Na úvodní stránku





V třetím kole pražského přeboru se příliš nedařilo

Fuček Miloslav

2019-10-16

Pražský přebor

Přečteno: 85

Komentářů: 0


Bilance našich týmů v 3. kole pražského přeboru je tři vítězství, jedna remíza a pět porážek.


Sparta Praha E – TTC Praha B 9:9

Červenka, Klouček – Remunda, Vokurka 3:2(-7,8,-9,7,8), Martiška, vyskočil – Zahradníček, Horák 3:1(9,5,-6,8), Vyskočil – Remunda 3:1(1,-4,3,7), Klouček – Zahradníček 3:2(-8,9,10,-11,8), Martiška – Vokurka 3:0(7,13,4), Červenka – Horák 0:3(-16,-9,-7), Klouček – Remunda 2:3(6,8,-6,-0,-9), Martiška – Zahradníček 1:3(-9,5,-9,-7), Červenka – Vokurka 0:3(-9,-5,-9), Vyskočil – Horák 2:3(7,-5,-8,8,-8), Martiška – Remunda 2:3(-7,8,-7,6,-9), Červenka – Zahradníček 3:1(-9,8,8,7), Vyskočil – Vokurka 3:2(8,-8,-10,5,10), Klouček – Horák 1:3(-5,-5,7,-8), Červenka – Remunda 2:3(-7,6,-9,8,-10), Vyskočil – Zahradníček 2:3(-6,5,-6,9,-9), Klouček – Vokurka 3:1(12,-5,9,5), Martiška – Horák 3:0(8,9,7)

Body domácích: Vyskočil 2,5, Klouček 2,5, Martiška 2,5, Červenka 1,5

Body hostů: Remunda 3, Horák 3, Zahradníček 2, Vokurka 1

Soutěž: 1. třída B

Hráno: Arena Sparta 8.10. 2019

 

TTC Praha C – TJ Pankrác D 10:6

Mutl, Sedláček – Fišer, Holub 3:1(-9,8,4,4), Moravec, Jelínek – Bauer, Siblík 3:0(5,10,9), Moravec – Fišer 1:3(11,-6,-9,-11), Jelínek – Holub 3:2(-10,3,-6,9,4), Mutl – Bauer 2:3(-7,9,-4,10,-6), Sedláček – Siblík 3:0(9,7,7), Jelínek – Fišer 3:2(5,6,-13,-8,5), Mutl – Holub 1:3(-5,6,-7,-6), Sedláček – Bauer 3:1(7,4,-7,3), Moravec – Siblík 2:3(8,5,-6,-6,-10), Mutl – Fišer 0:3(-7,-6,-5), Sedláček – Holub 3:1(6,3,-9,9), Moravec – Bauer 3:2(8,-4,-14,6,7), Jelínek – Siblík 3:1(9,-8,8,5), Sedláček – Fišer 0:3(-8,-7,-6), Moravec – Holub 3:1(-9,9,5,9)

Body domácích: Sedlášek 3,5, Jelínek 3,5, Moravec 2,5, Mutl 0,5

Body hostů: Fišer 3, Holub 1, Bauer 1, Siblík 1

Soutěž: 4. třída A

Hráno: CST Ďáblice 10.10. 2019

 

TTC Praha D – Slovan KST Bohnice J 10:0

Smíšek, Jansa – Chvátal, Juppa 3:0(1,6,6), Fiala, Brýna – Pilný, Obrhel 3:1(11,8,-11,10), Brýna – Obrhel 3:0(7,7,9), Smíšek – Juppa 3:1(6,3,-8,5), Jansa – Pilný 3:0(9,4,4), Fiala – Chvátal 3:0(4,7,5), Smíšek – Obrhel 3:2(-7,8,7,-8,7), Jansa – Juppa 3:2(8,-9,8,-9,6), Fiala – Pilný 3:0(3,7,8), Brýna – Chvátal 3:0(4,5,4)

Body domácích: Fiala 2,5, Brýna 2,5, Smíšek 2,5, Jansa 2,5

Body hostů: nikdo

Soutěž: 6. třída B

Hráno: CST Ďáblice 10.10. 2019

 

TJ Sokol Podolí B – TTC Praha E 10:4

Jirásek, Zikl – Frýsová, Mutl 3:2(-6,10,11,11,8), Hach, Záhorský – Zahradník, Petránek 3:1(8,9,-10,8), Hach – Petránek 0:3(-4,-6,-9), Jirásek – Frýsová 3:0(4,7,8), Zikl – Zahradník 3:1(6,10,-2,5), Záhorský – Mutl 3:0(9,9,10), Jirásek – Petránek 3:0(9,8,12), Zikl – Frýsová 3:1(-5,8,9,12), Záhorský – Zahradník 3:1(7,-8,7,7), Hach – Mutl 0:3(-6,-7,-1), Zikl – Petránek 2:3(5,10,-6,-7,-7), Záhorský – Frýsová 1:3(6,-6,-7,-9), Hach – Zahradník 3:1(10,8,-5,7), Jirásek – Mutl 3:1(-8,4,6,7)

Body domácích: Jirásek 3,5, Záhorský 2,5, Zikl 2,5, Hach 1,5

Body hostů: Petránek 2, Frýsová 1, Mutl 1, Zahradník 0

Soutěž: 6. třída A

Hráno: Podolí 9.10. 2019

 

TTC Praha F – TJ Mladí veteráni VSK ČVUT B 3:10

Filip, Bárta – Hrabálek, Boloňský 0:3(-9,-7,-9), Haba, Fuček – Bartoš, Jirčík 3:0(6,10,4), Filip – Hrabálek 2:3(-5,11,9,-9,-9), Bárta – Bartoš 1:3(-8,-5,11,-3), Fuček – Boloňský 0:3(-4,-6,-6), Haba – Jirčík 2:3(9,-8,3,-8,-8), Bárta – Hrabálek 0:3(-3,-7,-11), Fuček – Bartoš 0:3(-10,-7,-9), Haba – Boloňský 0:3(-4,-9,-5), Filip – Jirčík 3:2(-7,8,-7,9,6), Fuček – Hrabálek 0:3(-7,-7,-6), Haba – Bartoš 3:1(-7,3,11,8), Filip – Boloňský 2:3(-6,8,-7,11,-7)

Body domácích: Haba 1,5, Filip 1, Fuček 0,5, Bárta 0

Body hostů: Hrabálek 3,5, Boloňský 3,5, Bartoš 2, Jirčík 1

Soutěž: 6. třída A

Hráno: CST Ďáblice 10.10. 2019

 

TTC Praha G – TJ Sokol Nusle Praha G 3:10

Nedvěd, Houf – Pour, Adámek 3:0 w.o., Buriánek, Kudláček – Nesvačilová, Hájková 1:3(-10,-6,13,-6), Kudláček – Adámek 2:3(-8,-9,9,9,-8), Nedvěd – Pour 0:3(-8,-6,-9), Houf – Nesvačilová 1:3(8,-3,-6,-6), Buriánek – Hájková 0:3(-3,-6,-11), Nedvěd – Adámek 1:3(-9,10,-7,-8), Houf – Pour 0:3(-10,-6,-5), Buriánek – Nesvačilová 1:3(-11,5,-9,-8), Kudláček – Hájková 0:3(-8,-4,-5), Houf – Adámek 3:0(3,5,3), Buriánek – Pour 3:1(7,-6,5,7), Kudláček – Nesvačilová 0:3(-7,-6,-3)

Body domácích: Houf 1, Buriánek 1, Nedvěd 0, Kudláček 0, w.o. 1

Body hostů: Nesvačilová 3,5, Hájková 2,5, Adámek 2, Pour 2

Soutěž: 7. třída B

Hráno: CST Ďáblice 9.10. 2019

 

AC Sparta Praha N – TTC Praha H 4:10

Kolanda, Tauchman – Listík, Koudelka 2:3(13,-8,-8,9,-6), Šourek P., Piroutek – Haba, Fuček 0:3(-5,-5,-9), Tauchman – Haba 0:3(-4,-11,-4), Piroutek – Listík 3:2(-4,-3,9,9,7), Kolanda – Fuček 2:3(-9,-9,4,6,-13), Šourek P. - Koudelka 3:1(8,3,-9,10), Piroutek – Haba 1:3(9,-9,-4,-7), Kolanda – Listík 1:3(9,-7,-8,-11), Šourek P. - Fuček 3:2(-6,-7,7,11,11), Tauchman – Koudelka 0:3(-5,-9,-4), Kolanda – Haba 2:3(4,-4,-9,14,-10), Šourek P. - Listík 3:0(8,7,6), Tauchman – Fuček 0:3(-4,-2,-8), Piroutek – Koudelka 1:3(12,-7,-7,-5), Šourek P. - Haba 1:3(-9,-7,6,-8)

Body domácích: Šourek 3, Piroutek 1, Tauchman 0, Kolanda 0

Body hostů: Haba 3,5, Fuček 2,5, Koudelka 2,5, Listík 1,5

Soutěž: 7. třída A

Hráno: Arena Sparta 11.10. 2019

 

TTC Klánovice E – TTC Praha I 10:2

Hrabal, Křemel – Hrneček, Wichs 3:1(7,-6,4,6), Platil, Grisa D. - Boegner, Maláková 3:0 w.o., Grisa D. - Hrneček 3:0(6,8,5), Kořínek – Wichs 1:3(-10,5,-14,-9), Hrabal – Maláková 3:0(4,4,2), Křemel – Boegner 3:0 w.o., Kořínek – Hrneček 1:3(-9,-6,8,-7), Hrabal – Wichs 3:0(4,4,4), Křemel – Maláková 3:1(6,8,-4,10), Grisa D. - Boegner 3:0(9,1,8), Hrabal – Hrneček 3:0(10,5,4), Křemel – Wichs 3:2(-15,-6,7,5,9), Grisa D. - Maláková 3:0(5,7,8)

Body domácích: Hrabal 3,5, Křemel 2,5, Grisa 2, Kořínek 0, w.o. 2

Body hostů: Hrneček 1, Wichs 1, Maláková 0, Boegner 0

Soutěž: 7. třída A

Hráno: Klánovice 7. 10. 2019

 

TJ ABC Braník C – TTC Praha A 9:1

Chalupová, Hummelová – Mlaáková, Boegner 3:0(4,8,6), Čekanová – Malá 3:2(-7,-10,1,4,4), Hummelová – Maláková 3:0(3,3,3), Chalupová – Boegner 3:1(8,6,-8,9), Hummelová – Malá 3:0(3,4,2), Čekanová – Boegner 2:3(-4,4,9,-7,-9), Chalupová – Maláková 3:0(2,7,4), Hummelová – Boegner 3:0(8,7,2), Chalupová – Malá 3:0(3,2,9), Čekanová – Maláková 3:1(8,-6,5,12)

Body domácích: Chalupová 3,5, Hummelová 2,5, Čekanová 2

Body hostů: Boegner 1, Malá 0, Maláková 0

Soutěž: 1. třída žen

Hráno: Braník 11. 10. 2019


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je čtvrtek
21.11.2019