Na úvodní stránku

Žáci

Vítězem Grand Prix TTC Praha se stal Adam Suchý

Adam Suchý ze Sokola Stodůlek vyhrál v Grand Prix TTC Praha dvouhru a se svým oddílovým kolegou Filipem Havlišem, který skončil ve dvouhrách třetí, i čtyřhru.

Fuček Miloslav

16.11.2014

Žáci

Přečteno: 1198

Komentářů: 0

Vítězi pražského přeboru družstev starších žáků v 1. třídě Sportovní Jižní Město

V 1. třídě starších žáků vyhrálo Sportovní Jižní Město. V druhé třídě své skupiny vyhrálo TTC Praha a Slavoj Praha A.

08.11.2014

Žáci

Přečteno: 1159

Vítězem Velké ceny Modřan mladších žáků se stal Jan Krameš

Jan Krameš vyhrál dnes v Modřanech Velkou cenu Modřan mladších žáků. Naši hráči Vašek a Vojta Podrazilovi skončili v útěše na 2. a 4. místě.

02.11.2014

Žáci

Přečteno: 1235

Dvojnásobné vítězství Pisára v Modřanech

V sobotní Velké ceně Modřan nejmladšího žactva vyhrál Jan Pisár dvouhru i čtyřhru (společně s Pavlem Sláčalem). Zopakoval tak svůj úspěch z minulé Grand Prix nejmladšího žactva.

01.11.2014

Žáci

Přečteno: 1266

Petr Dvořák zopakoval na Podzimní ceně TTC Praha své vítězství

Na Podzimní ceně TTC Praha, turnaji ze seriál Grand Prix starších žáků pořádaným Pražským svazem stolního tenisu, se v Centru zábavy Karlín sešlo 42 hráčů.

18.10.2014

Žáci

Přečteno: 1283

Dvojnásobným vítězem Marcel Cupu nejmladších žáků se stal Václav Podrazil

Václav Podrazil vyhrál na úvodním turnaji Velké ceny Centra zábavy Karlín nejmladších žáků dvouhru i čtyřhru.