Na úvodní stránku

Zítřejší hrací den rekreačního oddílu v tréninkovém režimu

Vzhledem k tomu, že zítra očekáváme v hale teplotu kolem deseti stupňů, v které s epři teúplém oblečení dá trébnovat, hrací den rekreačního oddílu proběhne. Plánovaný Podzimní turnaj dvouher se ale odkládá. Nebude ani o týden později 30. 11, kdy ještě topení určitě v provozu nebude.

 

Situace je taková, že pokud majitelky dají během pondělí 23. 11. souhlas právníkovi, aby za ně podepsal souhlas se zřízením plynové přípojky, bude moc být tentýž den nebo nejpozději v úterý 24. 11. podána žádost o územní souhlas. Následně očekáváme stavební povolení začátkem příštího týdne, takže teoreticky by se mohlo v CST Ďáblice topit v týdnu do 5. 12. 2016. Byl by to hezký dárek k Mikuláši.

 

Kdyby tyto předpoklady nastaly, byl by 4. 12. Podzimní pohár dvouher, 14. 12. Podzimní pohár čtyřher, 21. 12. Vánoční pohár dvouher a 28. 12. Vánoční pohár čtyřher. Za těchto okolností by Liga TTC Praha začala 4. 1. 2016 a zvážilo by se přelosování 2. ligy TTC Praha, protože jsou na cestě dva noví členové. Celá sezóna by potom proběhla od ledna do května 2016.Přidání komentáře k článku Zítřejší hrací den rekreačního oddílu v tréninkovém režimuNadpis:


Autor:


Email:


Komentář:
Kontrolní součin: jedenáct krát pět =Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je středa
19.12.2018