Na úvodní stránku

Žáci

Vítězem Jarní ceny Jižního Města mladších žáků se stal Jan Krameš

Za účasti 44 hráčů proběhlo včera na Elizze poslední Grand Prix mladších žáků v letošní sezóně. Nás na tomto turnaji zasdtupoval pouze Tomáš Sedláček, který sice postoupil ze skupiny, ale následně vše v dvouhrách prohrál.

Fuček Miloslav

28.04.2014

Žáci

Přečteno: 1423

Komentářů: 0

Jarní cena Jižního Města ukončila sérii turnajů nejmladších žáků

Poprvé jsme měli oba naše hráče v šestnáctce nejlepších. Turnaj vyhrál Jakub Kaucký před Štěpánem Waldhauserem, celoou sérii vyhrál naopak Štěpán Waldhauser před Jakubem Kauckým.

26.04.2014

Žáci

Přečteno: 1311

Vítězem závěrečného Grand Prix starších žáků se stal Vojtěch Waldhauser

V neděli se hrála v tělocvičnách ZŠ Rakovského v Modřanech Jarní cena Modřan staršího žactva, jejímž vítězem se při účasti 40 hráčů stal Vojtěch Waldhauser z SKST Liberec.

13.04.2014

Žáci

Přečteno: 1286

Zbraslavský pohár nejmladších žáků na republikové úrovni

Na Zbraslavském poháju nejmladších žáků se sešlo 43 hráčů a zavítalo sem hned několik hráčů republikové úrovně, kteří jsou na vysokých příčkách republikového žebříčku.

23.03.2014

Žáci

Přečteno: 1607

Velkou cenu Prahy 6 starších žáků vyhrál David Průša

Velká cena Prahy 6 starších žáků se včera hrála v herně stolního tenisu na Julisce v počtu 33 žáků.

09.03.2014

Žáci

Přečteno: 1263

Vítězem Velké ceny Jižního Města mladších žáků se stal Jonáš Kulveit

V neděli se konal v herně Elizzy další turnaj ze série Grand Prix mladších žáků, kterých se od nás zúčastnili Tomáš Sedláček a Vojtěch Podrazil.

04.03.2014

Žáci

Přečteno: 1393

Vítězem Zbraslavského poháru starších žáků se stal Jáchym Šebl

Dnes se konal v základní škole na Zbraslavi další turnaj seriálu grand prix starších žáků, kterého se zúčastnilo celkem 29 hráčů. Hlavní soutěž i soutěž útěchy se dohrávaly do konečného pořadí.