Na úvodní stránku

Vracíme se do Ďáblic

Oba kotle na ústřední topení jsou funkční a vpořádku, v pondělí bude zakoupeno a namontováno nové čerpadlo a večer se začne topit.

 

Od středy 3. 2. 16 se přesunou do Ďáblic tréninky mládeže a bude zde sehráno i utkání 6. třídy A SF SKK El NIňo Praha M - TTC Praha E (reciproční výměna herny - na podzim se hrálo na Kotlářce).

 

Ve čtvrtek 4. 2. 16 jsou v Ďáblicích na programu dvě utkání - TTC Praha D - TJ Sokol Stodůlky F (6. třída B) a TTC Praha G - Sparta Praha K (7. třída A). Na dvou stolech bude od 17 do 19 hodin trénink, v případě malého počtu přihlášených hráčů, budou tyto stoly uvolněny pro veřejnost. Doufgám, že dorazí Honza Smíšek, abych potrénoval na páteční utkání 7. třídy.

 

V pátek 5. 2. 2016 se bude hrát recipročně prohozené utkání Sparta Praha J - TTC Praha F. Na zbylých stolech bude trénink.

 

Současně se vybírají doplatky oddílových příspěvků od členů registrovaného oddílu, kteří neplatili celou sezonu ale pouze pololetí. Do 5. 2. 2016 by mělo být uhrazeno 800,-- Kč za 3. čtvrtletí a do 4. 3. 2016 by mělo být uhrazeno posledních 800,-- Kč za 4. čtvrtletí. Týká se to Pavla paroubka a Jaroslava Poulíčka. Tito hjráči mají možnost uhradit 1.500,-- Kč na celé druhé pololetí, ale pouze pokud to stihnou do 5. 2. 2016 (zvýhodnění o 100,-- Kč).

 

Od žen se vybírá 500,-- Kč jako druhá splátka oddílového příspěvku, která by měla být rovněž uhrazena do 5. 2. 2016. Poslední splátka pro ženy bude začátkem dubna, kdy bude uděláno individuelní vyúčtování podle toho, kolik která žena skutečně hrála.Přidání komentáře k článku Vracíme se do ĎáblicNadpis:


Autor:


Email:


Komentář:
Kontrolní součin: jedenáct krát pět =Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je neděle
16.12.2018