Na úvodní stránku





Třinácté kolo příliš štěstí nepřineslo

TJ Sokol Praha 5 Stodůlky B - TTC Praha A 10:3

Jírovec, Semrád - Remunda, Vokurka 3:2(-9,-10,9,7,8), Zuzčák, Vidlák - Chlumský, Jelínek 0:3(-9,-6,-9), Zuzčák - Remunda 0:3(-6,-8,-6), Jírovec - Chlumský 3:0(6,7,6), Vidlák - Jelínek 0:3(-9,-10,-7), Semrád - Vokurka 3:0(4,8,4), Jírovec - Remunda 3:0(6,4,8), Vidlák - Chlumský 3:0(7,8,6), Semrád - Jelínek 3:0(3,4,4), Zuzčák - Vokurka 3:1(8,14,-3,5), Vidlák - Remunda 3:0(7,8,7), Semrád - Chlumský 3:1(3,-8,3,4), Zuzčák - Jelínek 3:0(6,6,6)

Body domácích: Semrád 3,5, Jírovec 2,5, Vidlák 2, Zuzčák 2

Body hostů: Jelínek 1,5, Remunda 1, Chlumský 0,5, Vokurka 0

Soutěž: 1. třída A

Hráno: Stodůlky 13. 1. 2016

 

TTC Praha B - TJ Sokol Petrovice D 4:10

Zahradníček, Fejks - Novotný, Zajíček 1:3(8,-9,-8,-8), Szilágyi, Fiala - Schützner, Lodek 1:3(-6,8,-6,-4), Fejks - Schützner 2:3(-5,-4,6,6,-4), Szilágyi - Zajíček 0:3(-8,-8,-5), Fiala - Novotný 3:2(7,6,-9,-7,8), Zahradníček - Lodek 3:2(-6,-9,6,5,5), Szilágyi - Schützner 2:3(-8,7,-3,8,-8), Fiala - Zajíček 0:3(-7,-7,-7), Zahradníček - Novotný 3:1(7,-7,7,8), Fejks - Lodek 0:3(-8,-6,-9), Fiala - Schützner 0:3(-9,-7,-6), Zahradníček - Zajíček 3:0(1,8,7), Fejks - Novotný 0:3(-8,-9,-8), Szilágyi - Lodek 0:3(-4,-5,-6)

Body domácích: Zahradníček 3, Fiala 1, Fejks 0, Szilágyi 0

Body hostů: Schützner 3,5, Zajíček 2,5, Lodek 2,5, Novotný 1,5

Soutěž: 4. třída B

Hráno: PinecAréna Karlín 13. 1. 2016

 

TJ Sokol Žižkov C - TTC Praha C 10:2

Elčkner, Kozdera - Fiala, Zahradník 3:1, Trejbal, Hladík - Mutl, Moravec 3:0, Trejbal - Moravec 3:1, Kozdera - Fiala 3:1, Elčkner - Mutl 3:1, Hladík - Zahradník 3:0, Kozdera - Moravec 3:2, Elčkner - Fiala 3:2, Hladík - Mutl 3:0, Trejbal - Zahradník 2:3, Elčkner - Moravec 0:3, Hladík - Fiala 3:0

Body domácích: Hladík 3,5, Kozdera 2,5, Elčkner2,5, Trejbal 1,5

Body hostů: Moravec 1, Zahradník 1, Moravec 0, Fiala 0

Soutěž: 5. třída A

Hráno: Žižkov 14. 1. 2016

 

TJ Zelená Liška C - TTC Praha D 10:5

Hajný, Pavlíček - Váňa, Haba 3:1, Konopa, Krieger - Sedláček, Bárta 3:0, Pavlíček - Sedláček 1:3, Krieger - Haba 3:0, Konopa - Bárta 3:1, Hajný - Váňa 2:3, Krieger - Sedláček 0:3, Konopa - Haba 3:2, Hajný - Bárta 3:1, Pavlíček - Váňa 3:0, Konopa - Sedláček 0:3, Hajný - Haba 2:3, Pavlíček - Bárta 3:1, Krieger - Váňa 3:1, Hajný - Sedláček 3:2

Body domácích: Hajný 2,5, Pavlíček 2,5, Krieger 2,5, Konopa 2,5

Body hostů: Sedláček 3, Haba 1, Váňa 1, Bárta 0

Soutěž: 6. třída B

Hráno: Zelená Liška 12. 1. 2016

 

TTC Praha E - SK vršovice B 9:9

Paroubek P., Poulíček - Pocar, Hnilička 2:3(-2,6,-4,8,-3), Paroubek J., Havlíček - Jantačová, Pospíšil 3:0(9,15,9), Havlíček - Hnilička 0:3(-8,-4,-4), Paroubek P. - Pocar 2:3(-5,6,10,-7,-8), Poulíček - Jantačová 3:0(7,5,5), Paroubek J. - Pospíšil 3:2(-7,4,-4,13,10), Paroubek P. - Hnilička 2:3(7,-6,4,-8,-8), Poulíček - Pocar 3:0(4,6,7), Paroubek J. - Jantačová 0:3(-8,-8,-8), Havlíček - Pospíšil 2:3(12,12,-8,-6,-9), Poulíček - Hnilička 0:3(-6,-7,-8), Paroubek J. - Pocar 3:2(8,-9,6,-6,6), Havlíček - Jantačová 3:0(8,3,9), Paroubek P. - Pospíšil 0:3(-12,-6,-9), Paroubek J. - Hnilička 0:3(-8,-12,-4), Havlíček - Pocar 3:1(-6,7,8,4), Paroubek P. - Jantačová 3:0(6,6,3), Poulíček - Pospíšil 3:1(7,-9,9,6)

Body domácích: Poulíček 3, Paroubek J. 2,5, Havlíček 2,5, Paroubek P. 1

Body hostů: Hnilička 4,5, Pospíšil 2, Pocar 1,5, Jantačová 1

Soutěž: 6. třída A

Hráno: PinecAréna Karlín 14. 1. 2016

 

TTC Praha F - TJ Slovan Svoboda 7:10

Haba, Fuček - Cízner, Barbora 0:3(-12,-5,-3), Filip, Bárta - Krupa, Čížek 2:3(13,-6,8,-7,-8), Haba - Cízner 3:2(-6,9,-9,10,8), Bárta - Barbora 3:1(-9,6,5,7), Fuček - Čížek 0:3(-2,-6,-8), Filip - Kreis 0:3(-9,-8,-7), Bárta - Cízner 0:3(-5,-12,-8), Fuček - Barbora 0:3(-5,-8,-4), Filip - Čížek 3:1(7,6,-3,2), Haba - Kreis 0:3(-5,-7,-8), Fuček - Cízner 0:3(-5,-7,-7), Filip - Barbora 3:2(7,-8,3,-8,6), Haba - Čížek 1:3(-4,7,-11,-8), Bárta - Kreis 3:0(9,4,4), Filip - Cízner 3:1(9,-5,9,12), Haba - Barbora 3:1(8,9,-7,7), Bárta - Čížek 1:3(-9,9,-5,-10)

Body domácích: Filip 3, Haba 2, Bárta 2, Fuček 0

Body hostů: Čížek 3,5, Cízner 2,5, Kreis 2, Barbora 1,5, Krupa 0,5

Soutěž: 7. třída B

Hráno: PinecAréna Karlín 14. 1. 2016

 

Sparta Praha L - TTC Praha G 4:10

Šalek, Vacek - Dvořák, Trmota 3:0(6,8,9), Jedlička, Lasák - Buriánek, Frakaš 1:3(11,-6,-9,-8), Šálek - Dvořák 1:3(-8,-9,8,-4), Vacek - Farkaš 0:3(-4,-6,-12), Jedlička - Buriánek 3:0(7,9,6), Lasák - Trmota 0:3(-4,-3,-1), Vacek - Dvořák 1:3(6,-10,-11,-4), Jedlička - Farkaš 2:3(-7,-8,4,5,-7), Lasák - Buriánek 0:3(-2,-3,-0), Šálek - Trmota 3:2(7,7,-6,-8,9), Jedlička - Dvořák 0:3(-8,-6,-7), Lasák - Frakaš 0:3(-5,-9,-1), Šálek - Buriánek 3:0(6,9,10), Vacek - Trmota 0:3(-7,-8,-9), Lasák - Dvořák 0:3(-6,-3,-7)

Body domácích: Šálek 2,5, Jedlička 1, Vacek 0,5, Lasák 0

Body hostů: Farkaš 3,5, Dvořák 3, Trmota 2, Buriánek 1,5

Soutěž: 7. třída A

Hráno: Aréna Sparta - Podvinný mlýn 13. 1. 2016

 

TTC Praha A - SF SKK El Niňo Praha D 2:8

Bláhová, Malá - Buchtová, Jebavá 0:3(-5,-15,-6), Otrusinová - Ratajová 1:3(9,-2,-5,-8), Bláhová - Jebavá 0:3(-3,-8,-8), Malá - Buchtová 2:3(4,8,-8,-12,-6), Bláhová - Ratajová 0:3(-11,-6,-7), Otrusinová - Buchtová 3:1(-4,7,8,9), Malá - Jebavá 0:3(-6,-4,-10), Bláhová - Buchtová 3:0(8,2,4), Malá - Ratajová 1:3(-10,-9,8,-9), Otrusinová - Jebavá 0:3(-3,-6,-9)

Body domácích: Otrusinová 1, Bláhová 1, Malá 0

Body hostů: Jebavá 3,5, Ratajová 3, Buchtová 1,5

Soutěž: 1. třída žen

Hráno: PinecAréna Karlín 13. 1. 2016



Přidání komentáře k článku Třinácté kolo příliš štěstí nepřineslo



Nadpis:


Autor:


Email:


Komentář:




Kontrolní součin: jedenáct krát pět =



Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je pátek
20.04.2018