Na úvodní stránku





Ve čtvrtém kole na 33%

Fuček Miloslav

2018-10-26

Pražský přebor

Přečteno: 32

Komentářů: 0


Úspěšnost našich týmů v pražském přeboru družstev dospělých je 33%, vybojovali jsme tři vítězství a máme šest porážek. Dva týmy nehrály.


SF SKK El Niňo Praha F – TTC Praha A Story TLRS 10:2

Šíp, Beran M – Černý, Zahradníček 3:0(8,8,7), Kubát, Beran T. - Vavřinec, Bistřický 0:3(-4,-6,-4), Beran M. - Černý 3:0(5,8,9), Beran T. - Vavřinec 3:0(12,6,7), Suvorov – Bistřický 3:0(7,6,3), Šíp – Zahradníček 3:1(8,8,-8,5), Beran T. - Černý 1:3(-7,-11,10,-8), Suvorov – Vavřinec 3:2(9,4,-10,-4,4), Šíp – Bistřický 3:0(7,6,7), Beran M. - Zahradníček 3:2(6,-10,-7,1,11), Suvorov – Černý 3:1(-,8,5,3), Šíp – Vavřinec 3:1(6,-9,7,6), Beran M. - Bistřický 3:0(8,7,6)

Body domácích: Šíp 3,5, Suvorov 3, Beran M. 2,5, Beran T. 1

Body hostů: Černý 1,5, Zahradníček 0, Vavřinec 0, Bistřický 0

Soutěž: Divize mužů

Hráno: Kotlářka 15. 10. 2018

 

TJ Střížkov B – TTC Praha B 10:6

Fišar, Milek – Chlumský, Remunda M. 3:1(7,-12,5,8), Provazník, Švec – Vokurka, Remunda M. 3:1(1,-7,3,5), Fišar – Chlumský 2:3(-10,9,7,-4,-5), Provazník – Remunda M. 3:1(-9,13,9,7), Milek – Vokurka 3:1(2,8,-8,13), Švec – Remunda Š. 0:3(-4,-9,-9), Provazník – Chlumský 0:3(-9,-8,-7), Milek – Remunda 3:0(4,7,3), Švec – Vokurka 3:2(6,-8,8,-6,6), Fišar – Remunda Š. 3:1(-8,8,4,7), Milek – Chlumský 2:3(10,-8,-9,7,-9), Švec – Remunda M. 3:0(3,8,3), Fišar – Vokurka 3:1(1,-6,9,2), Provazník – Remunda Š. 2:3(8,-5,6,-11,-10), Švec – Chlumský 0:3(-9,-8,-6), Fišar – Remunda M. 3:0(8,4,5)

Body domácích: Fišar 3,5, Švec 2,5, Milek 2,5, Provazník 1,5

Body hostů: Chlumský 4, Remunda Š. 2, Vokurka 0, Remunda M. 0

Soutěž: Divize mužů

Hráno: Střížkov 15. 10. 2018

 

SK Slivenec B – TTC Praha C 5:10

Bratka, Třesohlavý – Vokurka, Jelínek 3:0(7,9,8), Jůzek, Helcl – Moravec, Sedláček 2:3(8,-9,-10,10,-10), Helcl – Vokurka 1:3(-6,-10,7,-6), Jůzek – Jelínek 1:3(9,-5,-3,-7), Třesohlavý – Moravec 3:2(10,-7,3,-9,6), Bratka – Sedláček 2:3(6,-11,-6,8,-4), Jůzek – Vokurka 0:3(-10-8,-7), Třesohlavý – Jelínek 2:3(-9,8,-9,5,-7), Bratka – Moravec 3:2(6,-10,-10,9,6), Helcl – Sedláček 2:3(5,-8,-8,10,-7), Třesohlavý – Vokurka 0:3(-8,-5,-6), Bratka – Jelínek 3:1(7,10,-6,8), Helcl – Moravec 3:1(-6,5,10,9), Jůzek – Sedláček 1:3(-9,-7,10,-12), Bratka – Vokurka 0:3(-2,-8,-6)

Body domácích: Bratka 2,5, Třesohlavý 1,5, Helsl 1, Jůzek 0

Body hostů: Vokurka 4, Sedláček 3,5, Jelínek 2, Moravec 0,5

Soutěž: 4. třída A

Hráno: Slivenec 19. 10. 2018

 

TTC Praha D – TJ Sokol Praha Podolí A 4:10

Fejks, Szilágyi – Kolařík, Záhorský 3:0(7,10,7), Zahradník, Fuček – Táborský, Mareš 0:3(-1,-14,-4), Fejks – Táborský 0:3(-5,-6,-7), Szilágyi – Kolařík 1:3(6,-8,-9,-5), Fuček – Mareš 2:3(-5,9,-7,4,-7), Zahradník – Záhorský 3:2(-8,7,8,-9,12), Szilágyi – Táborský 1:3(9,-2,-4,-7), Fuček – Kolařík 1:3(-8,8,-8,-12), Zahradník – Mareš 2:3(9,12,-10,-10,-6), Fejks – Záhorský 3:0(10,11,7), Fuček – Táborský 0:3(-5,-5,-1), Zahradník – Kolařík 3:2(7,-6,-7,6,7), Fejks – Mareš 1:3(-2,-8,6,-10), Szilágyi – Záhorský 2:3(5,-5,-11,9,-6), Zahradník – Táborský 1:3(-9,-9,10,-10

Body domácích: Zahradník 2, Fejks 1,5, Sziklágyi 0,5, Fuček 0

Body hostů: Táborský 3,5, Mareš 3,5, Kolařík 2, Záhorský 1

Soutěž: 5. třída B

Hráno: CST Ďáblice 17. 10. 2018

 

TJ Sokol Praha Podolí B – TTC Praha E 8:10

Zikl, Šrajer – Haba, Podrazil 3:1(-8,12,8,5), Pravdová, Makal – Bárta, Filip 2:3(7,6,-2,-10,-8), Jirásek – Haba 2:3(9,9,-8,-9,-9), Makal – Bárta 3:0(5,9,7), Zikl – Podrazil 2:3(11,-7,-9,2,-7), Pravdová – Filip 0:3(-5,-6,-10), Makal – Haba 3:1(6,6,-2,3), Zikl – Bárta 3:2(18,8,-9,-8,10), Pravdová – Podrazil 1:3(-8,6,-5,-9), Jirásek – Filip 2:3(-6,7,9,-1,-3), Zikl – Haba 3:1(8,-4,3,5), Šrajer – Bárta 0:3(-7,-8,-9), Jirásek – Podrazil 0:3(-8,-9,-8), Makal – Filip 3:0(6,11,5), Šrajer – Haba 1:3(8,-8,-4,-3), Jirásek – Bárta 3:2(-9,8,-12,9,7), Makal – Podrazil 3:1(-8,5,5,3), Zikl – Filip 0:3(-8,-9,-6)

Body domácích: Makal 4, Zikl 2,5, Jirásek 1, Šrajer 0,5

Body hostů: Filip 3,5, Podrazil 3, Haba 2, Bárta 1,5

Soutěž: 6. třída B

Hráno: Podolí 17. 10. 2018

 

TJ Sokol Kbely B – TTC Praha F 10:5

Hrubý, Trnka – Koudelka, Hrneček 3:0(4,10,8), Bartoňová, Vrba – Smíšek, Fiala 1:3(7,-10,-5,-5), Trnka – Smíšek 0:3(-7,-10,-7), Vrba – Fiala 3:0(5,4,5), Bartoňová – Koudelka 3:0(9,2,9), Hrubý – Hrneček 3:0(9,8,9), Vrba – Smíšek 1:3(-7,-11,7,-8), Bartoňová – Fiala 2:3(8,-4,-8,10,-7), Hrubý – Koudelka 3:0(8,7,9), Trnka – Hrneček 3:0(6,3,5), Bartoňová – Smíšek 0:3(-5,-5,-5), Hrubý – Fiala 3:0(8,13,10), Trnka – Koudelka 3:1(6,3,-9,3), Vrba – Hrneček 3:2(9,-8,-7,9,5), Hrubý – Smíšek 3:2(-8,-6,7,8,3)

Body domácích: Hrubý 4,5, Trnka 2,5, Vrba 2, Bartoňová 1

Body hostů: Smíšek 3,5, Fiala 1,5, Hrneček 0, Koudelka 0

Soutěž: 6. třída A

Hráno: Kbely 16. 10. 2018

 

TTC Praha G – SK SANK Běchovice A 2:10

Listík, Paroubek – Trnka, Vich 0:3(-6,-3,-6), Mutl, Poulíček – Hořínek, Urban 0:3(-8,-5,-8), Poulíček – Vich 0:3(-3,-6,-7), Listík – Hořínek 0:3(-6,-4,-6), Paroubek – Rychtarik 0:3(-6,-4,-6), Mutl – Urban 3:2(5,-3,7,-14,11), Listík – Vich 0:3(-4,-3,-2), Paroubek – Hořínek 0:3(-4,-6,-8), Mutl – Rychtarik 2:3(10,-6,4,-7,-6), Poulíček – Urban 3:0(8,5,7), Paroubek – Vich 0:3(-3,-5,-5), Mutl – Hořínek 1:3(-9,8,-3,-4), Poulíček – Rychtarik 1:3(-6,-5,9,-3)

Body domácích: Mutl 1, Poulíček 1, Listík 0, Paroubek 0

Body hostů: Vich 3,5, Hořínek 3,5, Rychtarik 2, Urban 0,5, Trnka 0,5

Soutěž: 6. třída A

Hráno: CST Ďáblice 17. 10. 2018

 

TTC Praha H – SK Start Praha D 10:0

Frýsová, Sedláček – Fučíková, Petržílek 3:0(3,3,1), Havlíček, Houf – Hadaš, Pantoflíček 3:0(2,3,6), Frýsová – Fučíková 3:0(1,1,2), Houf – Petržílek 3:0(5,3,2), Havlíček – Hadaš 3:0(5,2,3), Sedláček – Pantoflíček 3:0(5,3,6), Houf – Fučíková 3:0(2,3,3), Havlíček – Petržílek 3:0(5,2,4), Sedláček – Hadaš 3:0(4,8,6), Frýsová – Pantoflíček 3:0(5,1,1)

Body domácích: Sedláček 2,5, Frýsová 2,5, Houf 2,5, Havlíček 2,5

Body hostů: nikdo

Soutěž: 7. třída A

Hráno: CST Ďáblice 18. 10. 2018

 

TTC Praha A – TJ Zelená Liška A 3:7

Bláhová, Maláková – Jeřábková, Bartůšková 1:3(-4,-11,8,-6), Boegner – Kriegerová 3:2(-5,2,-5,9,6), Bláhová – Jeřábková 1:3(4,-1,-8,-5), Maláková – Bartůšková 1:3(-4,9,-9,-6), Bláhová – Kriegerová 3:2(5,10,-11,-7,10), Boegner – Bartůšková 1:3(7,-7,-9,-6), Maláková – Jeřábková 0:3(-3,-9,-3), Bláhová – Bartůšková 3:1(-6,11,8,8), Maláková – Kriegerová 1:3(8,-4,-3,-2), Boegner – Jeřábková 0:3(-10,-10,-10)

Body domácích: Bláhová 2, Boegner 1, Maláková 0

Body hostů: Jeřábková 3,5, Bartůšková 2,5, Kriegerová 1

Soutěž: 1. třída žen

Hráno: CST Ďáblice 18. 10. 2018


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je úterý
20.11.2018