Na úvodní stránku

Grand Prix mladších žáků na Elizze vyhrál Jakub Kaucký

Grand Prix mladších žáků na Elizze vyhrál Jakub Kaucký, který po velkém finálovém, boji porazil Jana Krameše 3:2. Náš Vašek Podrazil skončil na 14. místě.

Fuček Miloslav

30.03.2015

Žáci

Přečteno: 492

Komentářů: 0

Dvojnásobným vítězem Marcel Cupu nejmladších žáků se stal Václav Podrazil

Václav Podrazil vyhrál na úvodním turnaji Velké ceny Centra zábavy Karlín nejmladších žáků dvouhru i čtyřhru.

11.10.2014

Žáci

Liga TTC Praha pokračovala 10. kolem

Liga TTC Praha pokračovala v pondělí 10. kolem a odloženými dohrávkami první poloviny soutěže, pro které ale už platí zpřísněný systém omlouvání.

29.01.2014

Pozvánky

Nejcennější medaile si rozdělili bratři Podrazilovi

Letní turnaj včera skončil kategorií mladšího žactva v které vyhrál Václav Podrazil před svým bratem Vojtou a společně vyhráli čtyřhru.

08.06.2015

Žáci

Přečteno: 491

Vítězi mistrovství TTC Praha čtyřher Jiří Jansa a René Jung

Na programu včerejšího hracího dne bylo Mistrovství TTC Praah čtyřher, které při účasti šesti párů vyhráli Jiří Jansa a René Jung.

25.02.2015

Poháry a mistrovství TTC Praha

Začal příměstský tábor zaměřený na stolní tenis

Dnes začal v Centru zábavy Karlín příměstský tábor zaměřený na stolní tenis pořádaný TTC Praha.

18.08.2014

Pozvánky

Vybírají se oddílové příspěvky do rekreačního oddílu

5. září začne opět činnost rekreačního oddílu. Během tohoto prvního týdne v září by měly být uhrazeny i oddílové příspěvky.

24.08.2016

Informace

Přečteno: 489

Neutrální bilance týmů TTC Praha v 4. kole pražského přeboru

Bez výsledku týmu H, který nebyl týmem Hradčan včas zveřejněn (4 dny po utkání), je bilance našich týmů zcela neutrální – 4 vítězství, jedna remíza a 4 porážky.