Na úvodní stránku





I v dorostu zvítězil Petr Marat

Fuček Miloslav

2012-10-25

Dorost

Přečteno: 1305

Komentářů: 0


V nedělní Podzimní Grand Prix TTC Praha dorostu zvítězil opět Petr Marat. Ve finále porazil svého oddílového spoluhráče Davida Průšu 3:2.


I nedělní Grand Prix turnaj dorostu měl velmi slušnou účast 32 hráčů. Při tomto ideálním počtu se hrálo v osmi skupinách. Oba pavouci se dohrávaly do konečného pořadí.

Skupina A

Slobodzian – Fencl Fr. 3:0(5,2,4), Nič – Šebl 0:3(-8,-4,-4), Fencl. Fr. - Šebl 2:3(-4,-8,9,6,-7), Slobodzian – Nič 3:0(3,6,7), Nič – Fencl Fr. 1:3(4,-6,-10,-12), Šebl – Slobodzian 0:3(-3,-8,-3)

Adam Slobodzian

 

Pořadí skupiny A

1. Adam Slobodzian – Sportovní Jižní Město, 2. Jáchym Šebl – Slavoj Praha, 3. František Fencl – Avia Čakovice, 4. Lukáš Nič – Sokol Nusle

 

Skupina B

Zahrádka – Sviták 3:1(9,-6,9,7), Maňura – Šindelář 2:3(7,-5,-9,6,-5), Sviták – Šindelář 3:0(2,6,5), Zahrádka – Maňura 3:0(2,6,5), Maňura – Sviták 0:3(-4,-7,-4), Šindelář – Zahrádka 0:3(-4,-8,-10)

 

Pořadí skupiny B

1. David Zahrádka – Slavoj Praha, 2. Martin Sviták – TTC Litvínov, 3. Tomáš Šindelář – SK DDM Kotlářka El Niňo Praha, 4. Martin Maňura – Lokomotiva Vršovice

Maňura

Šindelář

 

Skupina C

Neřold – Reisnerová 3:0(3,7,3), Drgoňová – Truc 0:3(-4,-5,-6), Reisnerová – Truc 0:3(-5,-9,-6), Neřold – Drgoňová 3:0(1,2,6), Drgoňová – Reisnerová 1:3(-7,10,-9,-7), Truc – Neřold 1:3(8,-5,-3,-9)

 

Pořadí skupiny C

1. Kryštof Neřold – SK DDM Kotlářka El Niňo Praha, 2. Petr Truc – Sportovní Jižní Město, 3. Martina Reisnerová – Sokol Nusle, 4. Veronika Drgoňová – ABC Braník

 

Skupina D

Šimůnek D. - Fencl L. 3:1(3,5,-11,5), Zeidler – Pekárek 2:3(-10,5,7,-7,-8), Fencl L. - Pekárek 3:1(9,-9,7,7), Šimůnek D. - Zeidler 3:1(5,5,-8,8), Zeidler – Fencl L. 1:3(10,-9,-6,-8), Pekárek – Šimůnek D. 1:3(9,-3,-6,-8)

 

Pořadí skupiny D

1. Daniel Šimůnek – Sportovní Jižní Město, 2. Lukáš Fencl – TTC Litvínov, 3. Václav Pekárek – Lokomotiva Vršovice, 4. Michal Zeidler – Slavoj Praha

 

Skupina E

Průša – Sojka 3:0(6,6,8), Jandus – Ezr 0:3(-7,-3,-9), Sojka – Ezr 0:3(-3,-7,-9), Průša – Jandus 3:0(4,6,4), Jandus – Sojka 1:3(-6,5,-10,-11), Ezr – Průša 2:3(-7,-11,7,8,-11)

 

Pořadí skupiny E

1. David Průša – Sportovní Jižní Město, 2. Václav Ezr – SK DDM Kotlářka El Niňo Praha, 3. Tomáš Sojka – Sokol Chlístovice, 4. Matěj Jandus – Avia Čakovice

 

Skupina F

Marat – Pich 3:1(7,-10,7,11), Sojková – Macháček 3:1(7,-8,10,5), Pich – Macháček 3:0(7,9,5), Marat – Sojková 3:1(-11,8,9,9), Sojková – Pich 1:3(-8,-7,8,-9), Macháček – Marat 2:3(10,-9,-10,7,-8)

 

Pořadí skupiny F

1. Petr Marat – Sportovní Jižní Město, 2. Jan Pích – TTC Litvínov, 3. Jitka Sojková – Sokol Chlístovice, 4. Oldřich Macháček – SK DDM Kotlářka El Niňo Praha

 

Skupina G

Fausek – Jiruš 3:0(3,2,2), Buchar – Kuděj 0:3(-4,-7,-11), Jiruš – Kuděj 0:3(-2,-3,-3), Fausek – Buchar 3:0(6,6,7), Buchar – Jiruš 3:0(2,8,4), Kuděj – Fausek 1:3(-7,10,-3,-1)

 

Pořadí skupiny G

1. Matěj Fausek – Sportovní Jižní Město, 2. Petr Kuděj – Lokomotiva Vršovice, 3. Michael Buchar – SK DDM Kotlářka El Niňo Praha, 4. Stanislav Jiruš – neregistrovaný

 

Skupina H

Jež – Drahoš 3:0(5,3,4), Smolařová – Chlumský 0:3(-3,-7,-8), Drahoš – Chlumský 0:3(-1,-9,-7), Jež – Smolařová 3:0(7,6,5), Smolařová – Drahoš 3:1(6,-9,4,8), Chlumský – Jež 0:3(-7,-8,-4)

Petr Chlumský

 

Pořadí skupiny H

1. Dominik Jež – SK DDM Kotlářka El Niňo Praha, 2. Petr Chlumský – AC Sparta Praha, 3. Jana Smolařová – TJ Klatovy, 4. Jiří Drahoš – Lokomotiva Vršovice

 

Osmifinále

Slobodzian – Sviták 2:3, Truc – Jež 1:3, Průša – Kuděj 3:0, Pich – Šimůnek D. 2:3, Neřold – Fencl L. 3:0, Šebl – Marat 2:3, Fausek – Chlumský 3:0, Ezr – Zahrádka 1:3

Jáchym Šebl

 

Čtvrtfinále

Sviták – Jež 3:2, Průša – Šimůnek D. 3:2, Neřold – Marat 0:3, Fausek – Zahrádka 0:3

David Průša

Petr Marat

 

Semifinále

Sviták – Průša 1:3, Marat – Zahrádka 3:1

 

Finále

Průša – Marat 2:3

 

O 3. místo

Sviták – Zahrádka 0:3

 

O 5. až 8. místo

Jež – Šimůnek D. 3:2, Neřold – Fausek 3:0

 

O 5. místo

Jež – Neřold 1:3

 

O 7. místo

Šimůnek D. - Fausek 3:2

 

O 9. až 16. místo

Slobodzian – Truc 3:0, Kuděj – Pich 1:3, Fencl L. - Šebl 3:1, Chlumský – Ezr 3:1

 

O 9. až 12. místo

Slobodzian – Pich 3:0, Fencl L. - Chlumský 3:1

 

O 9. místo

Slobodzian – Fencl L. 3:0

 

O 11. místo

Pich – Chlumský 1:3

 

O 13. až 16. místo

Truc – Kuděj 1:3, Šebl – Ezr 3:0

 

O 13. místo

Kuděj – Šebl 3:2

 

O 15. místo

Truc – Ezr 1:3

 

Soutěž útěchy

 

Osmifánále – o 17. až 32. místo

Pekárek – Drgoňová 3:0, Nič – Buchar 3:1, Sojka – Maňura 3:1, Macháček – Smolařová 3:0, Sojková – Drahoš 3:0, Fencl Fr. - bay, Reisnerová – Jandus 1:3, Jiruš – Šindelář 1:3

 

Čtvrtfinále

Pekárek – Nič 3:0, Sojka – Macháček 0:3, Sojková – Fencl Fr. 3:1, Jandus – Šindelář 3:2

 

Semifinále

Pekárek – Macháček 1:3, Sojková – Jandus 3:1

 

Finále

Macháček – Sojková 1:3

Předání cen za soutěž útěchy

 

O 21. až 24. místo

Nič – Sojka 2:3, Fencl Fr. - Šindelář 3:1

Lukáš Nič

 

O 21. místo

Sojka – Fencl Fr- 3:1

 

O 23. místo

Nič – Šindelář 0:3

 

O 25. až 32. místo

Drgoňová – Buchar 0:3, Maňura – Smolařová 3:0, Drahoš – bay, Reisnerová – Jiruš 3:0

Drgoňová a Buchar

 

O 25. až 28. místo

Buchar – Maňura 1:3, Drahoš – Reisnerová 3:1

 

O 25. místo

Maňura – Drahoš 1:3

 

O 27. místo

Buchar – Reisnerová 3:0

 

O 29. až 32. místo

Drgoňová – Smolařová 0:3, Jiruš – bay

 

O 29. místo

Smolařová – Jiruš 3:0 w.o.

Vyhlášení dvouher dorostenek

 

Pořadí dvouher

1. Petr Marat – Sportovní Jižní Mšsto, 2. David Průša – Sportovní Jižní Město, 3. David Zahrádka – Slavoj Praha, 4. Martin Sviták – TTC Litvínov, 5. Kryštof Neřold – SK DDM Kotlářka El Niňo Praha, 6. Dominik Jež - SK DDM Kotlářka El Niňo Praha, 7. Daniel Šimůnek – Sportovní Jižní Město, 8. Matěj Fausek – Sportovní Jižní Město, 9. Adam Slobodzian – Sportovní Jižní Město, 10. Lukáš Fencl – TTC Litvínov, 11. Petr Chlumský – AC Sparta Praha, 12. Jan Pich – TTC Litvínov, 13. Petr Kuděj – Lokomotiva Vršovice, 14. Jáchym Šebl – Slavoj Praha, 15. Václav Ezr - SK DDM Kotlářka El Niňo Praha, 16. Petr Truc – Sportovní Jižní Město, 17. Jitka Sojková – Sokol Chlístovice, 18. Oldřich Macháček - SK DDM Kotlářka El Niňo Praha, 19. Václav Pekárek – Lokomotiva Vršovice, 20. Matěj Jandus – Avia Čakovice, 21. Tomáš Sojka – Sokol Chlístovice, 22. František Fencl – Avia Čakovice, 23. Tomáš Šindelář - SK DDM Kotlářka El Niňo Praha, 24. Lukáš Nič – Sokol Nusle, 25. Jiří Drahoš – Lokomotiva Vršovice, 26. Martin Maňura – Lokomotiva Vršovice, 27. Michael Buchar - SK DDM Kotlářka El Niňo Praha, 28. Martina Reisnerová – Sokol Nusle, 29. Jana Smolařová – TJ Klatovy, 30. Stanislav Jiruš, 31. Veronika Drgoňová – ABC Braník

Vyhlášení dvouher dorostenců

 

Čtyřhra

 

Osmifinále

Slobodzian, Šimůnek D. - Sojková, Smolařová 3:0, Buchar, Jiruš – Zahrádka, Zeidler 0:3, Macháček, Šindelář – Maňura, Drahoš 3:0, Pich, Sviták – Průša, Truc 3:1, Marat, Fausek – Ezr, Drgoňová 3:1, Jandus, Fencl Fr. - Kuděj, Pekárek 1:3, Chlumský, Šebl – Nič, Reisnerová 3:0, Fencl L., Sojka – Neřold, Jež 1:3

 

Čtvrtfinále

Slobodzian, Šimůnek D. - Zahrádka, Zeidler 3:1, Macháček, Šindelář – Pichl, Sviták 1:3, Marat, Fausek – Kuděj, Pekárek 3:0, Chlumský, Šebl – Neřold, Jež 0:3

 

Semifinále

Slobodzian, Šimůnek D. - Pich, Sviták 3:1, Marat, Fausek – Neřold, Jež 3:2

 

Finále

Slobodzian, Šimůnek D. - Marat, Fausek 3:2

Vyhlášení čtyřhry

 

Pořadí čtyřhry

1. Adam Slobodzian, Daniel Šimůnek (oba Sportovní JM), 2. Petr Marat, Matěj Fousek (oba Sportovní JM), 3. Jan Pichl, Martin Sviták (oba TTC Litvínov) a Kryštof Neřold, Dominik Jež (oba SK DDM Kotlářka)


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je sobota
23.06.2018