Na úvodní stránku

I v posledním zářijovém týdnu zveme na dva turnaje v CZ Karlín

V září jsem stále ještě zváni do Centra zábavy Kalrín na dva turnaje dvouher stolního tenisu pro veřejnost.

Fuček Miloslav

23.09.2013

Pozvánky

Přečteno: 599

Komentářů: 0

Na kempu v Sadské v sedmi

Druhého turnusu tréninkového kempu stolního tenisu v Sadské, který skončil včera, se zúčastnilo z TTC Praha celkem sedm hráčů, z toho tři žáci a jeden dorostenec.

16.08.2014

Různé

Přečteno: 598

Na kempu ve Stráži p. Ralskem

Tento týden jsem byl spolu s Jirkou Jansou na kempu stolního tenisu ve Stráži pod Ralskem.

27.07.2014

Různé

Vítězem 21. ročníku Podzimního poháru TTC Praha se stal Jan Smíšek

Šestnáct členů rekreačního oddílu TTC Praha se sešlo na 21. ročníku Podzimního poháru dvouher TTC Praha. Turnaj vyhrál Jan Smíček.

20.11.2013

Poháry a mistrovství TTC Praha

Na programu tréninků mládeže jsou kontrolní turnaje

Jako každé pololetí, se na konci tréninkového období, hrají v rámci tréninků mládeže kontrolní turnaje. Ten úvodní vyhrál Vojta Podrazil.

18.06.2013

Žáci

Víkend bude zasvěcen hlavně mládeži, ale ani na dospělé jsme nezapomněli

Následující víkend bude v Centru zábavy zasvěcen hlavně mládeži, protože se zde konají bodovací Grand Prix starších žáků a dorostu. V sobotu se ale koná odpoledne turnaj pro veřejnost dvoučlenných družstev stolního tenisu.