Na úvodní stránku

Úvodní Grand Prix starších žáků vyhrál Petr Dvořák, náš Adam Petr vyhrál útěchu

Z úvodních Grand Prix mládeže jsem se v sobotu neúčastnili dorostu, na nedělním turnaji starších žáků byli Adam Petr a Tomáš Sedláček.

Fuček Miloslav

24.09.2014

Žáci

Přečteno: 572

Komentářů: 0

Liga TTC Praha začne 16. 2. baráží

Liga TTC Praha rekreačního oddílu začne 16. února na Harlekýnu baráží o 1. ligu.

05.02.2015

Liga TTC Praha

Přečteno: 571

Pozvánka na Vánoční turnaj stolního tenisu

Zveme vás na Vánoční turnaj stolního tenisu. Jde již o 6. ročník tohoto turnaje pro veřejnost.

22.12.2014

Pozvánky

Podzimní pohár TTC Praha

Členy rekreačního oddílu čeká v pondělí 10. 11. Podzimní pohár TTC Praha čtyřher, který bude pokračovat 24. 11. dvouhrami.

07.11.2014

Pozvánky

V pátém kole pražského přeboru tradičně opět pasivně

Bilance 5. kola pražského přeboru osmi hrajících týmů TTC Praha je 2 – 1 – 5. Vítězství přicházejí stále pořád odspoda, dvě z 7. třídy mužů a remíza týmu žen.

13.11.2015

Pražský přebor

Přečteno: 570

Víkend bez turnajů

Následující víkend, který je předposledním víkendem v Centru zábavy Karlín, bude bez turnajů.

05.01.2015

Pozvánky

Další víkend bez turnajů

Ani v tomto víkendu nejsou v Centru zábavy turnaje pro veřejnost. Vše si vynahradíme už za týden, kdy si na své přijdou dospělí a mladší žáci.