Na úvodní stránku

Vítězem Zbraslavského poháru starších žáků se stal Petr Marat

Ve finále předposledního turnaje série Grand Prix starších žáků na Zbraslavi včera porazil Petr Marat ve finále Stanislava Dusíka. Třetí místo vybojoval David Průša nad Petrem Trucem.

Fuček Miloslav

10.03.2013

Žáci

Přečteno: 843

Komentářů: 0

Mládež TTC Praha má na závěr roku kontrolní turnaje

Blíží se konec školního roku a tak se na posledních trénincích mládeže TTC Praha hrají kontrolní turnaje. Ten první byl práve včera.

19.06.2012

Dorost

Přečteno: 841

Zemřel Bohouš Fiala

S bolestí v srdci a velkým zármutkem oznamujeme smutnou zprávu, že zemřel náš spoluhráč a kamarád Bohouš Fiala.

13.08.2012

Různé

Přečteno: 840

Pozvánka na pingpong a šachy

Tento týden vás zveme do Centra zábavy na dva turnaje, jeden v pingpongu a druhý v šachu.

12.03.2012

Pozvánky

Přečteno: 836

O mistrovi i sestupujících v Lize TTC Praha rozhodnuto

Dohrávkový ligový den rekreačního oddílu ukončil Ligu TTC Praha, která byla uzavřena. Nyní nás čeká už jenom série tří kontrolních turnajů.

06.06.2012

Liga TTC Praha

Přečteno: 832

Program Ligy TTC Praha na 17. až 19. kolo

Pohárová přestávka skončila a nyní se bude pilně dohrávat Liga TTC Praha. Přinášíme vám program zápasů na 17. až 19. kolo.

19.04.2012

Přečteno: 829

Komentářů: 1

Jak bude probíhat Mistrovství TTC Praha

V pondělí čeká rekreační oddíl mistrovství TTC Praha dvouher.

16.03.2012

Pozvánky

Mistry TTC Praha ve čtyřhrách Szilágyi a Fuček

Za účasti pouze čtyř párů se hrálo Mistrovství TTC Praha čtyřher, který toto mistrovství skončilo