Na úvodní stránku





Skvělé 2. místo Václava Podrazila v Blansku

Odchovanec TTC Praha Václav Podrazil, hrající nyní za klub AC Sparta Praha, z něhož hostuje k nám do týmu TTC Praha H v 7. třídě mužů A (a je náhradníkem v TTC Praha D v 6. tříde B a v TTC Praha B v 4. třídě B, kde zatím nenastoupil), docílil skvělého úspěchu na BTM nejmladšího žactva v Blansku, kde byl jako 12. nasazený hráč.

 

Dvouhra – 1. stupeň

 

Skupina L

Podrazil – Dohnal 1:3(8,-8,-6,-9), Bača – Kment 3:2(-11,5,7,-8,5), Dohnal – Kment 2:3(6,-9,-5,6,-6), Podrazil – Bača 3:2(9,6,-8,-6,7), Bača – Dohnal 3:2(1,-11,7,-4,8), Kment – Podrazil 1:3(-8,-3,6,-10)

 

Pořadí skupiny L

1. Václav Podrazil – AC Sparta Praha 5, 2. Jaroslav Bača – TJ Odry, 3. Tomáš Kment – TJ Nový Jičín 4, 4. František Dohnal – MK Řeznovice

 

Vašek postoupil při rovnosti bodů s Jaroslavem Bačou na vzájemný zápas. Bod ztratil v úvodním zápasu s Františkem Dohnalem, který zbylé zápasy prohrál a skončil poslední. Z této skupiny postoupili Vašek Podrazil a druhý Jaroslav Bača.

 

Dvouhra – 2. stupeň

 

Šestnáctifinále

Brhel – bye, Oplt – Baroš 1:3, Sivák – Rochowanski 3:1, Luxemburk – Černý 0:3, Košťál – Brada 3:0, Bača – Kopecký 1:3, Mlejnek – Přikryl 3:0, Schuster – bye, Chaloupka – bye, Hofman – Starka 3:0, Marek – Vesecký 2:3, Nespěšný – Šteigl 0:3, Kadlec – Sivák 3:0, Svojanovský – Podrazil 2:3(10,-9,8,-9,-9), Hitzger – Svoboda 3:0, Chadima – bye

 

Osmifinále

Brhel – Baroš 0:3(-7,-11,-11), Sivák – Černý 0:3(-1,-2,-3), Košťál – Kopecký 3:0(9,3,7), Mlejnek – Schuster 0:3(-1,-6,-9), Chaloupka – Hofman 3:2(2,7,-7,-10,7), Vesecký – Šteigl 3:0(6,4,5), Kadlec – Podrazil 2:3(10,10,-5,-7,-6), Hitzger – Chadima 0:3(-9,-6,-8)

 

Čtvrtfinále

Brhel – Černý 3:0(10,3,6), Košťál – Schuster 1:3(10,-6,-6,-10), Chaloupka – Šteigl 3:1(5,-7,8,7), Podrazil – Chadima 3:0(7,8,6)

 

Semifinále

Brhel – Schuster 3:0(8,10,6), Chaloupka – Podrazil 2:3(-9,8,6,-4,-6)

 

Finále

Brhel – Podrazil 3:0(9,2,4)

 

Pořadí dvouher

1. Štěpán Brhel – SKST Hodonín, 2. Václav Podrazil – AC Sparta Praha, 3. Lukáš Schuster – KST Hluk a Mikuláš Chaloupka – TSM Kladno, 5. až 8. Martin Černý – STC Slaný, Daniel Košťál – KST Baník Havířov, Šimon Šteigl – TJ Sokol Čechovice a Ondřej Chadima – STC Slaný

 

 

Ve čtyřhrách se Vaškovi nedařilo, spolu s Janem Hofmanem vypadli po velkém boji v 1. kole.

 

Sixta Vít (Tatran Hostinné), Volhejn Dan (SK Starý Mateřov) – Podrazil Václav, Hofman Jan (oba AC Sparta Praha) 3:2(-4,7,8-6,10)

 

Pořadí čtyřher

1. Štěpán Brhel (SKST Hodonín) a Jakub Marek (TJ Jiskra Strážnice), 2. Antonín Baroš (TJ Sokol Horní Bečva) a Lukáš Schuster (KST Hluk), 3. Michael Kopecký a Filip Luxemburk (oba Kotlářka Praha) a Martin Černý a Ondřej Chadima (oba STC Slaný)



Přidání komentáře k článku Skvělé 2. místo Václava Podrazila v Blansku



Nadpis:


Autor:


Email:


Komentář:




Kontrolní součin: jedenáct krát pět =



Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je úterý
23.01.2018