Na úvodní stránku

Rozdělit turnaje rekreačního oddílu podle výkonnosti?

Na minulém hracím dni se diskutovala otázka, že by bylo zajímavé rozdělit na výkonnostní skupiny i poháry TTC Praha, nejenom Mistrovství TTC Praha.

Fuček Miloslav

21.03.2014

Různé

Přečteno: 648

Komentářů: 0

Liga TTC Praha v 12. kole

Dvanácté kolo Ligy TTC Praha bylo doplněno dohrávkami předchozích kol a tak Liga TTC Praha před pohárovou přestávkou pokročila.

11.02.2014

Liga TTC Praha

Přečteno: 647

Bilance 15. kola přeboru dospělých byla velice těsná

V 15. kole pražského přeboru dospělých jsme měli čtyři vítězství a pět porážek. Tři utkání z toho byla předehrána ještě v Karlíně.

02.02.2015

Pražský přebor

Přečteno: 646

Vítězem druhého kontrolního turnaje mládeže se stal Jirka Kelbl

Ve středu byl v rámci tréninku mládeže druhý kontrolní turnaj, který při účasti sedmi hráčů vyhrál Jiří Kelbl.

23.01.2014

Žáci

Žebříčky ATTP TTC Praha k 7. 1. 2014

Přinášíme vám žebříčky dvouher rekreačního oddílu po dalším kole Ligy TTC Praha.

11.01.2014

Žebříčky rekreačního oddílu

Pozvánka na Lednovou Grand Prix Centra zábavy

V tomoto týdnu vás zveme pouze na čtrvteční turnaj dvouher stolního tenisu v jedné kategorii. O to bohatší ale bude víkend v příštím týdnu.