Na úvodní stránku





V 16. kole pražského přeboru dokázal vyhrát pouze F tým

TTC Praha A - TJ Pankrác A 8:10

Remunda, Chlumský - Hondlík, Lipták 3:1(9,-7,6,8), Jelínek, Zahradníček - Moravec, Tůma 2:3(9,-7,-7,8,-7), Chlumský - Moravec 2:3(-5,10,-6,8,-5), Zahradníček - Hondlík 3:1(6,7,-11,6), Jelínek - Lipták 1:3(10,-5,-0,-4), Remunda - Tůma 3:1(13,-6,8,7), Zahradníček - Moravec 3:2(-8,-1,9,6,12), Jelínek - Hondlík 1:3(-5,8,-10,-7), Remunda - Lipták 3:1(6,-7,8,7), Chlumský - Tůma 2:3(-5,-8,6,7,-8), Jelínek - Moravec 0:3(-4,-3,-7), Remunda - Hondík 1:3(-7,8,-8,-11), Chlumský - Lipták 3:1(8,5,-9,7), Zahradníček - Tůma 1:3(-10,-8,10,-7), Remunda - Moravec 3:2(9,9,-8,-8,4), Chlumský - Hondlík 1:3(-9,6,-7,-8), Zahradníček - Lipták 3:2(-5,8,-8,6,9), Jelínek - Tůma 2:3

Body domácích: Remunda 3,5, Zahradníček 3, Chlumský 1,5, Jelínek 0

Body hostů: Tůma 3,5, Hondlík 3, Moravec 2,5, Lipták 1

Soutěž: 1. třída A

Hráno: PinecAréna Karlín 4. 2. 2016

 

TJ Lokomotiva Vršovice E - TTC Praha B 10:1

Dolanský, Středa - Mutl, Moravec 3:0(6,7,9), Pína, Hlaváček - Szilágyi, Fejks 3:0(12,4,8), Pína - Fejks 3:1(-9,8,5,6), Středa - Moravec 3:2(-10,8,-4,11,11), Hlaváček - Szilágyi 3:2(-8,-9,7,6,9), Dolanský - Mutl 3:0(1,3,8), Středa - Fejks 3:2(2,-8,-9,5,8), Hlaváček - Moravec 3:2(6,-7,9,-11,4), Dolanský - Szilágyi 3:0(10,6,10), Pína - Mutl 1:3(-8,-10,8,-7), Hlaváček - Fejks 3:0(11,11,7)

Body domácích: Hlaváček 3,5, Dolanský 2,5, Středa 2,5, Pína 1,5

Body hostů: Mutl 1, ostatní 0

Soutěž: 4. třída B

Hráno: Loko Vršovice 1. 2. 2016

 

TTC Praha C - TJ Sokol Běchovice B 2:10

Smíšek, Filip - Sejpka, Chmelík 0:3(-3,-14,-3), Mutl, Zahradník - Brůčková, Dvořák 1:3(-8,5,7,-7), Filip - Brůčková 3:2(8,9,-8,-7,9), Smíšek - Chmelík 0:3(-5,-6,-7), Bárta - Sejpka 0:3(-5,-4,-8), Mutl - Dvořák 2:3(-5,5,-8,9,-5), Smíšek - Brůčková 0:3(-6,-6,-3), Bárta - Chmelík 0:3(-8,-7,-10), Mutl - Sejpka 0:3(-6,-8,-6), Filip - Dvořák 3:1(-9,9,5,9), Bárta - Brůčková 0:3(-5,-8,-9), Mutl - Chmelík 0:3(-3,-12,-10)

Body domácích: Filip 2, ostatní 0

Body hostů: Chmelík 3,5, Brůčková 2,5, Sejpka 2,5, Dvořák 1,5

Soutěž: 5. třída A

Hráno: PinecAréna Karlín 3. 2. 2016

 

TTC Praha D - TJ Sokol Praha Stodůlky F 6:10

Zahradník, Váňa - Gargulák, Svatoš 0:3(-6,-9,-9), Smíšek, Bárta - Hruban, Sixta 3:0(9,3,6), Zahradník - Gargulák 1:3(7,-10,-9,6), Bárta - Svatoš 1:3(-4,9,-7,-12), Váňa - Sixta 3:0(11,3,6), Smíšek - Hruban 2:3(11,-1,5,-4,-7), Bárta - Gargulák 0:3(-9,-5,-4), Váňa - Svatoš 0:3(-4,-5,-5), Smíšek - Sixta 3:0(4,8,4), Zahradník - Hruban 3:1(-9,11,7,4), Váňa - Gargulák 1:3(-8,9,-6,-6), Smíšek - Svatoš 3:2(10,-7,7,-6,8), Zahradník - Sixta 3:0(3,4,5), Bárta - Hruban 2:3(-8,-7,6,4,-6), Smíšek - Gargulák 2:3(-10,-4,6,8,-8), Zahradník - Svatoš 0:3(-7,-14,-8)

Body domácích: Smíšek 2,5, Zahradník 2, Váňa 1, Bárta 0,5

Body hostů: Gargulák 4,5, Svatoš 3,5, Hruban 2, Sixta 0

Soutěž: 6. třída B

Hráno: CST Ďáblice 4. 2. 2016

 

SF SKK El NIňo Praha M - TTC Praha E 10:1

Pastorek, Beke - Paroubek J., Poulíček 3:1(11,-8,9,7), Slepička, Kohozeuly - Havlíček, Buriánek 3:1(2,9,-7,13), Slepička - Poulíček 0:3(-7,-8,-9), Kohozeuly - Havlíček 3:2(-10,-8,6,4,8), Beke - Buriánek 3:2(-11,-7,9,4,4), Pastorek - Paroubek J. 3:0(5,4,6), Kohozeuly - Poulíček 3:0(11,11,7), Beke - Havlíček 3:0(7,6,5), Pastorek - Buriánek 3:0(5,7,9), Slepička - Paroubek J. 3:2(6,-9,5,-5,5), Beke - Poulíček 3:2(6,-3,5,-9,10), Pastorek - Havlíček 3:0(5,10,6)

Body domácích: Beke 3,5, Pastorek 2,5, Kohozeuly 2,5, Slepička 1,5

Body hostů: Poulíček 1, ostatní 0

Soutěž: 6. třída A

Hráno: CST Ďáblice 3. 2. 2016

 

AC Sparta Praha J - TTC Praha F 5:10

Zítek, Bartoň - Haba, Fuček 3:1(5,8,-10,6), Suk, Fritsch - Bárta, Filip 0:3(-8,-9,-4), Zítek - Filip 3:0(8,11,6), Bartoň - Haba 2:3(7,8,-6,-2,-9), Suk - Fuček 3:0(8,11,6), Fritsch - Bárta 0:3(-9,-4,-5), Bartoň - Filip 3:1(9,8,-6,6), Suk - Haba 0:3(-9,-7,-4), Fritsch - Fucek 0:3(-9,-2,-1), Zítek - Bárta 2:3(-9,6,-7,7,-9), Suk - Filip 1:3(7,-6,-8,-6), Fritsch - Haba 0:3(-6,-3,-3), Zítek - Fuček 3:1(-6,5,7,6), Bartoň - Bárta 1:3(9,-9,-8,-9), Fritsch - Filip 0:3(-8,-9,-6)

Body domácích: Zítek 2,5, Bartoň 1,5, Suk 1, Fritsch 0

Body hostů: Bárta 3,5, Haba 3, Filip 2,5, Fuček 1

Soutěž: 7. třída B

Hráno: CST Ďáblice 5. 2. 2016

 

TTC Praha G - AC Sparta Praha K 6:10

Buriánek, Chládek - Šusta, Rubáš 3:1(6,-7,6,7), Mamchur, Trmota - Hofman, Remunda 3:2(-5,-9,2,2,6), Buriánek - Šusta 1:3(9,-7,-10,-9), Mamchur - Rubáš 1:3(-9,-8,7,-8), Chládek - Remunda 3:0(7,6,6), Trmota - Hofman 2:3(-8,-9,9,6,-4), Mamchur - Šusta 0:3(-6,-3,-6), Chládek - Rubáš 1:3(-9,-0,9,-5), Trmota - Remunda 3:0(1,4,7), Buriánek - Hofman 2:3(-15,9,14,-5,-3), Chládek - Šusta 1:3(-4,8,-9,-6), Trmota - Rubáš 3:1(-7,8,9,9), Buriánek - Remunda 3:0(6,3,4), Mamchur - Hofman 0:3(-1,-9,-9), Trmota - Šusta 0:3(-7,-7,-10), Buriánek - Rubáš 2:3(7,9,-9,-8,-6), Mamchur - Remunda 3:1(-2,3,9,8)

Body domácích: Trmota 2,5, Buriánek 1,5, Chládek 1,5, Mamchur 0,5

Body hostů: Šusta 4, Hofman 3, Rubáš 3, Remunda 0

Soutěž: 7. třída A

Hráno: CST Ďáblice 4. 2. 2016

 

TJ Sokol Nusle Praha D - TTC Praha A 7:3

Hájková, Nesvačilová - Malá, Mamchur 3:0, Nesvačilová - Malá 3:0, Špicarová - Otrusinová 1:3, Hájková - Mamchur 3:0, Špicarová - Malá 0:3, Nesvačilová - Mamchur 3:0, Hájková - Otrusinová 3:0, Špicarová - Mamchur 0:3, Hájková - Malá 3:0, Nesvačilová - Otrusinová 3:1

Body domácích: Hájková 3,5, Nesvačilová 3,5, Špicarová 0

Body hostů: Malá 1, Otrusinová 1, Mamchur 1

Soutěž: 1. třída žen

Hráno: Sokol Nusle 5. 2. 2016



Přidání komentáře k článku V 16. kole pražského přeboru dokázal vyhrát pouze F tým



Nadpis:


Autor:


Email:


Komentář:




Kontrolní součin: jedenáct krát pět =



Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je úterý
23.01.2018