Na úvodní stránku

Žáci

Dvojnásobný triumf Davida Průši

O tomto víkendu se hrály poslední šesté turnaje seriálu pražských Grand Prix starších žáků a dorostu. Z obou si odnesl vítězství David Průša, který je letos posledním rokem hráčem kategorie mladších žáků.

Fuček Miloslav

14.04.2013

Žáci

Přečteno: 1457

Komentářů: 0

Vítězem Zbraslavského poháru starších žáků se stal Petr Marat

Ve finále předposledního turnaje série Grand Prix starších žáků na Zbraslavi včera porazil Petr Marat ve finále Stanislava Dusíka. Třetí místo vybojoval David Průša nad Petrem Trucem.

10.03.2013

Žáci

Přečteno: 1487

Vítězem posledního šestého kontrolního turnaje mládeže se stal Mikuláš Dio

Šest kontrolních turnajů a pět vítězů. Jediný Mikuláš Dio dokázal vyhrát ve dvou turnajích, jinak měl každý turnaj jiného vítěze.

01.02.2013

Žáci

Přečteno: 1454

V předposledním pátém kontrolním turnaji mládeže vítězně Mikuláš Dio

I na předposledním tréninku mládeže tohoto pololetí probíhal ve středu kontrolní turnaj. Ta účasti sedmi hráčů, tedy zhruba poloviny přihlášených, jej vyhrál Mikuláš Dio.

31.01.2013

Žáci

Přečteno: 1386

Čtvrtý kontrolní turnaj mládeže TTC Praha vyhrál Vojta Podrazil

V posledním týdnu tohoto školního pololetí se hrají další kontrolní turnaje mládeže TTC Praha.

29.01.2013

Žáci

Přečteno: 1327

Třetí kontrolní turnaj mládeže vyhrál Adam Petr

I na čtvrtečním tréninku mládeže TTC Praha byl kontrolní turnaj. Jeho vítězem se stal Adam Petr.