Na úvodní stránku

Dorost

Mládežnickými přeborníky TTC Praha jsou Tomáš Šubert a Dominik Navrátil

Včerejší přebory mládeže TTC Praha trvaly tři hodiny a zúčastnilo se jich dvanáct hráčů ve všech mládežnických kategoriích.

Fuček Miloslav

21.04.2022

Dorost

Přečteno: 415

Komentářů: 0

Grand Prix TTC Praha dorostu opět v režii Maláta

O turnaje okresní úrovně v kategorii dorostu je v Praze ve srovnání s ostatními kategoriemi mládeže výrazně menší zájem. Zatímco ostatní kategorie mají nárůst, na turnaji dorostu se sešlo pouze pět hráčů, tedy pokles o jednoho hráče.

14.12.2014

Dorost

Přečteno: 1284

Podzimní cena Modřan dorostu: 1. Škarban, 2. Bialas, 3. Šebl

Dnes se sešlo na Grand Prix dorostu 22 hráčů, tak se hrálo skupinovým systémem ve třech stupních. Náš Ondra Malát skončil na 13. místě.

30.11.2014

Dorost

Přečteno: 1380

Naši dorostenci vybojovali 2. třídu, v 1. třídě vyhrála Kotlářka

V neděli pokračoval pražský přebor družstev mládeže družstev na Elizze kategorií dorostu. V 2. třídě se sešlo 11 týmů, které budou v lednovém kole rozděleny do 2. a 3. třídy.

09.11.2014

Dorost

Přečteno: 1365

Na Podzimní ceně TTC Praha dorostu obsadil Ondra Malát 11. místo

Nedělní Grand Prix dorostu v domácím prostředí se zúčastnil z našich hráčů pouze Ondra Malát. Skončil jedenáctý z dvaceti, což je na to, že do této kategorie patří prvním rokem a šlo o jeho první Grand Prix v této kategorii úspěch.