Na úvodní stránku

Vítězi Jarního turnaje Vosátka, Macek a dvakrát Veselý

Účast na včerejším turnaji byla bohužel ovlivněna jarními prázdninami a byla nižší. Tomu byl upraven hrací systém, takže kdo přišel, nelitoval. Boje byly hodně vyrovnané. Od nás přišli bohužel pouze tři hráči.

Fuček Miloslav

06.03.2016

Žáci

Přečteno: 510

Komentářů: 0

Vítězi CZ Cupu se stali Remunda, Grisa a Bruk

V sobotním CZ Cupu, kterého se zúčastnilo rekordních jednadvacet hráčů, se bojovalo o konečné pořadí v základní části celé série, z níž vzešla nominace na finálový turnaj TOP 16, který se koná příští týden v sobotu 7. 5. 2016.

01.05.2016

Žáci

Přečteno: 509

Ve středu 3. 2. 2016 obnovujeme provoz v Ďáblicích

Ve středu se vracíme po roční přestávce bez herny kde se konečně začalo topit a vše základní, co potřebujeme nutně ke hře tam již máme. Chybí ale topení v šatně žen a bojler pro teplou vodu. Dokážeem se na ně složit nebo na něbudeme čekat několik měsíců, než se na ně seženou peníze jiným způsobem?

02.02.2016

Informace

V pátém kole pražského přeboru tradičně opět pasivně

Bilance 5. kola pražského přeboru osmi hrajících týmů TTC Praha je 2 – 1 – 5. Vítězství přicházejí stále pořád odspoda, dvě z 7. třídy mužů a remíza týmu žen.