Na úvodní stránku





Vítězem CZ Cupu nejmladšího žactva se stal Václav Podrazil

Fuček Miloslav

2015-01-19

Žáci

Přečteno: 501

Komentářů: 0


Třetím vítězstvím po sobě ve Velké ceně Centra zábavy Karlín upevnil včera Václav Podrazil své celkové vedení.


Úplně posledním turnajem v Centru zábavy Karlín byl včera CZ Cup nejmladšího žactva. Jeho vítězem se stal Václav Podrazil, který spolu s Janem Hofmanem vyhrál i čtyřhru.

 

Při účasti desti hráčů s ehrálo ve dvou skupinách z nichž postupovali tři a zbylí hráli útěchu. Čtyřhry se hrály systémem každý s každým.

 

Dvouhry – 1. stupeň

 

Skupina A

Koutecká – Novohradský 0:3(-7,-3,-3), Němeček -Mikula 3:0(7,8,2), Novodvorský – Němeček 1:3(-6,-4,7,-5), Podrazil – Koutecká 3:0(1,1,2), Němeček – Podrazil 0:3(-3,-3,-3), Mikula – Novohradský 3:2(-9,6,-8,10,-5), Podrazil – Mikula 3:0(1,3,6), Koutecká – Němeček 0:3(-2,-4,-1), Mikula – Koutecká 3:0(2,2,7), Novohradský – Podrazil 0:3(-4,-2,-1)

 

Pořadí skupiny A:

1. Václav Podrazil – TTC Praha, 2. Tomáš Němeček - Sokol Stodůlky, 3. Matěj Mikula – SK Vršovice, 4. Vojtěch Novohradský – Sokol Stodůlky, 5. Anna Koutecká - SK Vršovice

 

Skupina B

Hofman – Šálek 3:0(4,7,1), Jírovec – Hánová 3:2(-8,-9,3,7,6), Šálek – Jírovec 2:3(-6,10,8,-6,-8), Handlová – Hofman 2:3(4,8,-7,-9,-9), Jírovec – Handlová 0:3(-1,-4,-3), Hánová – Šálek 0:3(-8,-11,-6), Handlová – Hánová 3:0(2,5,1), Hofman – Jírovec 3:0(3,1,3), Hánová – Hofman 0:3(-2,-0,-1), Šálek – Handlová 0:3(-1,-8,-1)

 

Pořadí skupiny B

1. Jan Hofman – Sparta Praha, 2. Natálie Handlová – Slovan Bohnice, 3. Jan Jírovec – Sokol Stodůlky, 4. Jakub Šálek – SK Vršovice, 5. Barbora Hánová – SK Vršovice

 

Čtyřhry

 

Hánová, Koutecká – Handlová, Němeček 0:3(-3,-10,-5), Novohradský, Jírovec – Podrazil, Hofman 0:3(-2,-1,-4), Handlová, Němeček – Novohradský, Jírovec 3:0(11,6,4), Mikula, Šálek – Hánová, Koutecká 3:0(6,4,6), Novohradský, Jírovec – Mikula, Šálek 3:1(5,-9,10,5), Podrazil, Hofman – Handlová, Němeček 3:0(8,5,7), Mikula, Šálek – Podrazil, Hofman 0:3(-4,-6,-7), Hánová, Koutecká – Novohradský, Jírovec 0:3(-4,-5,-2), Podrazil, Hofman – Hánová, Koutecká 3:0(1,8,3), Handlová, Němeček – Mikula, Šálek 3:0(4,3,1)

 

Pořadí čtyřher

1. Vojtěch Podrazil – TTC Praha a Jan Hofman – Sparta Praha, 2. Natálie Handlová – Slovan Bohnice a Tomáš Němeček – Sokol Stodůlky, 3. Vojtěch Novohradský a Jan Jírovec – oba Sokol Stodůlky, 4. Matěj Mikula a Jakub Šálek – oba SK Vršovice, 5. Barbora Hánová a Anna Koutecká – obě SK Vršovice

 

Dvouhry – 2. stupeň

 

Čtvrtfinále

Podrazil – bye, Handlová – Mikula 3:0(9,1,3), Hofman – bye, Němeček – Jírovec 3:1(6,-5,8,6)

 

Semifinále

Podrazil – Handlová 3:0(11,5,5), Hofman – Němeček 3:0(1,6,1)

 

Finále

Podrazil – Hofman 3:1(-9,4,7,10)

 

O 3. místo

Handlová – Němeček 3:0(1,3,4)

 

O 5. místo

Mikula – Jírovec 3:2(7,8,-7,-10,7)

 

Útěcha – semifinále o 7. až 10. místo

Novohradský – Hánová 3:1(9,6,-7,7), Šálek – Koutecká 2:3(-5,7,9,-7,-7)

 

Útěcha – Finále o 7. místo

Novohradský – Koutecká 3:0(9,5,6)

 

O 9.místo

Hánová – Šálek 2:3(-8,-7,9,8,-7)

 

Pořadí dvouher

1. Václav Podrazil – TTC Praha, 2. Jan Hofman – Sparta Praha, 3. Natálie Handlová – Slovan Bohnice, 4. Tomáš Němeček – Sokol Stodůlky, 5. Matěj Mikula – SK vršovice, 6. Jan Jírovec – Sokol Stodůlky, 7. Vojtěch Novohradský – Sokol Stodůlky, 8. Anna Koutecká – SK Vršovice, 9. Jakub Šálek – SK vršovice, 10. Barbora Hánová – SK Vršovice

 

Pořadí dvouher Velké ceny Centra zábavy Karlín po 3. turnaji

1. Václav Podrazil – TTC Praha 6000, 2. Jan Hofman – Sparta Praha 5600, 3. Matěj Mikula – SK Vršovice 4100, 4. Radom Votava – SK Hamr 3600, 5. Jan Rousek – TTC Praha 3000, 6. - 7. Roman Shyrokoryadov – SK Vršovice a Matheos Remunda – Sparta Praha oba 2700, 8. Jakub Šálek – SK Vršovice 2200, 9. Ondřej Melíšek – Sparta Praha 1900, 10. Natálie Handlová – Slovan Bohnice 1800, 11. - 12. Štěpán Kukla – Kotlářka a Tomáš Němeček – Sokol Stodůlky oba 1700, 13. Patrik Bareš – Sparta Praha 1600, 14. Jan Jírovec – Sokol Stodůlky 1500, 15. Vojtěch Novohradský – Sokol Stodůlky 1400, 16. Anna Koutecká – SK Vršovice 1301, 17. - 18. Lukáš Flandera – Sparta Praha a Johan Višna – Kotlářka oba 1300, 19. Lucie Kudrnová – Kotlářka 1100, 20. Patrik Sedlecký – TTC Praha 901, 21. Barbora Hánová – SK Vršovice 801

 

Pořadí dvouher Velké ceny Centra zábavy Karlín po 3. turnaji

1. Václav Podrazil – TTC Praha 6000, 2. Jan Hofman – Sparta Praha 5700, 3. Radim Votava – SK Hamr 3800, 4. - 5. Jan Rousek a Patrik Sedlecký – oba TTC Praha oba 3600, 6. Ondřej Melíšek – Sparta Praha 2000, 7. Matheos Remunda – Sparta Praha 1901, 8. - 11. Štěpán Kukla – Kotlářka, Patrik Bareš – Sparta Praha, Natálie Handlová – Slovan Bohnice a Tomáš Němeček – Sokol Stodůlky všichni 1900, 12. - 13. Vojtěch Novohradský a Jan Jírovec – oba Sokol Stodůlky oba 1800, 14. Matěj Mikula – SK Vršovice 1702, 15. Jakub Šálek – SK Vršovice 1701, 16. - 18. Roman Shyrokoryadov, Barbora Hánová a Anna Koutecká – všichni SK Vršovice všichni 2, 19. - 20. Lukáš Flandera – Sparta Praha a Johan Višna – Kotlářka oba 1

 

S ohledem na ukončení provozu v Centru zábavy Karlín a probíhajícím jednáním není zatím jasno, kde bude Velké cena Centra zábavy Karlín pokračovat a tudíž není stanoven ani termín dalšího turnaje. Turnaje uvedené v kalendáři akcí proběhnou, ale s velkou pravděpodobností ve změněných termínech.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je pátek
21.09.2018