Na úvodní stránku

Dočasné přerušení provozu Centra stolního tenisu Ďáblice

Fuček Miloslav

2020-03-16

Informace

Přečteno: 161

Komentářů: 0


Z důvodu dočasného přerušení provozu Centra stolního tenisu Ďáblice, přerušuje TTC Praha činnost rekreačního a registrovaného oddílu.


Centrum stolního tenisu Ďáblice, kde provozuje naši sportovní činnost, je dočasně uzavřeno. Informaci s odůvodněním najdete na http://www.centrumstolnihotenisu.cz/clanek.php?id=1480.

 

Z tohoto důvodu přerušuje dočasně rekreační oddíl svoji činnost a ruší v plánovaných termínech 16. 3. a 23. 3. 2020 svá Mistrovství TTC Prahy čtyřher a dvozuher. O další situaci a postupu budou členové rekreačního oddílu informováni emailem a v tomto internetovém magazínu.

 

Ze stejného důvodu jsou dočasně zrušeny tréninky registrovaného oddílu TTC Praha. Soutěže PSST byly jiř přerušeny a o ligových soutěžích bude dnes rozhodovat ČAST. Členové registrovaného oddílu budou o případné změně situace informování emailem a v tomto internetovém magazínu.

 

Tréninky oddílu mládeže byly zrušeny již v neděli 15. 3. 2020. Členové oddílu mládeže budou o aktuálním stavu informováni emailem a na stránce www.mladez.ttcpraha.cz.

 

Děkujeme za pochopení situace.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názorZpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je neděle
12.07.2020