Na úvodní stránku

Druhý karlínský kemp stolního tenisu měl lepší účast než první

Fuček Miloslav

2012-08-26

Různé

Přečteno: 828

Komentářů: 0


Zatím co červencový kemp se pro malou účast konal jenom odpoledne, ten srpnový měl zhruba dvojnásobnou účast a proběhl podle plánu dvoufázově.


Druhý tréninkový kemp ve stolním tenisu proběhl v Centru zábavy od 13. 8. do 17. 8. 2012. Na jednotlivých trénincích bylo většinou pět až osm účastníků. Stálých účastníků, kteří chodili dopoledne i odpoledne, bylo pět, ale byl tu i jeden stálý účastník, který chodil dopoledne a jeden, který chodil odpoledne. Odpoledne pak byl na jednorázových trénincích většinou jeden až čtyři hráči.

 

Trenér Duspiva

Gabriel Hévr

Trénink vedli zkušení trenéři Vojtěch Košák a Jan Duspiva, kteří se zde střídali. Z TTC Praha zde byl jeden žák, jeden dorostenec a dva dospělý hráči z týmu E. Na některé tréninky dorazil ještě další hráč z TTC Praha. Jinak zde trénovali i mimopražští hráči.

 

Petr Dejmek

Jaroslav Poulíček

Výrazně se na kempu zlepšil žák TTC Praha Gabriel Hévr. Velký herní pokrok udělal i dorostenec TTC Praha Petr Dejmek. Škoda, že se nezúčastnilo více žáků TTC Praha.

 

Bára Průšová

Společné foto

Plnou tréninkovou zátěž 20 hodin, bez jediné absence absolvovali tři hráči. Plnými deseti hodina dopoledních či odpoledních tréniků prošli další dva hráči. I když byly velké vedra, hráči vydali dle svých možností maximum a pilně trénovali.

 

Doufejme, že za rok se sejde účastníků karlínských kempů více a že jich využije hlavně více hráčů TTC Praha, zejména žáků a dorostenců.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názorZpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je pátek
18.01.2019