Na úvodní stránku





Jak v 3. kole pražského přeboru

TJ Sokol Petrovice A – TTC Praha A 10:4

Černý, Pecka – Jelínek, Zahradníček 3:0(5,7,9), Sedláček, Hozman – Remunda, Chlumský 0:3(-9,-10,-11), Sedláček – Remunda 3:1(-8,6,9,8), Pecka – Chlumský 3:1(7,3,-7,4), Hozman – Zahradníček :3(-7,-7,5,-6), Černý – Jelínek 3:0(7,7,5), Pecka – Remunda 1:3(-7,4,-8,-6), Hozman – Chlumský 3:1(5,10,-2,6), Černý – Zahradníček 3:1(-9,7,8,8), Sedláček – Jelínek 3:0(3,4,7), Hozman – Remunda 1:3(-4,-8,8,-10), Černý – Chlumský 3:1(7,7,-4,8), Sedláček – Zahradníček 3:1(-7,6,3,2), Pecka – Jelínek 3:0(3,6,3)

Body domácích: Černý 3,5, Sedláček 3, Pecka 2,5, Hozman 1

Body hostů: Remunda 2,5, Zahradníček 1,5, Chlumský 0, Jelínek 0

Soutěž: 1. třída A

Hráno: Petrovice 13. 10. 2015

 

TTC Praha B – Sparta Praha H 6:10

Zahradníček, Fejks – Košek, Látal 0:3(-9,-10,-7), Jansa, Fiala – Hubač, Kubišta 3:0 w.o., Fejks – Látal 2:3(-8,-8,4,7,-7), Jansa – Hubač 2:3(-8,14,-9,10,-9), Fiala – Košek 1:3(-7,-8,10,-9), Zahradníček – Kubišta 3:0(9,9,9), Jansa – Látal 1:3(-6,9,-7,-4), Fiala – Hubač 1:3(-6,8,-8,-8), Zahradníček – Košek 3:0(3,11,9), Fejks – Kubiška 1:3(12,-6,-10,-9), Fiala – Látal 1:3(9,-11,-7,-9), Zahradníček – Hubač 3:1(5,-13,5,2), Fejks – Košek 3:2(8,10,-4,-5,9), Jansa – Kubišta 2:3(5,-2,7,-9,-6), Zahradníček – Látal 3:1(11,4,-5,6), Fejks – Hubač 1:3(9,-5,-7,-4), Jansa – Košek 1:3(-6,-3,5,-6)

Body domácích: Zahradníček 4, Fejks 1, Fiala 0, jansa 0, w.o. 1

Body hostů: Látal 3,5, Hubač 3, Kubišta 2, Košek 1,5

Soutěž: 4. třída B

Hráno: PinecAréna 14. 10. 2015

 

VŠSK MFF Praha a – TTC Praha C 10:4

Helisová, Patho G. - Fiala, Jansa 3:0, Habera, Patho R. - Mutl, Moravec 3:0, Helisová – Jansa 3:0, Habera – Moravec 1:3, Patho G. - Fiala 3:2, Patho R. - Mutl 2:3, Habera – Jansa 3:1, Patho G. - Moravec 3:1, Patho R. - Fiala 3:0, Helisová – Mutl 3:0, Patho G. - Jansa 1:3, Patho R. - Moravec 0:3, Helisová – Fiala 3:0, Habera – Mutl 3:0

Body domácích: Helisová 3,5, Habera 2,5, Patho G. 2,5, Patho R. 1,5

Body hostů: Moravec 2, Jansa 1, Mutl 1, Fiala 0

Soutěž: 5. třída A

Hráno: SC UK Praha 10 14. 10. 2015

 

TJ Kyje C – TTC Praha D 10:5

Žerava, Traxler – Zahradník, Smíšek 3:0(7,8,9), Turcmanovič, Trubl – Váňa, Haba 3:1(8,-10,9,12), Trnka – Smíšek 1:3(-8,-2,8,-5), Trubl – Zahradník 3:0(6,8,2), Žerava – Haba 0:3(-9,-9,-10), Turcmanovič – Váňa 3:0(9,7,1), Trubl – Smíšek 3:2(-4,5,-9,7,9), Žerava – Zahradník 0:3(-10,-10,-8), Turcmanovič – Haba 3:0(9,6,12), Trnka – Váňa 3:2(-7,10,-10,9,11), Žerava – Smíšek 1:3(-6,6,-8,-8), Turcmanovič – Zahradník 3:2(1,-7,3,-12,6), Trnka – Haba 3:0(6,6,10), Trubl – Váňa 1:3(-9,9,-3,-12), Turcmanovič – Smíšek 3:1(10,6,-8,5)

Body domácích: Turcmanocvič 4,5, Trunl 2,5, Trnka 2, Traxler 0,5, Žerava 0,5

Body hostů: Smíšek 2, Zahradník 1, Haba 1, Váňas 1

Soutěž: 6. třída B

Hráno: PinecAréna 15. 10. 2015

 

TTC Praha E – TJ Sokol Žižkov D

Soutěž: 6. třída A

Odloženo na 11. 11. 2015

 

TTC Praha F – TJ Sokol Kbely C 7:10

Filip, Bárta – Hanke, Kučera 1:3(-8,-11,8,-4), Haba, Fuček – Kubáň, Jursa 0:3(-4,-7,-8), Haba – Hanke 3:1(8,-8,11,9), Bárta – Jursa 0:3(-5,-3,-9), Fuček – Kučera 3:2(4,-9,-7,6,7), Filip – Kubáň 2:3(3,-9,-7,7,-12), Bárta – Hanke 0:3(-8,-3,-10), Fuček – Jursa 2:3(-9,-6,9,13,-8), Filip – Kučera 3:0(6,9,9), Haba – Dusílek 3:0(8,8,7), Fuček – Hanke 0:3(-9,-3,-3), Filip – Jursa 0:3(-10,-5,-5), Haba – Kučera 3:2(-8,-2,7,8,13), Bárta – Dusílek 3:0(7,9,5), Filip – Hanke 2:3(9,-5,3,-8,-4), Haba – Jursa 3:1(10,9,-8,6), Bárta – Kučera 0:3(-10,-6,-4), Fuček – Dusílek 0:3(-5,-8,-4)

Body domácích: Haba 4, Bárta 1, Fuček 1, Filip 1

Body hostů: Hanke 3,5, Jursa 3,5, Kučara 1,5, Kubáň 1,5, Dusílek 0

Soutěž: 7. třída B

Hráno: Kbely 19. 10. 2015

 

Sparta Praha L – TTC Praha H 8:10

Kleinander ml., Šálek – Podrazil V., Podrazil V. 3:1(5,-10,9,4), Zdeněk, Hruška – Petr, Podrazil J. 3:1(-6,7,6,9), Šálek – Podrazil Václav 1:3(6,-6,-10,-7), Zdeněk – Podrazil Vojtěch 1:3(-5,10,-4,-4), Hruška – Petr 2:3(-8,-7,7,7,-15), Kleinander ml. - Podrazil J. 2:3(-8,9,-5,8,-8), Zdeněk – Podrazil Václav 0:3(-9,-12,-4), Hruška – Podrazil Vojtěch 3:1(4,7,-8,7), Kleinander ml. - Adam 3:2(9,-12,-7,7,10), Šálek – Podrazil J. 3:2(6,-10,-4,8,7), Hruška – Podrazil Václav 0:3(-7,-8,-9), Kleinander ml. - Podrazil Vojtěch 3:2(3,-8,7,-6,8), Šálek – Petr 3:2(7,9,-6,-7,9), Zdeněk – Podrazil J. 0:3(-7,-8,-6), Kleinander ml. - Podrazil Václav 3:0(5,7,8), Šálek – Podrazil Vojtěch 1:3(-7,8,-9,-7), Zdeněk – Petr 2:3(5,8,-7,-3,-4), Hruška – Podrazil J. 1:3(-7,-9,8,-9)

Body domácích: Kleinander ml. 3,5, Šálek 2,5, Hruška 1,5, Zdeněk 0,5

Body hostů: Podrazil J. 3, Podrazil Václav 3, Podrazil Vojtěcvh 2, Petr 2

Soutěž: 7. třída A

Hráno: Sparta 14. 10. 2015

 

TTC Praha A – TJ Košíře

Soutěž: 1. třída žen

Odloženo na 26. 10. 2015, hráno bude na Klamovce.



Přidání komentáře k článku Jak v 3. kole pražského přeboru



Nadpis:


Autor:


Email:


Komentář:




Kontrolní součin: jedenáct krát pět =



Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je středa
25.04.2018