Na úvodní stránku

Žáci

Mladší žáci TTC Praha vítězi 4. třídy

Naši mladší žáci měli dnes premiéru na pražských přeborech družstev. Protože na podzim jsme se neúčastnili, hráli jsme 4. třídu, kterou jsme vyhráli. Hráči našeho týmu trénují od září, týmová dvojka Patrik až od října.

Fuček Miloslav

09.01.2016

Žáci

Přečteno: 1159

Komentářů: 0

Vítězi Vánočního turnaje Remunda, Brodský a Veselý

V kategorii nejmladšího žactva obhájil své vítězství Matheos Remunda a má hatrick, mladší žactvo vyhrál podruhé Adam Brodský a ve společném turnaji staršího žactva a dorostu kraloval opět Filip Veselý.

20.12.2015

Žáci

Přečteno: 1319

Skvělé 2. místo Václava Podrazila v Blansku

Na nedělním BTM nejmladšího žactva v Blansku se Václav Podrazil probojoval až do finále.

23.11.2015

Žáci

Přečteno: 1156

Vítězi Zimního turnaj se stali Remunda, Macek a Veselý

Zimní turnaj, který je v pořadí druhým turnajem Velké ceny Centra stolního tenisu Ďáblice se hrál v sobotu ve všech čtyřech věkových kategoriích, za účasti celkem pěti našich hráčů.

23.11.2015

Žáci

Přečteno: 1157

Čtvrté zlato vybojoval Adam Brodský

Velká cena Ďáblic skončila dnes kategorií mladšího žactva. Vítězství v tomto turnaji vybojoval domácí Adam Brodský.

11.10.2015

Žáci

Přečteno: 1078

Tréninky mládeže začnou 7. 9. 2015

Oddíl mládeže zahájí nový školní rok v pondělí 7. 9. 2015. Tréninky budou opět v pondělí, středu a čtvrtek.

28.08.2015

Žáci

Přečteno: 1057

Nejcennější medaile si rozdělili bratři Podrazilovi

Letní turnaj včera skončil kategorií mladšího žactva v které vyhrál Václav Podrazil před svým bratem Vojtou a společně vyhráli čtyřhru.

08.06.2015

Žáci

Přečteno: 1212

Prvnímu dni Letního turnaje kralovali Podrazil a Veselý

Letní turnaj začal včera od 9.30 hodin kategorií nejmladšího žactva. Při účasti pěti hráčů se hrálo systémem každý s každým. Od 14 hodin se hrály kategorie staršího žactva a dorotu. Nejmladší žactvo vyhrál bez porážky Václav Podrazil, spojený turnaj kategorií staršího a žactva vyhrál jednoznačně Filip Veselý. Oba vítězové neztratili ani set.