Na úvodní stránku

Různé

Vítězem Grand Prix TTC Praha OPEN se stal Tomáš Voříšek

Při účasti 26 hráčů dnes vyhrál Grand Prix TTC Praha OPEN ve finále divizní úrovně Tomáš Voříšek, který přehrál Jana Černíka 3:0.

Fuček Miloslav

04.02.2023

Různé

Přečteno: 338

Komentářů: 0

Vánoční rodinný turnaj dvougeneračních družstev vyhráli Šídovi

Nakonec sedm týmů startovalo dnes na Vánočním rodinném turnaji dvougeneračních družstev. Počet účastníků nám opět snížily nemoci.

28.12.2022

Různé

Přečteno: 276

Rodinný turnaj družstev vyhráli Kyselkovi

Dnešní Rodinný turnaj dvougenerační družstev vyhráli Kyselkovi těsně před Ševčíkovými a Hrnečkovými.

18.06.2022

Různé

Přečteno: 398

PF 2021

Vše nejlepší do nového roku 2021 přejeme všech členům i příznivcům TTC Praha.

31.12.2020

Různé

Přečteno: 636

Zemřel Miloslav Vokurka

Se zármutkem oznamujeme, že 22. července 2020 zemřel náš hráč Miloslav Vokurka.

30.07.2020

Různé

Přečteno: 678

P.F. 2020

Přejeme vám vše nejlepší do nového roku 2020.

01.01.2020

Různé

Přečteno: 717

Vítězem Vánočního poháru TTC Praha se včera stal René Jung

Včerejšího Vánočního poháru TTC Praha rekreačního oddílu se zúčastnilo 11 hráčů. Opět kvalita nahradila kvalitu.

24.12.2019

Různé

Přečteno: 721

Přeborníkem TTC Praha pro rok 2019 se stal Dominik Horák

Čtrnáct nadšenců z hráčů TTC Praha se sešlo ve středu 24. 4. 2019 na oddílových přeborech TTC Praha a utkali se ve dvouhrách i čtyřhrách. Na turnaji exceloval nejvýše nasazený Dominik Horák, který vybojoval spolu s Miloslavem Fučkem titul i ve čtyřhře. Škoda, že nedorazilo více hráčů z týmů hrajících vyšší soutěže, aby si zahráli i se svými výkonnostně slabšími kolegy.