Na úvodní stránku





Mladší žáci TTC Praha vítězi 4. třídy

Pražských přeborů mladšího žactva se dnes zúčastnilo 24 týmů ve čtyřech třídách. V 1. třídě, která vznikla v září kavlifikací, se výsledky obou kol sčítají. Druhá až čtvrtá třída vznikly z podzimní 2. třídy, přičemž 4. třída byla rozšířena o nově přihlášené týmy, které se do přeborů zapojily až dnes zimním kolem.

 

1. třída

 

SK Kotlářka A - SK Kotlářka B 3:0

Kaucký J. - Kelnárová 3:0, Stach - Luxemburk 3:0, Lebeda - Šíp 3:2, Stach - Kelnárová 3:0

SK Kotlářka C - Elizza Praha A 1:3

Gajda - Bendzák 2:3, Lanžhotský - Sloup 3:2, Knop - Kadlec 0:3, Lanžhotský - Bendzák 1:3

Sparta Praha B - Sparta Praha A 1:3

Melíšek - Šmíd 0:3, Šusta - Podrazil Václav 3:1, Josef - Podrazil Vojtěch 0:3, Šusta - Šmíd 0:3

SK Kotlářka B - Sparta Praha A 1:3

Cmíralová - Šmíd 0:3, Kelnárová - Podrazil Vojtěch 2:3, Šíp - Podrazil Václav 3:2, Kelnmárová - Šmíd 0:3

Elizza Praha A - Sparta Praha B 3:0

Sloup - Šusta 3:2, Kadlec - Melíšek 3:0, Bendzák - Josef 3:0

SK Kotlářka A - SK Kotlářka C 3:0

Kaucký J. - Gajda 3:1, Stach - Lanžhotský 3:0, Kopecký - Knop 3:0

SK Kotlářka C - SK Kotlářka B 2:3

Gajda - Kelnárová 2:3, Lanžhotský - Šíp 3:2, Knop - Luxemburk 0:3, Lanžhotský - Klenárová 3:2, Gajda - Cmíralová 0:3

Sparta Praha B - SK Kotlářka A 0:3

Josef - Stach 0:3, Šusta - Kaucký J. 0:3, Melíšek - Kopecký 0:3

Sparta Praha A - Elizza Praha A 3:2

Podrazil Václav - Kadlec 2:3, Šmíd - Bendzák 3:0, Podrazil Vojtěch - Sloup 1:3, Šmiíd - Kadlec 3:0, Podrazil Václav - Bendzák 3:1

SK Kotlářka B - Elizza Praha A 2:3

Kelnárová - Sloup 3:2, Cmíralová - Kadlec 0:3, Šíp - Bendzák 3:1, Cmíralová - Sloup 0:3, Kelnárová - Kadlec 1:3

SK Kolářka A - Sparta Praha A 3:0

Stach - Šmíd 3:0, Kaucký - Podrazil Vojtěch 3:0, Kopecký - Podrazil Václav 3:2, Kaucký - Šmíd 3:1

SK Kotlářka C - Sparta Praha B 3:1

Gajda - Šusta 2:3, Lanžhotský - Josef 3:2, Knop - Melíšek 3:2, Lanžhotský - Šusta 3:2

Sparta Praha B - SK Kotlářka B 0:3

Melíšek -Kelnárová 0:3, Šusta - Šíp 0:3, Josef - Luxemburk 1:3, Šusta - Kelnárová 1:3, Melíšek - Šíp 0:3

Sparta Praha A - SK Kotlářka C 3:0

Podrazil Vojtěch - Lanžhotský 3:1, Šmíd - Gajda 3:0, Podrazil Václav - Knop 3:0

Elizza Praha A - SK Kotlářka A 0:3

Kadlec -Kaucký J. 0:3, Bendzák - Kopecký 0:3, Sloup - Lebeda 0:3

 

Konečné pořadí 1. třídy

1. SK Kotlářka A 30, 2. Sparta Praha A 26, 3. SK Kotlářka B 20 (5:4), 4. Elizza Praha A 20 (4:5), 5. Sparta Praha B 12 (4:4,20:14), 6. SK Kotlářka C (4:4,14:20)

 

2. třída

 

Slavoj Praha A - Slavoj Praha B 1:3, SK Kotlářka D - TTC Klánovice A 3:1, Loko Vršovice A - ZŠ Lužiny A 1:3

Slavoj Praha B - ZŠ Lužiny A 3:1, TTC Klánovice A - Loko Vršovice A 3:0, Slavoj Praha A - SK Kotlářka D 3:0

SK Kotlářka D - Slavoj Praha B 0:3, Loko Vršovice A - Slavoj Praha A 1:3, ZŠ Lužiny A - TTC Praha A 1:3

Slavoj Praha B - TTC Klánovice A 3:2, Slavoj Praha A - ZŠ Lužiny A 3:0, SK Kotlářka D - Loko Vršovice 3:2

Loko Vršovice A - Slavoj Praha B 0:3, ZŠ Lužiny A - SK Kotlářka D 3:1, TTC Klánovice A - Slavoj Praha A 2:3

 

Pořadí 2. třídy

1. Slavoj Praha B (Nádvorník, Gräf, Brada) 15

2. Slavoj Prasha A ( Mašek, Pfleger, Michlík) 13

3. SK Kotlářka D (Cziviš, Kromka, Juřík) 9 (4:4, 15:13)

4. ZŠ Lužiny A (Nesvačil, Zacharda, Hudák) 9 (4:4, 17:16)

5. TTC Klánovice A (Grisa, Garček, Hodík) 9 (4:4, 13:16)

6. Loko Vršovice A (Ruis, Havlík, Horká) 5

 

3. třída

 

Slovan Bohnice A - SK Vršovice A 1:3, SK Kotlářka E - ZŠ Lužiny B 2:3, Slavoj Praha C - TJ ABC Braník A 1:3

SK Vršovice A - TJ ABC Braník A 1:3, ZŠ Lužiny B - Slavoj Praha C 3:0, Slovan Bohnice A - SK Kotlářka E 3:2

SK Kotlářka E - SK Vršovice A 0:3, Slavoj Praha C - Slovan Bohnice A 1:3, TJ ABC Braník A - ZŠ Lužiny B 3:0

SK Vršovice A - ZŠ Lužiny B 3:0, Slovan Bohnice A - TJ ABC Braník A 0:3, SK Kotlářka E - Slavoj Praha C 3:1

Slavoj Praha C - SK Vršovice A 2:3, TJ ABC Braník A - SK Kotlářka E 3:0, ZŠ Lužiny B - Slovan Bohnice A 3:2

 

Pořadí 3. třídy

1. TJ ABC Braník A (Helík, Staněk, Popelka) 15

2. SK Vršovice A (Mužík, Macek, Mikula) 13

3. ZŠ Lužiny B (Vejvodová, Rek, Ohera, Plaček) 11

4. Slovan Bohnice A (Kadavý, Šimpach A., Skala) 9

5. SK Kotlářka E (Kačerovský, Bartho, Dvořáček) 7

6. Slavoj Praha C (Jedlička, Slavíček, Polidar) 5

 

4. třída

 

Loko Vršovice B - Loko Vršovice C 3:1

Nasli - Kadlecová 3:2, Kokoška - Rakušanová 2:3, Sviták - Kadlecová 3:1, Nasli - Dufek 3:0

Slavoj Praha D - SK Vršovice B 1:3

Sládek - Zahálka 3:1, Satoranský - Hánová 1:3, Kabát 0:3 w.o., Sládek - Hánová 1:3

TTC Praha A - SK Kotlářka F 3:2

Brodský - Jelínková 3:0(2,4,2), Svoboda - Havlíček 0:3(-9,-9,-4), Burian - Kaucký F. 3:0(3,4,3), Brodský - Havlíček 1:3(-7,-8,4,-7), Svoboda - Jelínková 3:0(2,3,3)

Loko Vršovice C - SK Kotlářka F 1:3

Rakušanová - Kaucký F. 3:0, Kadlecová R. - Havlíček 0:3, Kadlecová L. - Jelínková 2:3, Rajkušanová - Havlíček 0:3

SK Vršovice B - TTC Praha A 0:3

Hánová - Svoboda 0:3(-6,-6,-5), Kabát - Brodský 0:3(-1,-2,-3), Zahálka - Burian 0:3(-7,-4,-7)

Loko Vršovice B - Slavoj Praha D 3:1

Kokoška - Sládek 3:0, Sviták - Satoranský 2:3, Nasli 3:0 w.o., Kokoška - Satoranský 3:0

Slavoj Praha D - Loko Vršovice C 3:2

Sládek - Dufek 3:1, Satoranský - Kadlecová R. 2:3, Kadlecová L. 0:3 w.o., Sládek - Kadlecová R. 3:1, Satoranský - Dufek 3:1

TTC Praha A - Loko Vršovice B 3:1

Brodský - Nasli 3:2(9,-7,8,-6,9), Svoboda - Kokoška 1:3(-7,-5,6,-8), Burian - Sviták 3:0(8,3,5), Brodský - Kokoška 3:0(7,8,3)

SK Kotlářka F - SK Vršovice B 3:1

Havlíček - Zahálka 3:0, Jelínková - Hánová 1:3, Kaucký F. - Kabát 3:0, Havlíček - Hánová 3:0

Loko Vršovice C - SK Vršovice B 3:1

Rakušanová - Zahálka 3:0, Kadlecová L. - Hánová 0:3, Dufek - Kabát 3:0, Rakušanová - Hánová 3:1

Loko Vršovice B - SK Kotlářka F 1:3

Nasli - Kaucký F. 3:0, Kokoška - Havlíček 0:3, Sviták - Jelínková 0:3, Nasli - Havlíček 0:3

Slavoj Praha D - TTC Praha A 0:3

Sládek - Svoboda 1:3(9,-5,-8,-11), Satoranský - Brodský 0:3(-3,-6,-1), Burian 0:3 w.o.

TTC Praha A - Loko Vršovice C 3:0

Brodský - Rakušanová 3:0(6,9,7), Burian - Kadlecová L. 3:0(2,6,7), Svoboda - Dufek 3:0(3,4,4)

SK Kotlářka F - Slavoj Praha D 3:1

Havlíček - Satoranský 3:1, Kaucký F. - Sládek 0:3, Jelínková 3:0 w.o., Havlíček - Sládek 3:0

SK Vršovice B - Loko Vršovice B 0:3

Zahálka - Kokoška 0:3, Kabát - Sviták 1:3, Hánová - Nasli 1:3

 

Pořadí 4. třídy

1. TTC Praha A 15, 2. SF Kotlářka F 13, 3. Loko Vršovice B 11, 4. Loko Vršovice C 7 (5:4), 5. SK Vršovice B 7 (4:4), 6. Slavoj Praha D 7 (4:5)

 

Zítra pokračují přebory soutěží staršího žactva, kde náš tým budou reprezentovat Filip Šíma, Adam Brodský a Patrik Svoboda. Budou hrát v 3. třídě, kde to budou mít těžší, než dnes, tak jim držme palce.



Přidání komentáře k článku Mladší žáci TTC Praha vítězi 4. třídy



Nadpis:


Autor:


Email:


Komentář:




Kontrolní součin: jedenáct krát pět =



Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je úterý
23.10.2018