Vítězem Podzimní ceny Modřan starších žáků se stal Jan Blažek

Dnešní Podzimní cena Modřan starších žáků měla velmi slušnou účast 54 hráčů. Z TTC Praha se účastnilo šest žáků, což je zatím rekord.

Žáci

Přečteno: 1456

Komentářů: 0

Velkou cenu Modřan mladších žáků vyhrála Anna Stránská

Na Velkéceně Modřan jsme dnes měli zastoupení pouze v podobě Tomáše Sedláčka, který skončil v šestičlenné skupině pátý a nepostoupil. U nás trénuje dva měsíce a je to jeho druhé grand prix mladších žáků, takže je to dílčí úspěch. Lepší se turnaj od turnaje.

09.11.2013

Žáci

Přečteno: 1516

Úspěšný úvod v družstvech mladších žáků

Naši mladší žáci po měli v neděli svoji premiéru v 2. třídě mladíšch žáků družstev. Při účasti 13 týmů skončili druzí ve skupině.

05.11.2013

Žáci

Přečteno: 1462

Starší žáci vybojovali pěkné 2. místo v 2. třídě přeboru družstev

V sobotu probíhalo v hale Elizzy Praha na Jižním Městě podzimní kolo přeboru Prahy družstev starších žáků.

03.11.2013

Žáci

Přečteno: 1472

Premiéra mladších žáků TTC Praha v pražském přeboru

V neděli se zúčastnili naši mladší žáci kvalifikace přeboru družstev. Ne, že bychom měli ambice na 1. třídu, ale šli jsme omrknout soupeře, abychom věděli, proti komu budeme za dva týdny hrát.

22.10.2013

Žáci

Přečteno: 1382

Vítězem Velké ceny Jižního Města se stal Jan Valenta

V dramatickém semifinále Jana Valenty s Petrem Maratem se rozhodlo, že ve finále bude Jan Valenta a Petr Marat bojoval o 3. místo s Martinem Pařízkem.