Na úvodní stránku

Pozvánka do Centra zábavy na turnaje v únoru

V únoru vás zveme celkem na čtyři turnaje dvouher stolního tenisu pro veřejnost. Z toho víkendové jsou pouze dva (třetí se již konal) a další dva jsou ve středu.

Fuček Miloslav

03.02.2014

Pozvánky

Přečteno: 1216

Komentářů: 0

Rozloučení s prázdninami

Rozloučení s prázdninami je název již 6. ročníku turnaje dvouher stolního tenisu na který vás zveme do Centra zábavy Karlín.

25.08.2014

Pozvánky

Přečteno: 1214

Závěrečnou Grand Prix staršího žactva na Elizze vyhrál Jan Krameš

Vítězem šestého turnaje seriálu pražských Grand Prix staršího žactva se stal Jan Krameš. Z našich hráčů se Tomáš Sedláček umístil na 8. místě a Adamovi Petrovi se nedařilo a vypadl v 1. kole útěchy.

12.04.2015

Žáci

Přečteno: 1213

První pohár pro TTC Praha přivezl Vašek Podrazil

Na nedělním Memoriálu Jana Kalibery nejmladšího žactva se Václav Podrazil konečně probojoval do sefiminále a vybojoval pohár za 4- místo ve dvouhře. Spolu s ním si odvezl zlatou medaili za čtyřhru, kterou hrál s Janem Pisárem, který memoriál vyhrál.

11.12.2014

Žáci

Poslední kolo Ligy TTC Praha

Liga TTC Praha má za sebou poslední kolo, jehož výsledky přinášíme. Již včera jsem ale přinesli soupis zápasů, které dosud dohrané nebyly a není jich málo.

14.05.2014

Liga TTC Praha

Nejcennější medaile si rozdělili bratři Podrazilovi

Letní turnaj včera skončil kategorií mladšího žactva v které vyhrál Václav Podrazil před svým bratem Vojtou a společně vyhráli čtyřhru.