Na úvodní stránku





V 7. kole opět výrazně záporná bilance

TJ Střížkov B – TTC Praha A 10:3

Milek, Kočvara – Jelínek, Zahradníček 3:0(8,6,7), Jaroněk, Kolda – Remunda, Vokurka 3:0(5,11,12), Jaroněk – Remunda 1:3(9,-8,-1,-5), Kočvara – Vokurka 3:1(8,-6,8,7), Kolda – Zahradníček 3:1(-8,12,10,4), Milek – Jelínek 3:0(6,7,9), Kočvara – Remunda 0:3(-5,-7,-9), Kolda – Vokurka 3:2(5,-8,7,-7,8), Milek – Zahradníček 3:1(5,7,-7,8), Jaroněk – Jelínek 3:2(7,9,-11,-8,5), Kolda – Remunda 0:3(-5,-6,-5), Milek – Vokurka 3:1(-9,4,2,3), Jaroněk – Zahradníček 3:2(-3,-2,3,9,5)

Body domácích: Milek 3,5, Jaroněk 2,5, Kolda 2,5, Kočvara 1,5

Body hostů: Remunda 3, ostatní 0

Soutěž: 1. třída A

Hráno: Střížkov 16. 11. 2015

 

TJ Sokol Kbely A – TTC Praha B 4:10

Hrubý, Trnka – Zahradníček, Fejks 1:3, Svoboda, Poluk – Szilágyi, Moravec 0:3, Hrubý – Zahradníček 1:3, Poluk – Fejks 3:2, Trnka – Moravec 1:3, Svoboda – Szilágyi 3:1, Poluk – Zahradníček 1:3, Trnka – Fejks 0:3, Svoboda – Moravec 3:1, Hrubý – Szilágyi 1:3, Trnka – Zahradníček 1:3, Svoboda – Fejks 3:2, Hrubý – Moravec 2:3, Poluk – Szilágyi 2:3

Body domácích: Svoboda 3, Poluk 1, Hrubý 0, Trnka 0

Body hostů: Zahradníček 3,5, Moravec 2,5, Szilágyi 2,5, Fejks 2,5

Soutěž: 4. třída B

Hráno: Kbely 19. 11. 2015

 

TTC Praha C – TJ Sokol Nusle G 6:10

Moravec, Smíšek – Pouč, Boloňský 2:3(9,6,-6,-7,-8), Mutl, Zahradník – Wavrečka, Motlík 3:2(9,-4,-4,9,8), Mutl – Wavrečka 0:3(-10,-4,-5), Zahradník – Motlík 1:3(8,-6,-7,-7), Smíšek – Pouč 2:3(9,-4,6,-10,-5), Moravec – Boloňský 3:1(9,-3,11,10), Zahradník – Wavrečka 0:3(-6,-6,-8), Smíšek – Motlík 0:3( -3,-6,-3), Moravec – Pouč 1:3(-5,-2,3,-6), Mutl – Boloňský 3:1(7,6,-8,6), Smíšek – Wavrečka 3:0(7,4,3), Moravec – Motlík 3:1(-6,4,8,8), Mutl – Pouč 0:3(-8,-8,-4), Zahradník – Boloňský 3:1(-8,7,10,9), Moravec – Wavrečka 0:3(-10,-7,-5), Mutl – Motlík 2:3(7,-5,-6,8,-9), Zahradník – Pouč 2:3(6,-7,-9,8,-9)

Body domácích: Moravec 2, Zahradník 1,5, Mutl 1,5, Smíšek 1

Body hostů: Pouč 3,5, Wavrečka 3, Motlík 3, Boloňský 0,5

Soutěž: 5. třída A

Hráno: PinecAréna 18. 11. 2015

 

SK Hamr B – TTC Praha D 10:4

Dorko, Joska – Bárta, Smíšek 3:0(5,5,9), Courton, Maňas – Filip, Haba 2:3(7,-7,-8,7,-9), Dorko – Filip 2:3(8,-3,-11,11,-8), Satrapa – Smíšek 0:3(-9,-5,-8), Joska – Haba 3:0(3,3,8), Maňas – Bárta 3:0(4,8,5), Satrapa – Filip 3:0(6,7,8), Joska – Smíšek 2:3(7,8,-1,-8,-7), Maňas – Haba 3:1(-8,7,6,11), Dorko – Bárta 3:0(5,8,9), Joska – Filip 3:0(3,9,5), Maňas – Smíšek 3:0(8,10,9), Dorko – Haba 3:0(9,9,10), Satrapa – Bárta 3:0(6,1,8)

Body domácích: Maňas 3, Dorko 2,5, Joska 2,5, Satrapa 2

Body hostů: Smíšek 2, Filip 1,5, Haba 0,5, Bárta 0

Soutěž: 6. třída B

Hráno: Hamr Záběhlice 20. 11. 2015

 

TTC Praha E – TJ Loko Vršovice F

Soutěž: 6. třída A

Hráno: Loko Vršovice až 27. 11. 2015

 

TTC Praha G – TTC Praha H 7:10

Soutěž: 7. třída A

Hráno: předehráno v CST Ďáblice

 

TJ ABC Braník – TTC Praha A 6:4

Hummelová, Hypšová – Malá, Otrusinová 3:0(2,6,7), Vysušilová – Machur 3:2(5,-4,9,-5,9), Hummelová – Otrusinová 3:0(6,3,1), Hypšová - Malá 2:3(13,7,-8,-12,-6), Hummelová – Mamchur 3:0(4,2,10), Vysušilová – Malá 1:3(-7,10,-7,-6), Hypšová – Otrusinová 1:3(-9,-6,4,-7), Hummelová – Malá 3:0(4,4,5), Hypšová – Machur 3:0(3,9,3), Vysušilová – Otrusinová 1:3(-7,10,-7,-6)

Body domácích: Hummelová 3,5, Hypšová 1,5, Vysušilová 1

Body hostů: Otrusinová 2, Malá 2, Mamchur 0

Soutěž: 1. třída žen

Hráno: Braník 20. 11. 2015



Přidání komentáře k článku V 7. kole opět výrazně záporná bilance



Nadpis:


Autor:


Email:


Komentář:




Kontrolní součin: jedenáct krát pět =



Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je pondělí
16.07.2018