Na úvodní stránku

Mládež TTC Praha má na závěr roku kontrolní turnaje

Blíží se konec školního roku a tak se na posledních trénincích mládeže TTC Praha hrají kontrolní turnaje. Ten první byl práve včera.

Fuček Miloslav

19.06.2012

Dorost

Přečteno: 1651

Komentářů: 0

Sporťáček – festival pro podporu sportu pro děti

Včera jsme se jako klub stolního tenisu TTC Praha zúčastnili festivalu Sporťáček.

09.09.2012

Různé

Přečteno: 1642

Vánoce jsou čas zamyšlení a bilancování

Vánoce přicházejí, odcházejí, léta běží, utíkají a čas rychle plyne. Vše se mění a čím jsem starší, tím se nám to mění rychleji. V tom shonu jsem si udělal čas na malé vánoční zamyšlení a bilancování.

24.12.2013

Různé

Přečteno: 1641

Do úvodního kola s třemi vítězstvími a čtyřmi porážkami

Do úvodního kola pražského přeboru se tento týden zapojilo všech sedm týmů – šest týmů mužů a jeden žen. Bilancí jsou tři vítězství a čtyři porážky.

06.10.2012

Pražský přebor

Přečteno: 1637

Druhý kontrolní turnaj mládeže TTC Praha vyhrál opět Martin Němec

I dnes byl trénink mládeže TTC Praha zaměřen na kontrolní turnaj a současně bylo uzavřeno bodování za 2. pololetí tohoto školního roku.

20.06.2012

Dorost

Přečteno: 1624

Dramatický závěr Ligy TTC Praha

Letošní ročník Ligy TTC Praha byl mimořádně vyrovnaný. O tom svědčí i konečné tabulky, kde na několika místech rozhodovaly vzájemné zápisy – v 1. lize hned třikrát, v 2. lize jednou.