Na úvodní stránku





Vítězem Podzimní ceny Modřan se stal domácí Jan Škarban

Fuček Miloslav

2012-12-01

Žáci

Přečteno: 735

Komentářů: 0


V pořadí třetím turnajem série Grand Prix straších žáků byla Podzimní cena Modřan, kterou dnes vyhrál při účasti 31 žáků Jan Škarban ze Slavoje Praha. Škarban spolu se Šimůnkem vyhrál i čtyřhru.


Hrálo se v osmi skupinách z nichž dva postupovali do šestnáctky. Osttaní hráli soutěž útěchy, tedy o 17. až 31. místo. Vše se dohrávalo do konečného pořadí.

 

Skupina A

Stuchlík – Hoke 1:3(-8,9,-6,-10), Škarban – Stuchlík 3:0(7,9,4), Hoke – Škarban 0:3(-4,-8,-9)

 

Pořadí skupiny A

1. Jan Škarban – Slavoj Praha, 2. Daniel Hoke – Sportovní Jižní Město, 3. Jan Stuchlík – SK DDM Kotlářka El Niňo Praha

 

Skupina B

Franc – Bohovič 3:0(4,4,3), Sládek – Filová 3:1(7,7,-8,8), Bohovič – Filová 0:3(-3,-7,-4), Franc – Sládek 3:0(4,5,2), Sládek – Bohovič 3:0(3,7,6), Filová – Franc 0:3(-5,-3,-8)

 

Pořadí skupiny B

1. Michal Franc – Sportovní Jižní Město, 2. Matyáš Sládek – Slavoj Praha, 3. Simona Filová – Lokomotiva Vršovice, 4. Marek Bohovič – TTC Praha

 

Skupina C

Fausek – Buchar 3:1(2,8,-8,4), Malát – Skrčený 0:3(-5,-11,-6), Buchar – Skrčený 3:0(9,6,6), Fausek – Malát 3:0(2,5,3), Malát – Buchar 0:3(-8,-1,-3), Skrčený – Fausek 0:3(-6,-2,-10)

 

Pořadí skupiny C

1. Matěj Fausek – Sportovní Jižní Město, 2. Michael Buchar – SK DDM Kotlářka El Niňo Praha, 3. Václav Skrčený – Lokomotiva Vršovice, 4. Ondřej Malát – TTC Praha

 

Skupina D

Bialas – Kulveit 3:0(6,5,10), Špaček – Raffl 3:0(8,6,6), Kulveit – Raffl 3:2(-6,-6,7,10,9), Bialas – Špaček 3:1(6,7,-8,6), Špaček – Kulveit 3:2(2,9,-6,-6,8), Raffl – Bialas 0:3(-6,-3,-6)

 

Pořadí skupiny D

1. Filip Bialas – Sportovní Jižní Město, 2. Jan Špaček – SK DDM Kotlářka El Niňo Praha, 3. Jonáš Kulveit – Slavoj Praha, 4. Dan Raffl – Lokomotiva Vršovice

 

Skupina E

Macháček – Dvořáková 3:0(7,1,1), Hlavatý – Daníček 0:3(-7,-7,-6), Dvořáková – Daníček 0:3(-2,-6,-8), Macháček – Hlavatý 3:0(7,1,7), Hlavatý – Dvořáková 3:0(8,9,8), Daníček - Macháček 0:3(-5,-8,-8)

 

Pořadí skupiny E

1. Oldřich Macháček – SK DDM Kotlářka El Niňo Praha, 2. Adam Daníček – Sportovní Jižní Město, 3. Martin Hlavatý – SKST Liberec, 4. Anna Dvořáková – Avia Čakovice

 

Skupina F

Truc – Marat F. 3:0(7,7,7), Veselý – Šebl 0:3(-2,-7,-9), Marat F. - Šebl 1:3(-6,-6,9,-3), Truc – Veselý 3:0(7,9,7), Veselý – Marat F. 3:0(6,9,7), Šebl – Truc 1:3(6,-9,-7,-9)

 

Pořadí skupiny F

1. Petr Truc – Sportovní Jižní Město, 2. Jáchym Šebl – Slavoj Praha, 3. Martin Veselý – SKST Liberec, 4. Filip Marat – Sportovní Jižní Město

 

Skupina G

Šimůnek O. – Kubát 3:1(6,-3,9,11), Hévr – Košek 0:3(-7,-8,-9), Kubát – Košek 0:3(-3,-4,-8), Šimůnek O. - Hévr 3:0(4,5,8), Hévr – Kubát 3:0(4,6,6), Košek – Šimůnek O. 2:3(10,-5,-8, 4,-10)

 

Pořadí skupiny G

1. Ondřej Šimůnek – Slavoj Praha, 2. Martin Košek – SKST Liberec, 3. Gabriel Hévr – TTC Praha, 4. Petr Kubát – Viktorie Ořech

 

Skupina H

Vávrová – Vávra 3:0(7,3,2), Štěpánek – Appollonio 1:3(-6,5,-4,-8), Vávra - Appollonio 0:3(-4,-9,-5), Vávrová – Štěpánek 3:1(5,-6,1,5), Štěpánek – Vávra 3:1(3,5,-9,11), Appollonio – Vávrová 3:1(-9,8,10,5)

 

Pořadí skupiny H

1. Lukáš Appollonio – Sportovní Jižní Město, 2. Ivana Vávrová – Slavoj Praha, 3. Tomáš Štěpánek – Avia Čakovice, 4. Aleš Vávra – ZŠ Lužiny

 

Čtyřhra

 

Osmifinále

Škarban, Šimůnek O. - bay, Daníček, Marat F. - Košek, Hlavatý 0:3(-7,-7,-11), Macháček, Špaček – Sládek, Kulveit 3:1(6,8,-13,5), Veselý, Bohovič – Franc, Appollonio 0:3(-1,-3,-6), Vávrová, Šebl – Vávra, Kubát 3:0(7,7,8), Stuchlík, Buchar – Bialas, Hoke 1:3(-4,-9,6,-7), Raffl, Filová – Malát, Hévr 1:3(-8,-7,4,-3), Štěpánek, Dvořáková – Fausek, Truc 0:3(-3,-1,-9)

 

Čtvrtfinále

Škarban, Šimůnek O. – Košek, Hlavatý 0:3(-7,-7,-11), Macháček, Špaček – Franc, Appollonio 3:2(-8,4,-6,13,6), Vávrová, Šebl – Bialas, Hoke 3:2(6,7,-12,-10,6), Malát, Hévr – Fausek, Truc 0:3(-4,-3,-5)

 

Semifinále

Škarban, Šimůnek O. - Macháček, Špaček 3:0(4,6,9), Vávrová, Šebl – Fausek, Truc 0:3(-4,-3,-5)

 

Finále

Škarban, Šimůnek O. - Fausek, Truc 3:1(-5,7,9,9)

 

Pořadí čtyřher

1. Jan Škarban a Ondřej Šimůnek (oba Slavoj Praha), 2. Matěj Fausek a Petr Truc (oba Sportovní Jižní Město), 3. Oldřich Macháček a Jan Špaček (oba SK DDM Kotlářka El Niňo Praha) a Ivana Vávrová a Jáchym Šebl (oba Slavoj Praha)

 

Soutěž útěchy dvouher

 

Osmifinále

Skrčený – bay, Marat F. - Kulveit 0:3(-6,-3,-8), Hévr – Vávra 2:3(9,-7,-9,6,-11), Bohovič – Hlavatý 0:3(-3,-3,-5), Stuchlík – Dvořáková 3:0(4,4,5), Kubát – Veselý 2:3(-9,8,-6,4,-5), Štěpánek – Raffl 2:3(-7,13,8,-10,-9), Malát – Filová 3:0(6,-7,-3,7,8)

 

Čtvrtfinále (o 17. až 24. místo)

Skrčený – Kulveit 2:3(-7,-7,4,8,-6), Vávra – Hlavatý 0:3(-5,-5,-5), Stuchlík – Veselý 3:0(11,7,9), Raffl – Malát 3:1(4,7,-14,8)

 

Semifinále

Kulveit – Hlavatý 1:3(-8,-10,4,-5), Stuchlík – Raffl 3:1(9,-4,5,8)

 

Finále

Hlavatý – Stuchlík 3:0(1,5,12)

 

O 21. až 24. místo

Skrčený – Vávra 2:3(-11,9,-5,8,-13), Veselý – Malát 3:0(7,8,9)

 

O 21. místo

Vávra – Veselý 1:3(-4,-8,11,-10)

 

O 23. místo

Skrčený – Malát 3:2(-10,6,-6,8,9)

 

O 25. až 32. místo

Marat F. - bay, Hévr – Bohovič 3:0(2,5,8), Dvořáková – Kubát 2:3(-9,12,-8,9,-9), Štěpánek – Filová 1:3(-5,7,-5,-3)

 

O 25. až 28. místo

Marat F. - Hévr 0:3(-6,-7,-10), Kubát – Filová 0:3(-4,-4,-12)

 

O 25. místo

Hévr – Filová 3:2(2,-8,7,-10,13)

 

O 27. místo

Marat F. - Kubát 1:3(-8,11,-9,-9)

 

O 29. až 31. místo

Bohovič – bay, Dvořáková – Štěpánek 2:3(-8,-8,9,5,-7)

 

O 29. místo

Bohovič – Štěpánek 0:3(-7,-4,-7)

 

Hlavní soutěž

 

Osmifinále

Škarban – Košek 3:0(3,3,3), Vávrová – Macháček 0:3(-5,-9,-10), Truc – Sládek 3:0(5,8,7), Buchar – Bialas 0:3(-10,-8,-10), Fausek – Šebl 3:2(-11,-9,10,3,12), Špaček – Appollonio 2:3(-8,10,6,-6,-8), Šimůnek O. - Franc 3:2(9,-8,3,-9,7)

 

Čtvrtfinále

Škarban – Macháček 3:0(7,8,3), Truc – Bialas 3:1(3,10,-8,6), Fausek – Appollonio 3:2(6,-8,8,-10,7), Šimůnek O. - Franc 3:2(9,-8,3,-9,7)

 

Semifinále

Škarban – Truc 3:1(-9,5,7,4), Fausek – Šimůnek O. 1:3(7,-9,-10,-13)

 

Finále

Škarban – Šimůnek O. 3:0(4,8,4)

 

O 3. místo

Truc – Fausek 2:3(9,-11,5,-5,-7)

 

O 5. až 8. místo

Macháček – Bialas 1:3(4,-10,-9,-7), Appollonio – Franc 2:3(7,3,-7,-9,-9)

 

O 5. místo

Bialas – Franc 3:1(8,9,-7,8)

 

O 7. místo

Macháček – Appollonio 3:1(5,9,-6,8)

 

O 9. až 16. místo

Košek – Vávrová 0:3(-11,-8,-8), Sládek – Buchar 1:3(-10,6,-5,-7), Šebl – Špaček 0:3(-6,-9,-9), Hoke – Daníček 0:3(-3,-8,-6)

 

O 9. až 12. místo

Vávrová – Buchar 3:1(15,8,-6,8), Špaček – Daníček 2:3(-9,-16,9,6,-9)

 

O 9. místo

Vávrová – Daníček 3:1(6,2,-8,8)

 

O 11. místo

Buchar – Špaček 0:3(-9,-10,-11)

 

O 13. až 16. místo

Košek – Sládek 3:1(7,9,-9,1), Šebl – Hoke 3:1(5,8,-7,1)

 

O 13. místo

Košek – Šebl 3:2(-11,7,10,-3,7)

 

O 15. místo

Sládek – Hoke 3:0(4,16,9)

 

Celkové pořadí dvouher

1. Jan Škarban – Slavoj Praha, 2. Ondřej Šimůnek – Slavoj Praha, 3. Matěj Fausek – Sportovní Jižní Město, 4. Petr Truc – Sportovní Jižní Město, 5. Filip Bialas – Sportovní Jižní Město, 6. Michal Franc – Sportovní Jižní Město, 7. Oldřich Macháček – SK DDM Kotlářka El Niňo Praha, 8. Lukáš Appollonio – Sportovní Jižní Město Praha, 9. Ivana Vávrová – Slavoj Praha, 10. Adam Daníček – Sportovní Jižní Město, 11. Jan Špaček – SK DDM Kotlářka El Niňo Praha, 12. Michael Buchar . SK DDM Kotlářka El Niňo Praha, 13. Martin Košek – SKST Liberec, 14. Jáchym Šebl – Slavoj Praha, 15. Matyáš Sládek – Slavoj Praha, 16. Daniel Hoke – Sportovní Jižní Město, 17. Martin Hlavatý – SKST Liberec, 18. Jan Stuchlík – SK DDM Kotlářka El Niňo Praha, 19. Tomáš Kulveit – Slavoj Praha, 20. Dan Raffl – Lokomotiva Vršovice, 21. Martin Veselý – SKST Liberec, 22. Aleš Vávra – ZŠ Lužiny, 23. Václav Skrčený – Lokomotiva Vršovice, 24. Ondřej Malát – TTC Praha, 25. Gabriel Hévr – TTC Praha, 26. Simona Filová – Lokomotiva Vršovice, 27. Petr Kubát – Viktorie Ořech, 28. Filip Marat – Sportovní Jižní Město, 29. Tomáš Štěpánek – Avia Čakovice, 30. Marek Bohovič – TTC Praha, 31. Anna Dvořáková – Avia Čakovice


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je pondělí
22.01.2018