Na úvodní stránku

Vítězi Vánočního turnaje se stali Tomáš Kovařík a Jáchym Zacharda

Tomáš Kovařík vyhrál v sobotu kategorii nejmladšího žactva a Jáchym Zacharda kraloval zbylým kategoriím - mladšímu a staršímu žactvu a dorostu. Turnaje se ve všech kategoriích zúčastnilo celkem 34 hráčů.

Fuček Miloslav

19.12.2016

Žáci

Přečteno: 329

Komentářů: 0

První Ligu TTC Praha doplní Fejks a Wichs

Ve včerejší baráži rekreačního oddílu se rozhodlo, že 1. ligu TTC Praha doplní Michal Fejks a Saša Wichs.

05.04.2016

Liga TTC Praha

Hodně chudý hrací den Ligy TTC Praha

Pouze čtyři zápasy a jedna předehrávka byly odehrány z Ligy TTC Praha. O to nabitější bude příští hrací den, kdy bude mimo řádného kola Ligy TTC Praha ještě dohrávkový hrací den.

26.04.2016

Přečteno: 328

Neutrální bilance v 5. kole pražského přeboru

V pátém kole pražského přeboru hrály všechny naše týmy. Získali jsme čtyři vítězství a čtyřikrát jsme prohráli.

25.11.2016

Pražský přebor

Přečteno: 326

Ve 20. kole opět aktivní kladná bilance našich týmů

Ve 20. kole pražského přeboru dospělých jsme se opět dočkali kaldné bilance našich týmů. Volmo měl jediný, tým, ostatní týmy se zasloužily o 4 vítězství, jednu remízu a dvě porážky.