Na úvodní stránku





Dvacet hráčů přišlo uctít památku Bohuslava Fialy na jeho memoriál

Fuček Miloslav

2012-09-02

Různé

Přečteno: 869

Komentářů: 0


Celkem dvacet hráčů přišlo včera uctít památku kamaráda a pingponového nadšence Bohouše Fialy na Memoriál Bohuslava Fialy.


Turnaj začal tichou vzpomínkou na Bohouše Fialu, hráče TTC Praha, který celý svůj život zasvětil stolnímu tenisu. Do silnější kategorie Rekreanta A – Elite dorazilo 15 hráčů, kteří hráli systémme každý s každým s postupem prvních tří.

Dvouhra Rekreant A – Elite

Skupina A
Rudiš – Moravec 3:1(9,-7,3,13), Zajíc – Paroubek Jan 1:3(6,-2,-8,-8), Moravec – Zajíc 3:0(7,6,3), Zahradník – Rudiš 3:0(6,6,4), Zajíc – Zahradník 0:3(-4,-5,-4), Paroubek Jan – Moravec 3:0(8,2,8), Zahradník – Paroubek Jan 3:0(5,6,4), Rudiš – Zajíc 3:0(8,7,6), Paroubek Jan – Rudiš 3:0(5,8,8), Moravec – Zahradník 0:3(-6,-5,-5)

Pořadí skupiny A
1. Václav Zahradník, 2. Jan Paroubek, 3. Luboš Rudiš, 4. Lukáš Moravec, 5. Josef Zajíc

Skupina B
Mutl – Srníček 0:3(-10,-7,-8), Mikšátko Mir. - Buta 0:3(-8,-8,-9), Srníček – Mikšátko Mir. 3:1(4,-9,7,5), Haba – Mutl 2:3(7,-6,8,-9,-9), Mikšátko Mir. - Haba 1:3(7,-9,-8,-8), Buta – Srníček 2:3(9,-5,-9,8,-7), Haba – Buta 1:3(-7,-9,12,-9), Mutl – Mikšátko Mir. 3:1(7,-6,11,7), Buta – Mutl 1:3(7,-9,-9,-12), Srníček – Hana 3:2(5,6,-9,-11,11)

Pořadí skupiny B
1. Milan Srníček, 2. David Mutl, 3. Adrian Buta, 4. Martin Haba, 5. Miroslav Mikšátko

Skupina C
Havlíček – Hermach 3:0(7,10,3), Fuček M. - Maňas 0:3(-4,-7,-4), Hermach – Fuček M. 3:1(-6,6,4,2), Smíšek Jan – Havlíček 3:1(2,-5,6,6), Fuček M. - Smíšek Jan 0:3(-4,-6,-5), Maňas – Hermach 3:0(4,4,8), Smíšek Jan – Maňas 0:3(-11,-9,-5), Havlíček – Fuček M. 3:0 w.o., Maňas – Havlíček 3:1(-5,7,5,6), Hermach – Smíšek Jan 0:3(-8,-9,-3)

Pořadí skupiny C
1. Jiří Maňas, 2. Jan Smíšek, 3. Ladislav Havlíček, 4. Luboš Hermach, 5. Miloslav Fuček

Soutěž útěchy dvouher Rekreant A – Elite

Předkolo
Mikšátko Mir. - Fuček M. 3:0 w.o., Hermach – Zajíc 2:3

Semifinále
Moravec – Mikšátko Mir. 1:3, Haba – Zajíc 3:0

Finále
Mikšátko Mir. - Haba 2:3

Pořadí soutěže útěchy dvouher Rekreant A – Elite
1. Martin Haba – Sokol Podolí, 2. Miroslav Mikšátko – TTC Praha, 3. Lukáš Moravec – TTC Praha a Josef Zajíc – TTC Praha

Hlavní soutěž dvouher Rekreant A – Elite

Předkolo
Buta – Havlíček 2:3

Čtvrtfinále
Zahradník – Havlíček 3:0, Mutl – Smíšek Jan 2:3, Srníček – Rudiš 3:0, Maňas – Paroubek Jan 3:1

Semifinále
Zahradník – Smíšek Jan 3:2, Srníček – Maňas 3:2

Finále
Zharadník – Srníček 3:2

Pořadí dvouher Rekreant A – Elite
1. Václav Zahradník – TTC Praha, 2. Milan Srníček – TTC Praha, 3. Jan Smíšek – TTC Praha a Jiří Maňas – SK Hamr

V dvouhrách Rekreant B – Optimum se sešlo deset hráčů kteří hráli ve dvou skupinách s postuem prvních tří. Na hráče Zahradníka měli ostatní handicap 5 a na hráče Srníčka a Habu měli handicap 2.

Dvouhra Rekreant B – Optimum

Skupina A
Bláhová – Šedivý 3:0(7,11,3), Poláková – Haba 2:3(-9,-7,6,9,-8), Šedivý – Poláková 0:3(-2,-2,-7), Srníček – Bláhová 3:2(7,-9,8,-8,7), Poláková – Srníček 3:2(10,-10,12,-12,10), Haba – Šedivý 3:0(7,8,9), Srníček – Haba 1:3(-9,-7,10,-10), Bláhová – Poláková 0:3(-7,-7,-6), Haba – Bláhová 3:1(9,-6,7,6)

Pořadí skupiny A
1. Martin Haba, 2. Růžena Poláková, 3. Milan Srníček, 4. Romana Bláhová, 5. Pavel Šedivý

Skupina B
Malá B. - Bláha T. 1:3(-8,9,-8,-4), Rudiš – Hermach 3:0(9,5,5), Bláha T. - Rudiš 3:0(2,8,7), Zahradník – Malá B. 3:2(8,-8,9,-9,7), Rudiš – Zharadník 3:2(-9,9,8,-7,6), Hermach – Bláha T. 0:3(-8,-6,-10), Zahradník – Hermach 2:3(8,-10,-8,8,-8), Malá B. - Rudiš 0:3(-4,-3,-11), Hermach – Malá B. 0:3(-8,-8,-9), Bláha T. - Zahradník 3:0(4,5,8)

Pořadí skupiny B
1. Tomáš Bláha – Sparta Praha, 2. Luboš Rudiš, 3. Božena Malá – TTC Praha (5:3), 4. Václav Zahradník – TTC Praha (5:5), 5. Luboš Hermach – TTC Praha (3:5)

Soutěž útěchy dvouher Rekreant B – Optimum

Semifinále
Bláhová – Hermach 2:3, Zahradník – Šedivý 3:0

Finále
Hermach – Zharadník 0:3

Hlavní soutěž dvouher Rekreant B – Optimum

Předkolo
Rudiš – Srníček 0:3, Poláková – Malá B. 3:1

Semifinále
Haba – Srníček 3:0, Bláha T. - Poláková 3:0

Finále
Haba – Bláha T. 0:3

Pořadí dvouher Rekreant B – Optimum
1. Tomáš Bláha – Sparta Praha, 2. Martin Haba – Sokol Podolí, 3. Milan Srníček – TTC Praha a Růžena Poláková – TTC Praha

Tomáš Bláha, který vyhrál kategorii Rekreant B – Optimum, bude-li chtít hrát příště tuto katregorii bez handicapu, se bude muset zúčastnit kategorie Rekreant A – Elite. Václav Zahradník, jako vítěz dvouher Rekreant A – Elite má nyní nárok na padesátiprocentní slevu na startovném buď ve středu 5. 9. v Stiga Grand Prix Centra zábavy 7/1 nebo 9. 9. v Boris Stiga Cupu v kategorii Rekreant A - Elite.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je čtvrtek
20.09.2018