Na úvodní stránku





Páté kolo přeboru zatím nejméně úspěšné

Fuček Miloslav

2012-11-03

Pražský přebor

Přečteno: 761

Komentářů: 0


V pátém kole pražského přeboru se týmům TTC Praha dařilo zatím ze všech kol nejhůře.


V pondělní dohrávce korunovaly ženy vítěstvím nad Přední Kopaninou úspěch 4. kola, v kterém jsme měli celkem čtyři vítězství.

 

Přední Kopanina B – TTC Praha A 2:8

Částková, Portešová – Malá, Otrusinová 2:3(6,-8,8,-9,-8), Kyselá – Hanzlíčková 3:0(6,7,5), Kozáková – Otrusinová 1:3(-8,6,-6,-9), Portešová – Malá 0:3(-6,-7,-8), Kozáková – Hanzlíčková 1:3(-8,10,-9,-8), Kyselá – Malá 0:3(-4,-5,-3), Portešová – Otrusinová 3:0(6,9,8), Kozáková – Malá 0:3(-10,-7,-8), Portešová – Hanzlíčková 2:3(3,4,-5,-9,-2), Kyselá – Otrusinová 2:3(-10,-8,8,7,-8)

Body domácích: Kyselá 1, Kozáková 1, Portešová 0

Body hostů: Malá 3,5, Otrusinová 2,5, Hanzlíčková 2

Soutěž: 1. třída žen

Hráno: Přední Kopanina 29. 10. 2012

 

V 5. kole hrálo pouze šest týmů, protože muži TTC Praha D měli volno. Bilance je jediné vítězství a jedna remíza žen.

 

TTC Praha A – TJ Sokol Břevnov Hradčany A 5:10

Jelínek, Chlumský – Jamrich, Thomka 0:3(-12,-8,-10), Remunda, Cherednik – Chalupa, Trávníček 2:3(-8,8,8,-7,-10), Remunda – Jamrich 0:3(-7,-7,-7), Jelínek – Chalupa 2:3(9,9,-8,-5,-5), Chlumský – Thomka 3:2(9,-5,9,-7,10), Cherednik – Trávníček 3:2(-4,9,12,-13,10), Jelínek – Jamrich 1:3(-8,10,8,5), Chlumský – Chalupa 3:0(9,8,3), Cherednik – Thomka 1:3(-8,-5,8,-7), Remunda – Trávníček 1:3(6,-6,-12,-9), Chlumský – Jamrich 1:3(-3,-7,14,-6), Cherednik – Chalupa 3:2(7,-10,7,-12,11), Remunda – Thomka 3:2(-11,-8,10,6,5), Jelínek – Trávníček 2:3(-3,9,14,-5,-8), Cherednik – Jamrich 0:3(-6,-7,-9)

Body domácích: Chlumský 2, Cherednik 2, Remunda 1, Jelínek 0

Body hostů: Jamrich 4,5, Trávníček 2,5, Chalupa 1,5, Thomka 1,5

Soutěž: 3. třída B

Hráno: Pinec Aréna 1. 11. 2012

 

AC Sparta H – TTC Praha B 10:2

Látal, Košek – Zahradník, Szilágyi 3:0(2,6,9), Shrbený, Pova – Houček, Jansa 3:1(8,4,-10,11), Košek – Houček 3:1(0,-11,4,4), Shrbený – Jansa 3:2(-5,8,11,-8,3), Pova – Szilágyi 3:0(3,3,3), Látal – Zahradník 0:3(-11,-7,-7), Shrbený – Houček 2:3(6,-10,-5,9,-8), Pova – Jansa 3:1(10,-6,9,2), Látal – Szilágyi 3:0(6,10,4), Košek – Zahradník 3:0(3,8,11), Pova – Houček 3:2(-7,10,-9,6,10), Látal – Jansa 3:0(5,8,8)

Body domácích: Pova 3,5, Látal 2,5, Košek 2,5, Shrbený 1,5

Body hostů: Zahradník 1, Houček 1

Soutěž: 5. třída A

Hráno: AC Sparta 30. 10. 2012

 

AC Sparta J – TTC Praha C 3:10

John, Remeň – Zahradník, Sobota 0:3(-7,-9,-5), Fritsh, Yaghob 3:0 w.o., John – Zahradník 0:3(-9,-8,-8), Remeň – Sobota 1:3(7,-8,-1,-5), Fritsh – Szilágyi 0:3(-8,-6,-9), Yaghob 3:0 w.o., Remeň – Zahradník 0:3(-7,-5,-4), Fritsh – Sobota 1:3(-4,-5,6,-7), Yaghob – Szilágyi 0:3(-4,-4,-5), John 3:0 w.o., Fritsh – Zahradník 0:3(-2,-6,-7), Yaghob – Sobota 0:3(-6,-7,-17), John – Szilágyi 1:3(-8,13,-8,-6)

Body domácích: w.o. 3, ostatní 0

Body hostů: Zahradník 3,5, Sobota 3,5, Szilágyi 3

Soutěž: 6. třída C

Hráno: AC Sparta 29. 10. 2012

 

TJ Sokol Břevnov Hradčany D – TTC Praha E 10:8

Zücker, Brož – Srníček, Nemejovský 3:1(9,6,-11,10), Zábranský, Hadač – Smíšek, Moravec 3:2(-9,13,-8,4,6), Zücker – Srníček 1:3(-8,-5,6,-8), Zábranský – Smíšek 1:3(7,-8,-6,-8), Hadač – Nemejovský 2:3(6,-10,-7,9,-9), Brož – Moravec 1:3(-8,-11,8,-8), Zábranský – Srníček 1:3(4,-8,-8,-4), Hadač – Smíšek 3:2(7,6,-8,-4,9), Brož – Nemejovský 3:0(8,7,2), Zücker – Moravec 3:1(8,-9,6,7), Hadač – Srníček 1:3(-4,-5,6,-7), Brož – Smíšek 3:2(6,-7,3,-8,12), Zücker – Nemejovský 3:1(6,-4,8,6), Zábranský – Moravec 3:1(8,9,-8,7), Brož – Srníček 1:3(-9,-3,6,-7), Zücker – Smíšek 0:3(-5,-10,-4), Zábranský – Nemejovský 3:0(7,7,7), Hadač – Moravec 3:1(-6,4,8,10)

Body domácích: Zücker 2,5, Brož 2,5, Zábranský 2,5, Hadač 2,5

Body hostů: Srníček 4, Smíšek 2, Moravec 1, Nemejovský 1

Soutěž: 6. třída A

Hráno: Břevnov 31. 10. 2012

 

TTC Praha F – SK vršovice B 8:10

Vondra, Hévr – Pocar, Buřil 3:2(4,10,-8,-8,7), Smíšek, Tůma – Jantač, Klabeček 3:1(9,9,-11,9), Vondra – Jantač 0:3(-6,-9,-8), Tůma – Pocar 2:3(-6,9,9,-4,-4), Hévr – Buřil 2:3(-9,13,-4,10,-9), Smíšek – Klabeček 3:1(7,6,-8,7), Tůma – Jantač 0:3(-5,-8,-8), Hévr – Pocar 2:3(8,7,-3,-4,-9), Smíšek – Buřil 3:0(7,11,7), Vondra – Klabeček 2:3(15,-4,5,-7,-7), Hévr – Jantač 0:3(-10,-7,-6), Smíšek – Pocar 3:2(5,-9,8,-11,4), Vondra – Buřil 3:1(7,-6,6,8), Tůma – Klabeček 2:3(9,-4,-9,3,-7), Smíšek – Jantač 2:3(8,-5,5,-6,-5), Vondra – Pocar 3:0(4,4,2), Tůma – Buřil 3:2(-9,4,-9,10,6), Hévr – Klabeček 1:3(-6,6,-7,-12)

Body domácích: Smíšek 3,5, Vondra 2,5, Tůma 1,5, Hévr 0,5

Body hostů: Jantač 4, Klabeček 3, Pocar 2, Buřil 1

Soutěž: 6. třída A

Hráno: Centrum zábavy Karlín 1. 11. 2012

 

TTC Praha A – SF SKK El Niňo Praha D 5:5

Malá, Bláhová – Michlová, Štolbová 3:1(-7,6,5,9), Malá – Michlová 3:0(9,3,7), Bláhová – Štolbová 3:0(5,7,4), Hanzlíčková – Kaucká 0:3(-6,-8,-7), Bláhová – Michlová 3:0(6,4,5), Malá – Kaucká 0:3(-6,-8,-9), Hanzlíčková – Štolbová 0:3(-7,-1,-9), Bláhová – Kaucká 2:3(-11,5,7,-13,-8), Hanzlíčková – Michlová 3:1(7,-6,6,9), Malá – Štolbová 1:3(-10,-7,9,-12)

Body domácích: Bláhová 2,5, Malá 1,5, Hanzlíčková 1

Body hostů: Kaucká 3, Štolbová 2, Michlová 0

Soutěž: 1. třída žen

Hráno: Centrum zábavy Karlín 2. 11. 2012


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je pondělí
22.01.2018