04.12.2014

Liga TTC Praha

Přečteno: 435

Komentářů: 0

Vítězi pražského přeboru družstev starších žáků v 1. třídě Sportovní Jižní Město

V 1. třídě starších žáků vyhrálo Sportovní Jižní Město. V druhé třídě své skupiny vyhrálo TTC Praha a Slavoj Praha A.

08.11.2014

Žáci

Pozvánka na Svatováclavský turnaj

Třetím turnajem 1. série Velké ceny Centra zábavy Karlín v kategorii dospělých je Svatováclavský turnaj, který se koná v Centru zábavy Karlín tuto sobotu.

29.09.2014

Pozvánky

Blíží se začátek sezóny a s tím i splatnost oddílových příspěvků

Za pár dní nám začíná nová sezóna. Kdy začnopu jednotlivé oddíly hrát a do kdy je potřeba a v jaké výši zaplatit oddílový přípěvek?

25.08.2015

Informace

Přečteno: 434

Pozvánka na závěr 13. série Grand Prix Centra zábavy

Zveme vás na turnaj dvouher stolního tenisu pro veřejnost, kterým je závěrečný čtvrtý turnaj 13. série Grand Prix Centra zábavy.

22.09.2014

Pozvánky

Žebříčky ATTP TTC Praha čtyřher

Po Velikonočním poháru TTC Praha čtřyher se změnil pouze žebříček čtyřher, který je pro tuto sezónu už konečný.

24.04.2015

Žebříčky rekreačního oddílu

Přečteno: 433

Na závěr školního roku dva turnaje pro veřejnost

I v posledním týdnu letošního školního roku vás zveme do Centra zábavy Karlín na dva turnaje dvouher stolního tenisu pro veřejnost.

23.06.2014

Pozvánky

Vítězem Vánočního turnaje starších žáků se stal Adam Petr

Vítězem Vánočního turnaje starších žáků, který byl druhým turnajem série Velké ceny Centra zábavy Karlín se stal Adam Petr z TTC Praha, který po druhém turnaji v celé sérii v kategorii starších žáků vede. Adam Petr vyhrál spolu s Janem Hofmanem ze Sparty Praha i čtyřhru.