Na úvodní stránku

Žáci

Na Elizze včera opět Jan Pisár

Včera na Grand Prix nejmladších žáků vyhrál opět Jan Pisár. Stal se vítězem dvouher a spolu s naším Vaškem Podrazilem vyhráli i čtyřhry.

Fuček Miloslav

29.03.2015

Žáci

Přečteno: 1257

Komentářů: 0

BTM zakončily letošní sezónu v Neratovicích a Vlašimi

O tomto víkendu se hrály turnaje poslední série bodovacích turnajů mládeže. V Neratovicích se hrál v sobotu dorost a v neděli nejmladší žactvo, kde jsme byli s Vaškem Podrazilem a ve Vlašimi se v sobotu hrálo mladší žactvo a v neděli starší žactvo, kde byl z TTC Praha Tomáš Sedláček.

16.03.2015

Žáci

Přečteno: 1413

V Hostinném vyhrál nejmladší žáky Šimon Bělík

Bodovací turnaj nejmladších žáků v Hostinném vyhrál dle očekávání Šimon Bělík. Svoji premiéru na republikové úrovni zde měl náš Vašek Podrazil. Ten postoupil ze skupiny, ale v předkole jej hned vyřadil Josef Lebeda. Turnaje se zúčastnilo 54 hráčů.

23.02.2015

Žáci

Přečteno: 1312

Minulý týden vyhrál na Kotlářce mladší žáky suverénně Jan Krameš

Trochu zpožděně přináším reportáž z turnaje Grand Prix mladšího žactva v neděli 15. 2. 2015. Měli jsem na něm dva zástupce Vaška a Vojtu, kteří oba postoupili do šestnáctky. V dorostu, který se hrál souběžně na Spartě jsem zastoupení neměli.

21.02.2015

Žáci

Přečteno: 1284

Sobotní Grand Prix nejmladších a starších žáků s úspěchy Vaška Podrazila a Tomáše Sedláčka

V sobotu se konalo na Spartě Grand Prix nejmladšího žactva, v kterém skončil na 4. místě Vašek Podrazil a na Kotlářce Grand Prix staršího žactva, kde se umístil na 6. místě Tomáš Sedláček.

15.02.2015

Žáci

Přečteno: 1383

Z víkendových přeborů jednotlivců mládeže máme pět medailí

Naši nejmladší a mladší žáci vezou z přeborů pět medailí, z toho jednu stříbrnou a čtyři bronzové. Ve starších žácích jsme se dostali nejdál do osmifinále a v dorostu jsme neměli zastoupení.