Na úvodní stránku





V 14. kole jediné vítězství

TTC Praha A - TJ Sokol Petrovice A 10:8

Remunda, Vokurka - Černý, Pecka 0:3(-6,-7,-14), Zahradníček, Jelínek - Matoušek, Hozman 3:2(-6,9,-6,9,7), Vokurka - Matoušek 3:1(6,7,-8,8), Zahradníček - Pecka 3:1(8,6,-9,9), Jelínek - Černý 3:0(5,2,6), Remunda - Hozman 0:23(-10,-9,-9), Zahradníček - Matoušek 3:1(-6,9,3,13), Jelínek - Pecka 0:3(-3,-6,-9), Remunda - Laube 2:3(-7,8,9,-9,-10), Vokurka - Hozman 0:3(-7,-10,-6), Jelínek - Matoušek 0:3(-9,-14,-6), Remunda - Pecka 1:3(-11,5,-5,-6), Vokurka - Laube 3:2(6,11,-9,-9,7), Zahradníček - Hozman 3:1(7,3,-8,4), Remunda - Matoušek 3:2(7,-9,7,-4,7), Vokurka - Pecka 0:3(-5,-5,-9), Zahradníček - Laube 3:0(5,9,9), Jelínek - Hozman 3:2(7,7,-11,-14,8)

Body domácích: Zahradníček 4,5, Jelínek 2,5, Vokurka 2, Remunda 1

Body hostů: Pecka 3,5, Hozman 2, Matoušek 1, Laube 1, Černý 0,5

Soutěž: 1. třída A

Hráno: PinecAréna Karlín 21. 1. 2016

 

AC Sparta Praha H - TTC Praha B 10:0

Košek, Kroupa 3:0 w.o., Kubišta, Látal - Mutl, Smíšek 3:2(2,-9,3,-6,7), Kubišta - Mutl 3:0(3,5,6), Látal - Smíšek 3:0(7,6,1), Košek - Haba 3:0(9,5,4), Hubač 3:0 w.o., Látal - Mutl 3:0(2,1,6), Košek - Smíšek 3:1(3,-11,6,9), Hubač - Haba 3:1(3,9,-10,9), Kubišta 3:0 w.o.

Body domácích: Látal 2,5, Košek 2, Kubišta 1,5, Hubač 1, w.o. 3

Body hostů: nikdo

Soutěž: 4. třída B

Hráno: Arena Sparta - Podvinný mlýn 21. 1. 2016

 

TTC Praha C - VŠSK MFF Praha A 6:10

Jansa, Zahradník - Patho R., Helisová 1:3(7,-8,-11,-9), Mutl, Fiala - Habera, Tiep 2:3(-7,5,-10,11,-9), Fiala - Habera 1:3(-8,-9,10,-7), Jansa - Helisová 1:3(-7,-5,9,-7), Mutl - Patho R. 1:3(-10,-10,10,-7), Farkaš - Tiep 3:0(6,8,13), Jansa - Habera 0:3(-8,-7,-6), Mutl - Helisová 3:1(-10,11,7,11), Farkaš - Patho R. 3:0(8,15,13), Fiala - Tiep 3:1(8,3,-4,11), Mutl - Habera 3:2(-8,8,-8,10,5), Farkaš - Helisová 1:3(8,-4,-11,-9), Fiala - Patho R. 1:3(-8,9,-10,-7), Jansa - Tiep 3:2(5,5,-7,-10,6), Farkaš - Habera 1:3(-5,9,-8,-11), Fiala - Helisová 2:3(7,7,-7,-3,-6)

Body domácích: Farkaš 2, Mutl 2, Fila 1, Jansa 1

Body hostů: Habera 3,5, Helisová 3,5, Patho R. 2,5, Tiep 0,5

Soutěž: 5. třída A

Hráno: PinecAréna Karlín 20. 1. 2016

 

TTC Praha D - TJ Kyje

Odloženo na 16. 2. 2016

 

TJ Sokol Žižkov D - TTC Praha E 10:3

Elčkner, Krejčí - Poulíček, Havlíček 3:0(8,7,8), Olach, Lokaj - Paroubek K., Paroubek P. 3:1(10,-8,10,8), Lokaj - Havlíček 3:0(6,6,6), Olach - Poulíček 3:1(8,-5,10,4), Krejčí - Paroubek P. 2:3(-3,6,-5,10,-7), Elčkner - Paroubek J. 3:2(-9,-4,6,7,6), Olach - Havlíček 3:0(6,6,8), Krejčí - Poulíček 0:3(-6,-7,-8), Elčkner - Paroubek P. 3:0(11,8,12), Lokaj - Paroubek J. 3:1(-7,8,6,3), Krejčí - Havlíček 2:3(10,-8,7,-7-8), Elčkner - Poulíček 3:1(7,-8,9,9), Lokaj - Paroubek P. 3:1(-10,8,8,8)

Body domácích: Elčkner 3,5, Lokaj 3,5, Olach 2,5, Krejčí 0,5

Body hostů: Havlíček 1, Poulíček 1, Paroubek P. 1, Paroubek J. 0

Soutěž: 6. třída A

Hráno: Žižkov 21. 1. 2016

 

TJ Sokol Kbely C - TTC Praha F 10:3

Jursa, Kubáň - Filip, Bárta 3:0(5,7,7), Hanke, Klouček - Haba, Fuček 1:3(-8,13,-11,-6), Kubáň - Filip 3:0(11,9,4), Jursa - Haba 0:3(-6,-11,-11), Hanke - Bárta 3:0(12,2,5), Kouček - Fuček 3:1(3,-5,7,17), Jursa - Filip 2:3(8,-9,3,-7,-8), Hanke - Haba 3:1(7,-8,5,9), Klouček - Bárta 3:1(12,-7,9,8), Kubáň - Fuček 3:0(3,7,1), Hanke - Filip 3:1(-8,11,3,5), Klouček - Haba 3:0(5,6,7), Kubáň - Bárta 3:0(8,12,8)

Body domácích: Kubáň 3,5, Klouček 3, Hanke 3, Jursa 0,5

Body hostů: Haba 1,5, Filip 1, Fuček 0,5, Bárta 0

Soutěž: 7. třída B

Hráno: CST Ďáblice 20. 1. 2016

 

TTC Praha H - AC Sparta Praha L 7:10

Kleinander st., Bartoň A. 0:3 w.o., Podrazil V., Podrazil V. - Kleinander ml., Šálek 0:3(-6,-15,-4), Podrazil Václav - Kleinander ml. 0:3(-2,-10,-6), Podrazil Vojtěch - Šálek 3:1(8,6,-8,12), Bartoň A. 0:3 w.o., Podrazil J. - Kleinander st. 3:0(4,8,10), Podrazil Vojtěch - Kleinander ml. 3:0(5,4,7), Šálek 0:3 w.o., Podrazil J. - Bartoň A. 3:0(11,7,8), Podrazil Václav - Kleinander st. 0:3(-4,-8,-8), Kleinander ml. 0:3 w.o., Podrazil J. - Šálek 0:3(-8,-5,-5), Podrazil Václav - Bartoň A. 3:0(4,5,7), Podrazil Vojtěch - Kleinander st. 3:0(3,5,9), Podrazil J. - Kleinander ml. 2:3(-6,5,-9,4,-9), Podrazil Václav - Šálek 3:1(-4,8,9,7), Podrazil Vojtěch - Bartoň A. 1:3(8,-9,-7,-7)

Body domácích: Podrazil Vojtěch 3, Podrazil Václav 2, Podrazil J. 2

Body hostů: Kleinander ml. 2,5, Šálek 1,5, Bartoň 1, Kleinander st. 1, w.o. 4

Soutěž: 7. třída A

Hráno: PinecAréna Karlín 21. 1. 2016

 

TJ Košíře - TTC Praha A 9:1

Bulantová, Füllsacková - Malá, Bláhová 3:2, Čápová - Otrusinová 3:0, Bulantová - Bláhová 3:0, Füllsacková - Malá 3:0, Bulantová - Otrusinová 3:0, Čápová - Malá 2:3, Füllsacková - Bláhová 3:2, Bulantová - Malá 3:1, Füllsacková - Otrusinová 3:0, Čápová - Bláhová 3:0

Body domácích: Bulantová 3,5, Füllsacková 3,5, Čápová 2

Body hostů: Malá 1, Bláhová 0, Otrusinová 0

Soutěž: 1. třída žen

Hráno: PinecAréna Karlín 20. 1. 2016



Přidání komentáře k článku V 14. kole jediné vítězství



Nadpis:


Autor:


Email:


Komentář:




Kontrolní součin: jedenáct krát pět =



Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je úterý
24.04.2018