Na úvodní stránku





Sobotní Grand Prix nejmladších a starších žáků s úspěchy Vaška Podrazila a Tomáše Sedláčka

Fuček Miloslav

2015-02-15

Žáci

Přečteno: 573

Komentářů: 0


V sobotu se konalo na Spartě Grand Prix nejmladšího žactva, v kterém skončil na 4. místě Vašek Podrazil a na Kotlářce Grand Prix staršího žactva, kde se umístil na 6. místě Tomáš Sedláček.


Nejmladší žactvo

 

Skupina A

Pisár – Nádvorník 3:0, Zelený – Sochor 0:3, Nádvorník – Sochor 0:3, Pisár – Zelený 3:0, Zelený – Nádvorník 3:2, Sochor – Pisár 0:3

 

Pořadí skupiny A

1. Jan Pisár – KST Rakovník, 2. David Sochor – Stadion Žižkov, 3. Jonáš Zelený – Kotlářka, 4. Václav Nádvorník – Slavoj Praha

 

Skupina B

Zlámal – Pisárová 1:3, Kopecký – Zlámal 3:0, Pisárová – Kopecký 0:3

 

Pořadí skupiny B

1. Michael Kopecký – Kotlářka, 2. Kateřina Pisárová – KST Rakovník, 3. Vojtěch Zlámal – Sportovní JM

 

Skupina C

Votava – Gräf 0:3, Koběrský – Votava 3:0, Gräf – Koběrský 1:3

 

Pořadí skupiny C

1. Matěj Koběrský – Kotlářka, 2. Adam Gräf – Slavoj Praha, Radim Votava – SK Hamr

 

Skupina D

Benák – Gajda 3:1, Podrazil – Benák 3:0, Gajda – Podrazil 1:3

 

Pořadí skupiny D

1. Václav Podrazil – TTC Praha, 2. Jan Benák – Sportovní JM, 3. Jonáš Gajda – Kotlářka

 

Skupina E

Černý – Knop 3:0, Mašek – Kelnárová 0:3, Knop – Kelnárová 1:3, Černý – Mašek 3:0, Mašek – Knop 3:2, Kelnárová – Černý 0:3

 

Pořadí skupiny E

1. Martin Černý – STC Slaný, 2. Antonie Kelnárová – ZŠ Lužiny, 3. Milan Mašek – Slavoj Praha, 4. Jiří Knop – Kotlářka

 

Skupina F

Rochowanski – Šíp 1:3, Chadima – Rochowanski 1:3, Šíp – Chadima 3:2

 

Pořadí skupiny F

1. Martin Šíp – Kotlářka, 2. Jan Rochowanski – Sportovní JM, 3. Ondřej Chadima – STC Slaný

 

Skupina G

Luxemburk – Brada 3:0, Stránský – Handlová 0:3, Brada – Handlová 0:3, Luxemburk – Stránský 3:1, Stránský – Brada 3:1, Handlová – Luxemburk 3:0

 

Pořadí skupiny G

1. Natálie Handlová – Slovan Bohnice, 2. Filip Luxemburk – Kotlářka, 3. Matyáš Stránský – Sokol Mnichovo Hradiště, 4. Lukáš Brada – Slavoj Praha

 

Skupina H

Mlejnek – Kokoška 3:0, Jaroňová – Melíšek 0:3, Kokoška – Melíšek 0:3, Mlejnek – Jaroňová 3:0, Jaroňová – Kokoška 2:3, Melíšek – Mlejnek 3:1

 

Pořadí skupiny H

1. Ondřej Malíšek – Sparta Praha, 2. Antonín Mlejnek – Loko Nymburk, 3. Matěj Kokoška – Loko Vršovice, 4. Karolína Jaroňová – Sokol Krchleby

 

Osmifinále

Pisár – Pisárová 3:2, Luxemburk – Černý 3:1, Melíšek – Benák 3:0, Rochowanski – Koběrský 3:0, Podrazil – Sochor 3:2, Kelnárová – Handlová 2:3

 

Čtvrtfinále

Pisár – Luxemburk 3:0, Melíšek – Koběrský 0:3, Podrazil – Handlová 3:0, Mlejnek – Kopecký 0:3

 

Semifinále

Pisár – Koběrský 3:1, Podrazil – Kopecký 0:3

 

Finále

Pisár – Kopecký 3:0

 

O 3. místo

Koběrský – Podrazil 3:1

 

O 5. až 8. místo

Luxemburk – Melíšek 3:0, Handlová – Mlejnek 0:3

 

O 5. místo

Luxemburk – Mlejnek 3:0

 

O 7. místo

Melíšek – Handlová 0:3

 

O 9. až 16. místo

Pisárová – Černý 0:3, Benák – Rochowanski 1:3, Sochor – Kelnárová 3:1, Šíp – Gräf 3:1

 

O 9. až 12. místo

Černý – Rochowanski 3:0, Sochor – Šíp 3:0

 

O 9. místo

Černý – Sochor 3:0

 

O 11. místo

Rochowanski – Šíp 1:3

 

O 13. až 16. místo

Pisárová – Benák 3:2, Kelnárová – Gräf 3:0

 

O 13. místo

Pisárová – Kelnárová 1:3

 

O 15. místo

Benák – Gräf 3:0

 

Soutěž útěchy

 

Předkolo

Knop – Votava 3:0, Gajda – Brada 2:3, Nádvorník – Chadima 2:3, Zlámal – Jaroňová 3:0

 

O 17. až 24. místo

Kokoška – Knop 0:3, Brada – Zelený 3:0, Stránský – Chadima 1:3, Zlámal – Mašek 3:2

 

O 17. až 20. místo

Knop – Brada 1:3, Chadima – Zlámal 3:0

 

O 17. místo

Brada – Chadima 0:3

 

O 19. místo

Knop – Zlámal 0:3

 

O 21. až 24. místo

Kokoška – Zelený 0:3, Stránský – Mašek 3:0

 

O 21. místo

Zelený – Stránský 1:3

 

O 23. místo

Kokoška – Mašek 0:3

 

O 25. až 28. místo

Votava – Gajda 1:3, Nádvorník – Jaroňová 3:0

 

O 25. místo

Gajda – Nádvorník 3:0

 

O 27. místo

Votava – Jaroňová 3:0

 

Pořadí dvouher

1. Jan Pisár – KST Rakovník, 2. Michael Kopecký – Kotlářka, 3. Matěj Koběrský – Kotlářka, 4. Václav Podrazil – TTC Praha, 5. Filip Luxemburk – Kotlářka, 6. Antonín Mlejnek – Loko Nymburk, 7. Natálie Handlová – Slovan Bohnice, 8. Ondřej Melíšek – Sparta Praha, 9. Martin Černý – STC Slaný, 10. David Sochor – Stadion Žižkov, 11. Martin Šíp – Kotlářka, 12. Jan Rochowanski – Sportovní JM, 13. Antonie Kelnárová – ZŠ Lužiny, 14. Kateřina Pisárová – KST Rakovník, 15. Jan Benák – Sportovní JM, 16. Adam Gräf – Slavoj Praha, 17. Ondřej Chadima – STC Slaný, 18. Lukáš Brada – Slavoj Praha, 19. Vojtěch Zlámal – Sportovní JM, 20. Jiří Knop – Kotlářka, 21. Matyáš Stránský – Sokol Mnichovo Hradiště, 22. Jonáš Zelený – Kotlářka, 23. Milan Mašek – Slavoj Praha, 24. Matěj Kokoška – Loko Vršovice, 25. Jonáš Gajda – Kotlářka, 26. Václav Nádvorník – Slavoj Praha, 27. Radim Votava – SK Hamr, 28. Karolína Jaroňová – Sokol Krchleby

 

Čtyřhry

Osmifinále

Pisár, Podrazil – bye, Knop, Šíp – Gräf, Mašek 3:1, Mlejnek, Handlová – Benák, Rochowanski 3:2, Votava, Kokoška – Černý, Chadima 0:3, Luxemburk, Kelnárová – Brada, Nádvorník 3:0, Pisárová, Jaroňová – Melíšek, Sochor 0:3, Gajda, Zelený – Zlámal, Stránský 3:2, Kopecký, Koběrský – bye

 

Čtvrtfinále

Pisár, Podrazil – Knop, Šíp 3:0, Mlejnek, Handlová – Černý, Chadima 0:3, Luxemburk, Kelnárová – Melíšek, Sochor 3:1, Gajda, Zelený – Kopecký, Koběrský 0:3

 

Semifinále

Pisár, Podrazil – Černý, Chadima 3:0, Luxemburk, Klenárová – Kopecký, Koběrský 2:3

 

Finále

Pisár, Podrazil – Kopecký, Koběrský 1:3

 

Pořadí čtyřher

1. Michael Kopecký a Matěj Koběrský – oba Koltářka, 2. Jan Pisár – KST Rakovník a Václav Podrazil – TTC Praha, 3. Martin Černý a Ondřej Chadima – oba STC Slaný a Filip Luxemburk – Kotlářka a Antonie Klenárová – ZŠ Lužiny

 

Starší žactvo

 

Skupina A

Ezr – Fales 3:1, Šebl – Ezr 3:0, Fales – Šebl 0:3

 

Pořadí skupiny A

1. Jáchym Šebl – Slavoj Praha, 2. František Ezr – Kotlářka, 3. Matyáš Fales – Sparta Praha

 

Skupina B

Kulveit – Němec 3:0, Brož – Sedláček 3:2(7,10,-4,-7,10), Němec – Sedláček 0:3(-6,-9,-9), Kulveit – Brož 3:0, Brož – Němec 3:1, Sedláček – Kulveit 1:3(8,-8,-8,-8)

 

Pořadí skupiny B

1. Jonáš Kulveit – Slavoj Praha 5(4:3), 2. Tomáš Sedláček – TTC Praha 5(5:4)3. Patrik Brož – Kotlářka 5(3:5), 4. Filip Němec – Kotlářka 3

 

Skupina C

Krameš – Kuba 3:0, Náhlik – Chrástek 3:0, Kuba – Chrástek 3:1, Krameš – Náhlik 3:0, Náhlik – Kuba 3:0, Chrástek – Krameš 0:3

 

Pořadí skupiny C

1. Jan Krameš – Loko Vršovice, 2. Pavol Náhlik – Kotlářka, 3. Vojtěch Kuba – Sparta Praha, 4. Martin Chrástek – Sportovní JM

 

Skupina D

Přída – Kaplan 3:0, Veselý – Cihlář 3:2, Kaplan – Cihlář 0:3, Přída – Veselý 3:0, Veselý – Kaplan 3:0, Cihlář – Přída 1:3

 

Pořadí skupiny D

1. Kryštof Přída – Kotlářka, 2. Filip Veselý – Loko Vršovice, 3. Matěj Cihlář – Slovan Bohnice, 4. Jakub Kaplan – Koltářka

 

Skupina E

Marat – Wolff 3:0, Buchtová – Pašek 0:3, Wolff – Pašek 0:3, Marat – Buchtová 3:0, Buchtová – Wolff 2:3, Pašek – Marat 1:3

 

Pořadí skupiny E

1. Filip Marat – Sportovní JM, 2. Adam Pašek – Slavoj Praha, 3. Milan Wolff – Kotlářka, 4. Tereza Buchtová – Kotlářka

 

Skupina F

Knobloch – Seidlová 3:0, Beránek – Bartoňová 3:2, Seidlová – Bartoňová 0:3, Knobloch – Beránek 3:2, Beránek – Seidlová 3:0, Bartoňová – Knobloch 1:3

 

Pořadí skupiny F

1. Miroslav Knobloch – Loko Vršovice, 2. Matěj Beránek – Kotlářka, 3. Tereza Bartoňovbá – Slovan Bohnice, 4. Monika Seidlová – Kotlářka

 

Skupina G

Kohlmanová – Kratochvíl 3:1, Khalaila – Kaucký 0:3, Kratochvíl – Kaucký 0:3, Kohlmanová – Khalaila 3:1, Khalaila – Kratochvíl 3:0, Kaucký – Kohlmanová 3:0

 

Pořadí skupiny G

1. Jakub Kaucký – Kotlářka, 2. Aneta Kohlmanová – Sparta Praha, 3. Adam Khalaila – Kotlářka, 4. David Kratochvíl – Sportovní JM

 

Skupina H

Beran M. - Suk 3:0, Krupičková – Vaněk 0:3, Suk – Vaněk 1:3, Beran M. - Krupičková 3:0, Krupičková – Suk 1:3, Vaněk – Beran M. 3:0

 

Pořadí skupiny H

1. Petr Vaněk – Slavoj Praha, 2. Matěj Beran – Kotlářka, 3. Matouš Suk – Sparta Praha, 4. Tereza Krupičková – Slovan Bohnice

 

Osmifinále

Šebl – Beránek 3:0, Veselý – Kaucký 0:3, Vaněk – Sedláček 0:3(-2,-9,-7), Beran M. - Krameš 1:3, Přída – Marat 3:0, Ezr – Pašek 1:3, Knobloch – Náhlik 3:2, Kohlmanová – Kulveit 0:3

 

Čtvrtfinále

Šebl – Kaucký 3:1, Sedláček – Krameš 0:3(-8,-11,-9), Přída – Pašek 3:0, Knobloch – Kulveit 0:3

 

Semifinále

Šebl – Krameš 3:2(-10,-10,4,6,7), Přída – Kulveit 0:3(-7,-5,-6)

 

Finále

Šebl – Kulveit 3:0(8,11,7)

 

O 3. místo

Krameš – Přída 3:2(-14,9,5,-7,1)

 

O 5. až 8. místo

Kaucký – Sedláček 2:3(-8,8,-8,6,-7), Pašek – Knobloch 3:1

 

O 5. místo

Sedláček – Pašek 0:3(-8,-9,-11)

 

O 7. místo

Kaucký – Knobloch 2:3

 

O 9. až 16. místo

Beránek – Veselý 0:3, Vaněk – Beran M. 1:3, Marat – Ezr 3:0, Náhlik – Kohlmanová 0:3

 

O 9. až 12. místo

Veselý – Beran M. 1:3, Marat – Kohlmanová 2:3

 

O 9. místo

Beran M. - Kohlmanová 3:2

 

O 11. místo

Veselý – Marat 3:1

 

O 13. až 16. místo

Beránek – Vaněk 0:3, Ezr – Náhlik 3:1

 

O 13. místo

Vaněk – Ezr 3:1

 

O 15. místo

Beránek – Náhlik 0:3

 

Soutěž útěchy

 

Semifinále

Fales – Kuba 3:0, Cihlář – Brož 3:1

 

Finále

Fales – Cihlář 3:2

 

Pořadí dvouhry

1. Jáchym Šebl – Slavoj Praha, 2. Jonáš Kulveit – Slavoj Praha, 3. Jan Krameš – Loko Vršovcice, 4. Kryštof Přída – Kotlářka, 5. Adam Pašek – Slavoj Praha, 6. Tomáš Sedláček – TTC Praha, 7. Miroslav Knobloch – Loko Vršovice, 8. Jakub Kaucký – Kotlářka, 9. Matěj Beran – Kotlářka, 10. Aneta Kohlmanová – Sparta Praha, 11. Filip Veselý – Loko Vršovice, 12. Filip Marat – Sportovní JM, 13. Petr Vaněk – Slavoj Praha, 14. František Ezr – Kotlářka, 15. Pavol Náhlik – Kotlářka, 16. Matěj Beránek – Kotlářka

 

Pořadí soutěže útěchy

1. Matyáš Fales – Sparta Praha, 2. Matěj Cihlář – Slovan Bohnice, 3. Vojtěch Kuba – Sparta Praha a Patrik Brož – Kotlářka

 

Čtyřhra

 

Semifinále

Šebl, Kulveit – Náhlik, Ezr 3:0, Přída, Kaucký – Beran M., Brož 3:0

 

Finále

Šebl, Kulveit – Přída, Kaucký 3:2(17,5,-8,-8,3)

 

Pořadí čtyřhry

1. Jáchym Šebl a Jonáš Kulveit – oba Slavoj Praha, 2. Kryštof Přída a Jakub Kaucký – oba Kotlářka, 3. Pavol Náhlik a František Ezr – oba Kotlářka a Matěj Beran a Patrik Brož – oba Kotlářka


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je pátek
21.09.2018