Na úvodní stránku

Žebříčky ATTP TTC Praha k 4. 12. 2012

Přinášíme poslední žebříčky rekreačního oddílu dvouher i čtyřher. Podle dnešních žebříčků čtyřher se bude nasazovat v pondělním Vánočním poháru TTC Praha čtyřher.

Fuček Miloslav

07.12.2012

Žebříčky rekreačního oddílu

Přečteno: 636

Komentářů: 0

I v 7. kole pražského přeboru máme kladnou bilanci

Z šesti utkání, protože muži TTC Praha F měli volno, odešly čtyři týmy TTC Praha v 7. kole vítězně.

18.11.2012

Pražský přebor

Chcete hrát stolní tenis a nemáte s kým

Rekreační oddíl TTC Praha provádí průběžně nábor nových členů. Ten je nejvíce aktuální právě nyní, kdy se otevírá další skupina dlouhodobé rekreační soutěže.

22.01.2013

Pozvánky

Přečteno: 635

Pozvánka na Listopadový Stiga turnaj družstev

V tomto týdnu vás zveme na turnaj dvoučlenných družstev, kterých během roku mnoho není.