-8,5,8), Klabeček – Poulíček 3:1(7,-5,12,9), Hnilička – Trmota 2:3(8,9,-7,-9,-5), Jantačová – Havlíček 3:2(-2,8,2,-9,5), Klabeček – Paroubek P. 3:1(9,-9,5,8), Hnilička – Poulíček 2:3(8,-3,-10,11,-9), Jantačová – Trmota 2:3(-6,-10,4,9,-7), Pospíšil – Havlíček 3:2(6,-8,9,-3,7), Hnilička – Paroubek P. 3:0(6,9,5)

Body domácích: Klabeček 3, Hnilička 2,5, Jantačová 2, Pospíšil 2

Body hostů: Poulíček 2,5, Trmota 2, Paroubek P. 0,5, Havlíček 0

Soutěž: 6. třída A

Hráno: Vršovice 9. 10. 2015

 

TJ Slovan Svoboda – TTC Praha F 10:3

Barbora, Cízner – Filip, Bárta 1:3(-5,8,-6,-10), Krupa, Mička – Haba, Fuček 3:0(6,10,12), Krupa – Filip 3:2(6,-8,-9,4,12), Cízner – Haba 3:0(5,12,6), Mička – Bárta 3:2(7,-6,9,-7,3), Barbora – Fuček 3:1(5,-5,8,7), Cízner – Filip 2:3(-10,-9,3,7,-5), Mička – Haba 3:0(5,7,6), Barbora – Bárta 3:1(-5,4,3,14), Krupa – Fuček 3:0(7,7,4), Mička – Filip 2:3(-7,10,5,-10,-8), Barbora – Haba 3:2(8,-4,13,-11,11), Krupa – Bárta 3:2(-11,11,-5,8,3), Cízner – Fuček 3:1(-9,6,7,5)

Body domácích: Krupa 3,5, Barbora 3, Mička 2,5, Cízner 1

Body hostů: Filip 2,5, Bárta 0, Haba 0, Fuček 0

Soutěž: 6. třída B

Hráno: Klamovka 5. 10. 2015

 

TTC Praha G – Sparta Praha L 10:2

Dvořák, Trmota – Bartoň A., Kleinander ml. 3:2(3,-7,1,-10,5), Buriánek, Mamchur – Zdeněk, Šálek 3:2(-11,3,-4,11,7), Dvořák – Kleinander ml. 3:2(7,9,-3,-5,7), Buriánek – Bartoň A. 3:0(9,2,1), Mamchur – Šálek 3:2(-7,14,-6,3,9), Trmota – Zdeněk 3:0(3,7,6), Buriánek – Kleinander ml.- 0:3(-6,-5,-2), Mamchur – Bartoň A. 3:1(3,8,-7,7), Trmota – Šálek 3:1(-6,11,6,4), Dvořák – Zdeněk 3:0(3,6,2), Mamchur – Kleinander ml. 0:3(-4,-7,-3), Trmota – Bartoň A. 3:0(6,7,8)

Body domácích: Trmota 3,5, Dvořák 2,5, Mamchur 2,5, Buriánek 1,5

Body hostů: Kleinande rml. 2, ostatní 0

Soutěž: 7. třída A

Hráno: CST Ďáblice 8. 10. 2015

 

TTC Praha H – SK Vršovice C 10:2

Kelbl, Petr – Bečkovský, Jnatačová 3:1(9,-7,8,9), Podrazil Vojtěch, Podrazil J. - Buřil, Trojan 3:0(7,5,1), Podrazil Vojtěch – Jantačová 3:0(14,7,6), Kelbl – Buřil 3:0(10,1,6), Petr – Trojan 3:1(-8,3,11,4), Podrazil J. - Mužík 3:0(3,6,5), Kelbl – Jantačová 0:3(-3,-10,-10), Petr – Buřil 0:3(-10,-8,-5), Podrazil J. - Trojan 3:0(6,12,4), Podrazil Vojtěch - Mužík 3:0(8,8,3), Petr – Jantačová 3:0(9,9,1), Podrazil J. - Buřil 3:1(6,10,-9,8)

Body domácích: Podrazil J. 3,5, Podrazil Vojtěch 2,5, Petr 2,5, Kelbl 1,5

Body hostů: Jantačová 1, Buřil 1, Trojan 0, Mužík 0

Soutěž: 7. třída A

Hráno: CST Ďáblice 8. 10. 2015

 

SF SKK El Niňo Praha D – TTC Praha A 8:2

Buchtová, Seidlová – Otrusinová, Malá 3:0(6,9,6), Seidlová – Otrusinová 2:3(-12,-8,5,3,-8), Buchtová – Mamchur 3:0(3,5,7), Kaucká – Malá 3:0(8,9,6), Buchtová – Otrusinová 3:1(3:1(-11,3,7,6), Seidlová – Malá 0:3(-11,-8,-8), Kaucká – Mamchur 3:2(9,-10,-7,7,9), Buchtová – Malá 3:2(8,-9,2,-8,10), Kaucká – Otrusinová 3:0(4,5,9), Seidlová – Mamchur 3:0(9,6,5)

Body domácích: Buchtová 3,5, Kaucká 3, Seidlová 1,5

Body hostů: Malá 1, Otrusinová 1, Mamchur 0

Soutěž: 1. třída žen

Hráno: Kotlářka 5. 10. 2015



Přidání komentáře k článku V druhém kole pražského přeboru výrazně záporná bilance našich týmů



Nadpis:


Autor:


Email:


Komentář:




Kontrolní součin: jedenáct krát pět =



Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je středa
17.10.2018