Na úvodní stránku





Neutrální bilance v 5. kole pražského přeboru

Fuček Miloslav

2018-10-28

Pražský přebor

Přečteno: 32

Komentářů: 0


V 5. kole máme stejný počet vítězství a porážek (5 + 5) a navíc jednu remízu. Takže neutrální bilanci, což je zatím nejlepší výsledek.


TTC Praha A Story TLRS – TJ Sokol Michle Praha B 10:4

Vavřinec, Bistřický – Dorko, Hubinger 3:1(3,6,6), Černý, Zahradníček – Tichý, Ambrož 1:3(8,-4,-7,-9), Bistřický – Tichý 0:3(-9,-6,-6), Vavřinec – Dorko 3:2(-8,6,-7,5,8), Zahradníček – Ambrož 3:1(-6,9,8,9), Černý – Hubinger 3:1(-11,6,6,12), Vavřinec – Tichý 3:2(-6,4,5,-7,6), Zahradníček – Dorko 3:1(7,7,-5,6), Černý – Ambrož 3:0(8,8,9), Bistřický – Hubinger 2:3(-6,6,-9,7,-8), Zahradníček – Tichý 0:3(-3,-9,-8), Černý – Dorko 3:1(3,10,-3,4), Bistřický – Ambrož 3:0(9,3,10), Vavřinec – Hubinger 3:0(6,3,6)

Body domácích: Vavřinec 3,5, Černý 3, Zahradníček 2, Bistřický 1,5

Body hostů: Tichý 2,5, Hubinger 1, Ambrož 0,5, Dorko 0

Soutěž: Divize mužů

Hráno: SC Juliska 22. 10. 2018

 

TTC Praha B – SF SKK El Niňo Praha F 8:10

Remunda Š., Vokurka – Beran T. Suvorov 1:3(-7,8,-7,-9), Chlumský, Dusík – Šíp, Beran M. 2:3(9,-7,8,-7,-10), Chlumský – Beran T. 2:3(10,-5,-6,9,-9), Remunda Š. - Šíp 2:3(7,8,-4,-7,-8), Vokurka – Suvorov 1:3(9,-8,-9,-7), Dusík – Beran M. 3:2(-5,-5,5,7,4), Remunda Š. - Beran T. 1:3(-8,-6,5,-7), Vokurka – Šíp 1:3(4,-4,-9,-7), Dusík – Suvorov 3:2(-7,-8,6,6,8), Chlumský – Beran M. 3:1(-8,9,6,9), Vokurka – Beran T. 3:1(9,5,-8,10), Dusík – Šíp 3:1(9,3,-8,10), Chlumský – Suvorov 0:3(-5,-6,-6), Remunda Š. - Beran M. 3:2(-6,-9,5,7,1), Dusík – Beran T. 3:0(12,9,11) Chlumský – Šíp 3:0(8,8,5), Remunda Š. - Suvorov 2:3(10,9,-7,-7,-8), Vokurka – Beran M. 0:3(-6,-8,-9)

Body domácích: Dusík 4, Chlumský 2, Remunda Š. 1, Vokurka 1

Body hostů: Suvorov 3,5, Beran T. 2,5, Šíp 2,5, Beran M. 1,5

Soutěž: Divize mužů

Hráno: CST Ďáblice 25. 10. 2018

 

TTC Praha C – TJ Stadion ŽižkovDDM Praha Ulita C 10:0

Vokurka, Sedláček – Ťuík, Lősterová 3:1(4,5,-3,6), Jelínek, Moravec – Vaněk., Vokál R. 3:0(7,14,5), Jelínek – Vaněk 3:1(3,-8,8,5), Sedláček – Vokál R. 3:2(9,-9,-6,8,8), Moravec – Lősterová 3:1(5,5,-7,4), Vokurka – Ťuík 3:0(2,6,4), Sedláček – Vaněk 3:0(7,7,7), Moravec – Vokál R. 3:2(11,-6,10,-7,5), Vokurka – Lősterová 3:0(2,2,7), Jelínek – Ťuík 3:0(8,7,7), Moravec – Vaněk 1:3(8,-8,-7,-9)

Body domácích: Vokurka 2,5, Jelínek 2,5, Sedláček 2,5, Moravec 2,5

Body hostů: nikdo

Soutěž: 4. třída A

Hráno: CST Ďáblice 24. 10. 2018

 

TJ Sokol Nové Vysočany B – TTC Praha D 10:1

Kartaš, Kalíšek – Smíšek, Haba 3:1(-7,8,8,-9,10), Vytisk, Kobras – Mutl, Fejks 3:0(6,9,3), Vytisk – Fejks 3:0(9,10,4), Kobras – Haba 3:1(5,13,-11,7), Kartaš – Mutl 3:0(7,8,12), Kalíšek – Smíšek 3:1(8,-10,8,9), Kobras – Fejks 0:3(-10,-9,-9), Kartaš – Haba 3:1(10,12,-5,4), Kalíšek – Mutl 3:0(6,9,5), Vytisk – Smíšek 3:0(12,7,2), Kartaš – Fejks 3:0(1,4,6)

Body domácích: Kartaš 3,5, Kalíšek 2,5, Vytisk 2,5, Bobras 1,5

Body hostů: Fejks 1, ostatní nic

Soutěž: 5. třída B

Hráno: Nové Vysočany 23. 10. 2018

 

TTC Praha E – TJ Sokol Běchovice D 10:6

Filip, Bárta – Perníkář, Brůček 3:1(2,10,-6,9), Haba, Fuček – Rezek st., Procházka st. 3:0(5,10,4), Haba – Perníkář 3:1(5,5,-10,8), Bárta – Procházka st. 3:2(0,7,-7,-3,4), Fuček – Rezek st. 1:3(-6,-9,6,-6), Filip – Brůček 3:0(9,7,4), Bárta – Perníkář 0:3(-7,-5,-9), Fuček – Procházka st. 1:3(5,-10,-8,-5), Filip – Rezek st. 3:0(12,6,6), Haba – Brůček 3:2(-8,8,-9,9,12), Fuček – Perníkář 1:3(-4,-13,10,-10), Filip – Procházka st. 3:2(-13,6,-9,10,6), Haba – Rezek st. 2:3(3,-8,13,-3,-3), Bárta – Brůček 3:1(-7,9,7,7), Filip – Perníkář 0:3(-11,-12,-10), Haba – Procházka st. 3:2(-6,10,-10,9,11), Bárta – Rezek st. 3:0(9,10,7)

Body domácích: Filip 3,5, Haba 3,5, Bárta 2,5, Fuček 0,5

Body hostů: Perníkář 3, Rezek st. 2, Procházka st. 1, Brůček 0

Soutěž: 6. třída B

Hráno: CST Ďáblice 25. 10. 2018

 

TTC Praha F – KK Konstruktiva B 2:10

Smíšek, Jansa – Traxler, Tvrdík 2:3(-4,6,8,-9,-5), Havlíček, Nedvěd – Peller, Černý 1:3(11,-4,-12,-7), Smíšek – Traxler 0:3(-7,-4,-6), Jansa – Peller 0:3(-3,-10,-8), Havlíček – Tvrdík 0:3(-4,-8,-5), Nedvěd – Černý 3:0(6,6,12), Jansa – Traxler 0:3(-4,-0,-8), Havlíček – Peller 0:3(-7,-4,-8), Nedvěd – Tvrdík 0:3(-5,-4,-7), Smíšek – Černý 3:1(13,-11,8,9), Havlíček – Traxler 0:3(-3,-10,-3), Nedvěd – Peller 0:3(-5,-13,-5), Smíšek – Tvrdík 3:1(4,3,-11,4),

Body domácích: Nedvěd 1, Smíšek 1, Jansa 0, Havlíček 0

Body hostů: Traxler 3,5, Peller 3,5, Tvrdík 2,5, Černý 0,5

Soutěž: 6. třída A

Hráno: CST Ďáblice 25. 10. 2018

 

TJ Sokol Praha Stodůlky F – TTC Praha G 5:10

Suchý, Stejskal – Mutl. Frýsová 3:1(7,7,-10,5), Gargulák, Papoušek – Poulíček, Szilágyi 3:1(6,-2,5,11), Suchý – Szilágyi 2:3(-8,3,7,-9,-7), Stejskal – Mutl 1:3(6,-4,-9,-11), Papoušek – Poulíček 2:3(10,-9,-2,3,-6), Gargulák – Frýsová 3:1(5,3,-9,12), Stejskal – Szilágyi 0:3(-6,-4,-8), Papoušek – Mutl 1:3(8,-8,-8,-6), Gargulák – Poulíček 3:0)8,12,6), Suchý – Frýsová 2:3(5,-6,-2,5,-6), Papoušek – Szilágyi 0:3(-5,-7,-1), Gargulák – Mutl 3:0(1,6,4), Suchý – Poulíček 1:3(8,-4,-3,-8), Stejskal – Frýsová 1:3(8,-11,-9,-8), Gargulák – Szilágyi 1:3(-9,5,-9,-4)

Body domácích: Gargulák 3,5, Suchý 0,5, Stejskal 0,5, Papoušek 0,5

Body hostů: Szilágyi 4, Mutl 2, Poulíček 2, Frýsová 2

Soutěž: 6. třída A

Hráno: Stodůlky 26. 10. 2018

 

TJ Sokol Petrovice F – TTC Praha H 9:9

Blaho, Shivashankar – Havlíček, Houf 3:2(-7,8,-8,5,2), Koudelka, Sedláček 0:3 w.o., Blaho – Sedláček 0:3(-6,-4,-5), Shivashankar – Havlíček 3:0(5,6,6), Houf 0:3 w.o., Sutnar – Koudelka 3:1(5,-9,7,4), Shivashankar – Sedláček 2:3(-8,-6,11,9,-5), Havlíček 0:3 w.o., Sutnar – Houf 1:3(-6,10,-3,-8), Blaho – Koudelka 3:0(8,6,5), Sedláček 0:3 w.o., Sutnar – Havlíček 3:0(3,8,6), Blaho – Houf 3:0(2,4,4), Shivashankar – Koudelka 3:0(5,3,5), Sutnar – Sedláček 0:3(-6,-6,-4), Blaho – Havlíček 3:1(-10,5,2,3), Shivashankar – Houf 3:0(1,5,8), Koudelka 0:3 w.o.

Body domácích: Blaho 3,5, Shivashankar 3,5, Sutnar 2

Body hostů: Sedláček 3, Houf 1, Havlíček 0, Koudelka 0, w.o. 5

Soutěž: 7. třída A

Hráno: Petrovice 26. 10. 2018

 

SF SKK El Niňo Praha N – TTC Praha I 6:10

Štefan, Kubíček – Fuček, Listík 3:0 w.o., Niederle, Přída – Filip, Poulíček 1:3(-5,-14,3,-6), Přída – Filip 0:3(-8,-8,-12), Kubíček – Poulíček 1:3(-11,16,-8,-5), Niederle – Fuček 1:3(-4,6,-6,-9), Štefan – Listík 3:0 w.o., Kubíček – Filip 0:3(-10,-9,-9), Niederle – Poulíček 0:3(-9,-6,-8), Štefan – Fuček 3:2(9,-9,-9,8,6), Přída – Listík 3:0 w.o., Niederle – Filip 0:3(-9,-6,-5), Štefan – Poulíček 0:3(-3,-4,-8), Přída – Fuček 3:1(8,8,-13,8), Kubíček – Listík 3:0 w.o., Štefan – Filip 0:3(-5,-2,-3), Přída – Poulíček 1:3(-5,9,-3,-3)

Body domácích: Přída 1, Štefan 1, Kubíček 0, w.o. 4

Body hostů: Filip 4,5, Poulíček 4,5, Fuček 1

Soutěž: 7. třída B

Hráno: Kotlářka 23. 10. 2018

 

TTC Praha J – TJ ABC Braník D 7:10

Hrneček, Boegner – Hájek O., Hlaváček 1:3(11,-9,-7,-11), Dlouhý, Kreuzer – Popelka ml., Popelka st. 0:3(-8,-8,-9), Hrneček – Hájek O. 0:3(-9,-1,-2), Kreuzer – Hlaváček 0:3(-6,-5,-11), Dlouhý – Popelka ml. 0:3(-7,-5,-14), Boegner – Popelka st. 3:1(5,6,-11,1), Kreuzer – Hájek O. 0:3(-10,-5,-5), Dlouhý – Hlaváček 0:3(-10,-2,-8), Boegner – Popelka ml. 3:0(3,11,3), Hrneček – Popelka st. 3:2(-6,-9,8,12,10), Dlouhý – Hájek O. 0:3(-4,-3,-9), Boegner – Hlaváček 3:0(3,4,4), Hrneček – Popelka ml. 2:3(-4,-8,5,6,-8), Kreuzer – Popelka st. 3:1(-5,9,7,6), Boegner – Hájek O. 3:0(8,7,9), Hrneček – Hlaváček 3:2(8,7,-4,-10,6), Kreuzer – Popelka ml. 0:3(-7,-4,-7), Dlouhý – Popelka st. 0:3(-6,-12,-11)

Body domácích: Boegner 4, Hrneček 2, Kreuzer 1, Dlouhý 0

Body hostů: Hájek 3,5, Popelka ml. 3,5, Hlaváček 2,5, Popelka st. 0,5

Soutěž: 7. třída B

Hráno: CST Ďáblice 24. 10. 2018

 

TJ Sokol Nusle Praha D – TTC Praha A 8:2

Hájková, Nesvačilová – Boegner, Maláková 3:1(5,-12,6,5), Nesvačilová – Hanzlíčková 3:0(2,4,6), Rohová – Maláková 3:1(7,-10,4,10), Špicarová – Boegner 2:3(7,-8,7,-5,-7), Rohová – Hanzlíčková 3:0(6,4,3), Hájková – Boegner 3:0(5,6,1), Špicarová – Maláková 0:3(-6,-9,-8), Rohová – Boegner 3:2(5,-5,8,-10,5), Špicarová – Hanzlíčková 3:0(3,3,3), Hájková – Maláková 3:0(5,8,1)

Body domácích: Rohová 3, Hájková 2,5, Nesvačilová 1,5, Špicarová 1

Body hostů: Boegner 1, Maláková 1, Hanzlíčková 0

Soutěž: 1. třída žen

Hráno: Nusle 26. 10. 2018


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je úterý
20.11.2018