Na úvodní stránku





Naši dorostenci vybojovali 2. třídu, v 1. třídě vyhrála Kotlářka

Fuček Miloslav

2014-11-09

Dorost

Přečteno: 568

Komentářů: 0


V neděli pokračoval pražský přebor družstev mládeže družstev na Elizze kategorií dorostu. V 2. třídě se sešlo 11 týmů, které budou v lednovém kole rozděleny do 2. a 3. třídy.


Od rána se v herně Elizzy hrála 1. třída, v níž svádělo velmi vyrovnané boje šest týmů a tak začínala na ni navazující 2. třéda o hodin u později, než bylo plánováno. Proto byl zvolen úsporný systém tří skupin. První dva ze skupin postupují do 2. třídy, zbylé týmy budou hrát 3. třídu.

 

1. třída

 

Kotlářka B – Kotlářka C 3:0

Dusík – Kubát 3:2(7,-8,3,-12,10), Šálený – Buchar 3:1(7,-5,9,5), Krejcar – Přída 3:1(7,5,-8,7)

Sportovní JM B – Sportovní JM A 3:2

Daníček – Bialas 3:0(4,5,7), Slobodzian – Fausek 3:2(-9,9,11,-10,4), Truc – Marat P. 2:3(-3,7,-4,10,-8), Daníček – Fausek 1:3(-8,9,-9,-13), Slobodzian – Bialas 3:1(-2,8,10,6)

Slavoj Praha B – Slavoj Praha A 1:3

Šebl – Škarban 0:3(-2,-6,-8), Novák – Pašek 0:3(-5,-10,-4), Kulveit – Šimůnek 3:2(2,7,-10,-7,7), Šebl – Pašek D. 2:3(-8,-8,9,5,-6)

Kotlářka C – Slavoj Praha A 2:3

Buchar – Škarban 3:1(5,-14,7,7), Kubát – Pašek D. 2:3(-10,-10,5,8,-7), Přída – Šimůnek 3:0(7,9,7), Buchar – Pašek D. 2:3(6,-9,4,-6,-6), Kubát – Škarban 1:3(-6,-3,9,-7)

Sportovní JM A – Slavoj Praha B 3:0

Marat P. - Kulveit 3:1(8,12,-9,3), Fausek – Novák 3:0(9,4,8), Bialas – Zeidler 3:0(9,8,7)

Kotlářka B – Sportovní JM B 3:1

Dusík – Slobodzian 3:1(-8,4,7,9), Šálený – Truc 3:0(10,3,8), Krejcar – Daníček 2:3(-6,-9,8,7,-6), Dusík – Truc 3:0(6,2,5)

Sportovní JM B – Kotlářka C 1:3

Truc – Kubát 3:0(8,9,9), Slobodzian – Buchar 0:3(-9,-7,-7), Daníček – Přída 1:3(11,-8,-8,-4), Truc – Buchar 1:3(6,-8,-5,-8)

Slavoj Praha B – Kotlářka B 0:3

Zeidler – Šálený 0:3(-2,-1,-4), Šebl – Dusík 0:3(-8,-2,-11), Novák – Krejcar 0:3(-5,-13,-7)

Slavoj Praha A – Sportovní JM A 0:3

Škarban – Marat P. 2:3(-10,5,8,-6,-4), Pašek D. – Fausek 0:3(-8,-6,-5), Šimůnek – Bialas 0:3(-10,-7,-6)

Kotlářka C – Sportovní JM A 1:3

Buchar – Marat P. 3:1(12,-10,9,10), Kubát – Fausek 0:3(-9,-3,-7), Přída – Bialas 0:3(-4,-9,-5), Buchar – Fausek 1:3(10,-9,-10,-8)

Kotlářka B – Slavoj Praha A 3:0

Dusík – Škarban 3:2(4,-9,9,-8,4), Šálený – Šimůnek 3:0(4,7,8), Krejcar – Pašek D. 3:2(7,-2,6,-6,7), Dusík – Šimůnek 3:1(-8,3,7,8)

Sportovní JM B – Slavoj Praha B 3:0

Truc – Šebl 3:1(6,6,-13,8), Slobodzian – Kulveit 3:0(5,5,7), Daníček – Zeidler 3:1(8,-8,5,8)

Slavoj Praha B – Kotlářka C 3:1

Šebl – Kubát 3:1(-7,9,9,6), Kulveit – Buchar 0:3(-7,-4,-3), Novák – Přída 3:2(-8,8,10,-8,3), Šebl – Buchar 3:1(-6,10,7,5)

Slavoj Praha A – Sportovní JM B 2:3

Škarban – Slobodzian 3:1(4,10,-8,9), Pašek D. – Daníček 3:2(6,13,-4,-6,4), Šimůnek – Truc 1:3(-8,11,-12,-10), Škarban – Daníček 0:3(-8,-9,-1), Pašek D. – Slobodzian 2:3(9,-4,13,-3,-4)

Sportovní JM A – Kotlářka B 2:3

Marat P. - Šálený 3:1(1,-11,7,7), Fausek – Dusík 2:3(-11,10,-7,7,-6), Bialas – Krejcar 0:3(-5,-9,-4), Marat P. - Dusík 3:1(-10,5,7,9), Fausek – Šálený 0:3(-13,-5,-9)

 

Pořadí 1. třídy dorostu

1. Kotlářka B 15, 2. Sportovní JM B 11, 3. Sportovní JM A 11, 4. Slavoj Praha A 9, 5. Slavoj Praha B 7, 6. Kotlářka C 7

 

2. třída

 

Skupina A

Sokol Nusle A – Avia Čakovice A 3:0

Lamprecht – Dvořáková 3:0(11,7,4), Laube – Štěpánek 3:1(8,-8,10,6), Tichý – Hájek 3:0(5,3,8)

Slavoj Praha C – ABC Braník A 3:0

Pašek A. - Hájek J. 3:0(4,6,3), Buček – Hájek O. 3:0(6,8,12), Vaněk – Hruška 3:0(7,7,2)

Avia Čakovice A – ABC Braník A 3:0

Hájek A. - Hájek J. 3:0(7,8,2), Štěpánek – Hájek O. 3:0(3,2,4), Dvořáková – Hruška 3:0(5,2,6)

Sokol Nusle A – Slavoj Praha C 3:2

Lamprecht – Vaněk 3:0(19,6,8), Tichý – Buček 3:0(4,9,10), Laube – Pašek A. 0:3(-6,-9,-2), Lamprecht – Buček 1:3(-10,-6,8,-8), Tichý – Vaněk 3:0(8,6,7)

Slavoj Praha C – Avia Čakovice A 3:0

Pašek A. - Štěpánek 3:0(3,7,5), Buček – Dvořáková 3:0(10,5,10), Vaněk – Hájek A. 3:1(-9,16,8,5)

ABC Braník A – Sokol Nusle A 0:3

Hájek J. - Lamprecht 0:3(-2,-3,-3), Hájek O. - Tichý 0:3(-1,-4,-8), Hruška – Laube 0:3(-2,-3,-6)

 

Pořadí skupiny A

1. Sokol Nusle A 9, 2. Slavoj Praha C 7, 3. Avia Čakovice A 5, 4. ABC Braník A 3

 

Skupina B

Sportovní JM C – Sokol Michle A 3:0

Groh – Urban 3:1(3,2,-8,3), Dvořák P. - Koubek 3:0(3,4,7), Marat F. - Urbanová 3:0(3,2,4)

TTC Praha A – ZŠ Lužiny A 3:0

Malát – Vávra 3:1(8,-5,7,7), Sedláček – Olšák 3:2(6,5,-8,-9,9), Kelbl – Oliva 3:0(8,4,2)

Sokol Michle A – ZŠ Lužiny A 0:3

Koubek – Vávra 2:3(-8,9,-8,6,-6), Urban – Olšák 0:3(-6,-8,-7), Urbanová – Oliva 0:3(-6,-6,-7)

Sportovní JM C – TTC Praha A 3:0

Marat F. - Malát 3:0(5,9,12), Dvořák P. - Sedláček 3:0(3,4,7), Groh – Kelbl 3:0(9,5,5)

TTC Praha A – Sokol Michle A 3:1

Malát – Urban 3:1(5,5,7), Sedláček – Koubek 1:3(-6,9,-4,-5), Kelbl – Urbanová 3:0(4,6,6), Malát – Koubek 3:1(-11,8,9,7), Sedláček – Urban 3:0(1,4,8)

ZŠ Lužiny A – Sportovní JM C 0:3

Vávra - Marat F. 1:3(-8,9,-9,-10), Olšák – Groh 0:3(-9,-6,-7), Oliva – Dvořák P. 0:3(-6,-7,-6)

 

Pořadí skupiny B

1. Sportovní JM C 9, 2. TTC Praha A 7, 3. ZŠ Lužiny A 5, 4. Sokol Michle A 3

 

Skupina C

ABC Braník B – Slovan Bohnice A 0:3

Pollak – Komín 1:3(-4,4,-8,-6), Převrátil – Kouba 0:3(-5,-8,-6), Knížek – Cihlář 0:3(-8,-7,-4), Pollak – Kouba 0:3(-6,-3,-3), Převrátil – Komín 0:3(-4,-5,-6)

TTC Klánovice A – ABC Braník B 3:0

Ščuka – Převrátil 3:0(7,8,8), Fryš – Pollak 3:1(2,6,-9,5), Zoulík – Knížek 3:0(4,5,5), Ščuka – Pollak 3:0(3,4,4), Fryš – Převrátil 3:0(5,3,3)

Slovan Bohnice A – TTC Klánovice A 3:2

Komín – Ščuka 2:3(10,11,-6,-8,-9), Cihlář – Zoulík 2:3(-9,8,-4,5,-9), Kouba – Fryš 3:1(-5,7,7,8), Komín – Zoulík 3:0(7,5,5), Cihlář – Ščuka 3:1(-5,15,10,5)

 

Pořadí skupiny C

1. Slovan Bohnice 6, 2. TTC Klánovice A 4, 3. ABC Braník B 2

 

Zatímco 1. třída bude 30. 1. 2015 pokračovat ve stejném složení, 2. třída se rozdělí na 2. a 3. třídu. Právo účasti v 2. třídě si vybojovaly týmy na 1. a 2. místě jednotlivých skupin, tedy Sokol Nusle A, Slavoj Praha C, Sportovní JM C, TTC Praha A, Slovan Bohnice A, TTC Klánovice A. Zbylé týmy plus případně nově přihlášené týmy budou hrát 3. třídu. Proto zvažujeme v lednu postavit tým B, kde by si v případě zájmu mohli zahrát 3. třídu např. Adam Petr, Jan Bláha, Vojta Podrazil, Václav Podrazil, Radek Netík, Samuel Galan či Petr Novák, Dominik Vrba či Daniel Burian popř. i Vojtěch Hes nebo Bartoloměj Srb. Hráčů je dostatek, takže klidně by mohl být i C tým.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je pátek
21.09.2018